Íme a megyei ballagók névsora! – 3. rész

Krúdys ballagók
Krúdys ballagók

Nyíregyháza

Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Vámosi Edina

Bárány Tamás, Bihon Róbert, Brutóczki András, Csapó Tamás, Debreczenszki Péter Pál, Ferencz Dorina, Fodor Dániel Gábor, Forró Nándor János, Földesi Tamás, Harsányi Dániel, Herczku Attila, Joó Ádám, Kasztovszky Tamás, Kazsuk Nikoletta, Király József, Komlósi Teréz, Koroly Okszána, Krasznai Patrik, Kulcsár Bianka, Mohácsi Noémi, Molnár Fanni Barbara, Nagy Vendel, Prokai László, Sárosi Dávid, Sitku Balázs, Somosi Ádám, Szabó Eszter, Szécsi Evelin, Szeder Dávid, Szigeti Ferenc, Szolnoki Dániel, Szolnoki Dóra, Szűcs Ádám, Teski Tamás, Veres Csaba Miklós, Volyák Zsófia

12. B

Osztályfőnök: Gergely Tibor

Azad Sheila Rokea, Balla Judit Rebeka, Barnucz Andrea, Batári Zsófia, Bátyi Fanni Gyöngyi, Bodnár Boglárka, Boldizsár Éva Bianka, Borsos Réka Flóra, Botos Alexandra, Buzsáki Anna Eszter, Czimer Péter, Fabu Ákos Norbert, Gulácsi Levente Frigyes, Gyöngyösi Boldizsár, Hargitai Péter Richárd, Kalapos Dóra, Kiss Levente, Kohut Attila István, Kozma Laura, Leveleki Lívia, Leveleki Szilvia, Nádudvari Tímea Zoé, Oszlánszki Ágnes, Papik Vivien, Péter Réka, Pukler Paula, Róka István, Szabó Ágnes Mária, Szilágyi Vanda Alexia, Tóth Gergely József, Törőcsik Beatrix, Virág Beatrix

12. C

Osztályfőnök: Varga Szilveszter

Antal Asztrik, Aranyosi Anna, Balogh Bettina, Báthori Eszter, Bodnár Anikó, Czevár István, Csaba István, Erdei Zsófia, Erdélyi Áron, Haja Kristóf, Harman Lilla, Kakuk Noémi, Kálmánchey Krisztina, Kristófi Soma, Lukács Zsolt, Madura Zsuzsanna, Mércse Tamara, Nagy Balázs, Oláh Stella, Orosz Dóra Regina, Pájer Anna, Pásztor Antal Tibor, Pásztor Loretta, Paszerbovics Roland, Pató Réka, Pethő Jonatán,

Rezsőfi Éva, Román Bálint Márk, Ruszki Tamás, Sivadó Márk, Székely Eszter Valéria, Szűcs Krisztina, Tábori Zoltán, Tomcsik Márton András, Tóth István András, Várnagy Levente

12. D

Osztályfőnök: Páll Csilla

Adányi Balázs, Bálint Bernadett, Balogh Petra, Balogh Zoltán, Béres Zsombor, Botos Bence János, Bravics Ákos, Csuka Máté, Demeter Franciska, Gresó Eszter, Gulyás Imre Sándor, Gyerák Csaba, Juhász Dorottya, Kassai József, Kovács Panna, Könnyű Máté, Lakatos Luca, Lőrincz Bence József, Malhazjan Dávid, Mező Dorottya Csenge, Páll Jázmin, Polyák Balázs, Szabó Johanna, Szilágyi Anna, Szilágyi Nándor, Takács Péter István, Tamás Máté, Tisza István, Tóth Dániel Péter, Tóth Tamás, Tóth Vince, Zelei Andrea, Zemenszky Zea Flóra,

Zilahi Eszter Xénia, Zsoldos Melinda Réka

Nyíregyházi Művészeti Szakközépiskola

13. Képző- és iparművészeti osztály

Osztályfőnök: Gyomai Éva Valéria

Béla Margaréta, Belics Dalma, Berencsi Kitti, Biró Gergő, Bojti Bernadett, Chen Du Beiou, Czinczár Máté, Dicsuk Barbara Zsófia, Fridrik Boglárka, Herczeg Diána, Kiss Ágnes, Kocsi Dávid, Krisztián Bence, Kujbus Dorina, Mandula Alexandra, Márkus Gréta, Matyasovszki Ádám, Matyi Judit, Nagy Ágnes Mercédesz, Nagy Anett, Sebők Klaudia, Sipos Evelin Orsolya, Szegedi Eszter, Szikora Dorina Mónika, Szremanyák László, Támba Viktor, Veress Nikolett

13. Táncművészeti osztály

Osztályfőnök: Antal Roland

Balogh Richárd, Biba Kitti, Cseh Zsolt Bence, Dede Flóra, Dócs Eszter Alexandra, Farkas Genovéva, Fenyvesi Kitti, Fézler Gábor, Győri Márta, Harsányi Zoltán, Havanyecz Viktória, Juhász Kata, Kerekes Viktória, Kiss Dávid, Koplányi Luca, Lovas Liza, Lukács Tamás László, Májer Bence, Márta Gréta, Mile Dávid, Nagy Dávid, Nagy Gréta, Nagy Valter, Nagy Viktória Mónika, Reichert Zsófia, Rozsáyi Dániel Károly, Sipos Anna Beáta, Somogyi Viktória, Szabó Réka, Szőke Henrietta Hajnalka, Talián Márk, Varga Ágnes

13. Zeneművészeti osztály

Osztályfőnök: Váradi Hajnalka

Bödőcs Katalin, Dudás Klára, Farkas Eszter, Garda Fanni, Juhos Janka, Kiss Benkő, Mészáros Judit Anna, Nagy Ferenc, Nagy Márton, Paronai János, Puskás Péter Csaba, Szabó Eszter, Szabó Péter, Tokárszky Máté, Turgyán Dóra

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Herczku László

Babják Ádám, Bacskai László Bálint, Balogh Máté, Czirják Bálint, Csernyik Tamás Patrik, Fodor Viktor, Forgó Péter, Herczku Krisztián, Iván Dávid, Kanócz Róbert, Kázmér Márk, Kertész Árpád Márk, Laskai Bence, Mészáros Norbert, Miholecz Dávid, Nyikita Péter, Nyitrai Ádám, Nyitrai Dávid, Orosz Tibor, Patai Márk, Pázmán Dávid, Sándor Erik, Siteri Gábor, Szabó Márk, Szabó Sándor, Tóth Tibor, Urr Dániel, Vadász Dávid, Zámbor Attila, Zengővári Bálint

12. B

Osztályfőnök: Tóthné Zsigó Zita

Ács János, Agócs László, Ari Dávid, Árokszállási Ádám, Bodolai Ferenc, Buzga Zoltán, Debrenszki Zoltán, Deres Márk Róbert, Fehértói György, Hudák Ádám, Juhász Mihály, Kádár Krisztián, Kelemen Sándor, Kocsis Krisztián, Kovács János, Lukács Bence, Marczis Dénes, Nagy Dániel, Nagy Dávid, Nagy Norbert, Sitku Dávid, Szabó Attila, Takács Ádám Csaba, Tóth Norbert, Vágó Máté Gyula, Volosóczki Dávid, Zámbori Bálint, Zombori Gergely Mátyás

12. C

Osztályfőnök: Szemerszkiné Takács Tünde

Benicsák Petra Dorina, Bódi Ádám, Cziránku Balázs, Dajka Nándor, Gönczi Roland János, Hadzsi Tibor, Kovács András, Lakatos Bence, Lakó Ádám, Lévai Alex, Magyar Maximilián, Mester Norbert Zsolt, Nagy László, Nagy Róbert, Nánási Róbert, Nistor Egon Rici, Nyisztor Dániel, Suta Márk, Szappanos Norbert Mihály, Szegedi Zoltán, Szolyka László, Zink Ádám Benjámin, Zsíros Dávid

12. D

Osztályfőnök: Zsigó Zsolt

Ács Levente István, Badzsó József, Balogh Máté, Barna Ádám, Bodnár Balázs, Bukovinszki Ferenc Mátyás, Fodor Albert, Gál Zoltán Péter, Gergely László, Hajdu János Péter, Hársfalvi Attila, Kelemen Attila, Kocsis Norbert Károly, Lippa Bence Pál, Liu Dániel, Lovas Viktor, Mirájder Lénárd, Nagy Ferenc, Nagy Máté, Nagy Zsolt, Pulveri László József, Seres Tibor, Sivák Levente, Sütő Martin József, Szabó Jonatán Gábor, Szilágyi Szabolcs, Szlávik Zoltán, Till Attila, Tropa János Csaba, Tuza Dávid Ferenc, Veszprémi Roland

12. E

Osztályfőnök: Scheibli Katalin

Baraksó Krisztián, Bodnár László, Boros Mihály, Buga Patrik, Csaholczi Marcell János, Csernák József László, Csurka Péter, Hadabás József, Hadházi Péter, Kardos János, Kósa László Sándor, Mezei Péter János, Mihály Gergő László, Nádasdi Miklós, Nagy Dávid Márk, Nagy Flórián, Novák Róbert, Páll Norbert, Rab Kriszitán, Rubóczki Bálint, Szakácsi István, Zsurkai Péter

12. M

Osztályfőnök: Kerülő Edit

Ákli Eszter, Ákli Levente, Csernyik Alíz, Dalanics Regina, Décsi Péter, Horváth István, Lőrincz Valentin, Madar Tímea Júlia, Mizsák Ramóna, Nagy János, Nagy Tamás, Nyerges Nikoletta, Szabó Szilvia, Szalontai Nikoletta, Szalontai Richárd, Varga Nikolett

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakiskolája

3/11/A

Osztályfőnök: Boros Andrásné

Ádám Eleonóra Mária, Banuné Laska Gyöngyi, Bihari Mária, Éles Anita, Jónás Zsanett, Lengyel Tímea, Nagy Adél, Nagy Brigitta, Pongó Gábor, Rafael Patricia, Tóth Éva Eliza

3/11/B

Osztályfőnök: Dobai Katalin

Ádám András Tamás, Balogh Ferenc Richárd, Gincsai Norbert, Horváth Aladár Gusztáv, Horváth Noémi Dzsesszika, Horváth Péter, Kiss Kevin, Kocsis Tibor, Lakatos Béla, Lakatos Gábor Zsolt, Lakatos Péter, Mocsár Csaba Renátó, Nagy Kitti, Papp István, Talpas Eliza Nikoletta

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Inczédy György Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégiuma

12. A – Informatika

Osztályfőnök: Hegedüs Anikó Andrea

Bakos József, Baráz Levente Sándor, Barkóczi Nikoletta, Csubák Dóra, Fürjes Patrik, Hajcsák Zsolt, Horváth József Erik, Jászai Norbert, Kiss Evelin, Kiss Patrik Márió, Kozsla Tamás, Krochta Richárd András, Lipcsák Alex, Lovász Krisztina, Mandrusz Gábor, Szabolcsi Roland, Tuza István, Valkó Mihály

12. C – Gépészet

Osztályfőnök: Varga Csongorné

Asztalos Mihály, Balázs Adrián, Banga Beáta, Bilisánszki Dániel, Daru Sándor, Fejes Krisztián, Ferencz Zoltán József, Földi Rudolf, Jakab Gergő János, Kun Levente, Miku Zoltán, Németh Dániel Bálint, Papp Miklós, Suhajda Tamás, Szlávik Ákos, Tóth Balázs, Vakály Tibor

13. B – Kereskedelem-marketing

Osztályfőnök: Bessenyeiné Bódi Edina

Ács Ádám, Ágoston Nikoletta, Benkő Dorina, Csajka Csaba, Dávid Evelyn, Fegyver Bettina, Fintor Vivien Mária, Illés Zoltán, Kovács Petronella, Kozma Fruzsina Cintia, Mihali Nóra, Mikula Eszter Réka, Nagy Bernadett, Nagy Dóra, Nyilas Ágota, Palkó Viktória, Pataki Melinda Ramóna, Rácz Alexandra, Ruha Angéla, Szántai Dávid, Szikszay Vivien, Szőke Patrik Norbert, Vislóczki Enikő Anikó

2/12/1.

Osztályfőnökök: Gémesiné Péter Emília, Kapisinszky Péter

Járműfényező: Chomik József, Csipkés Dávid, Hajdu Patrik, Malmos Zoltán, Ráczkövi Máté, Sütő Roland, Szikszai József, Vígh Gergő

Karosszérialakatos: Bodnár Tamás, Ecsegi-Tóth Tamás, Farkas Dániel Attila, Hangácsi Zsolt, Kormány Gergő, Kovács Dávid, Kovács Sándor, Kucskár János, Mezei József, Pataki Krisztián, Poór János, Szemán Csaba, Szoboszlai Bence István, Varga Zoltán István, Vitáli Róbert

2/12/2 – Szerszámkészítő

Osztályfőnök: Kerezsi Attila

Bálint Bálint, Boros István, Botos Levente László, Hajdu Attila Balázs, Hidegh Roland, Hritz Máté, Kapitány Róbert, Káposznyák István, Lakatos István, Lakatos József, Lehóczki Attila, Nagy Csaba, Seres János, Seres Markó, Szegedi István, Széll Péter, Szentesi Ádám Béla, Virányi Tamás

2/12/3

Osztályfőnök: Bessenyei János

Festő, mázoló, tapétázó: Bartók György Gergely, Csóka Krisztofer, Fintor Péter, Gilvácsi János, Horváth Árpád, Kiss Dávid, Linzenbold József Richárd, Madár Tamás, Nagy Márk, Papp József, Pásztor Gergő

Kőműves és hidegburkoló: Dudás Gergő, Fábián Viktor, Gazsi Ádám Géza, Hamza Máté, Máté Levente, Reviczki Ádám, Szabados Csaba

11/1.

Osztályfőnök: Fülöp Attila

Víz-, csatorna- és közműrendszer-szerelő: Grunda Márk József,

Javenszki Richárd, Laczkó László, Lovas Dániel, Sikorszki Szabolcs, Tóth János

Központifűtés- és gázhálózat-rendszerszerelő: Balogh Gábor, Balogh Zsolt, Bihari Dávid, Farkas Márk, Gencsi Dávid, Ignácz Sándor, Járdány Krisztián, Major Zsolt, Nagy Richárd, Palugyai Géza Gergő, Piskolti Tibor, Ulics Zoltán Milán

11/2.

Osztályfőnök: Perinecz László

Hegesztő: Balogh Balázs, Erdei László, László János Ákos, Mikle Sándor, Molnár Gergely, Neuzer Viktor, Orosz Dániel, Popovics Lajos, Sárosi János

Épület- és szerkezetlakatos: Bartha Péter, Kolozsi Balázs, Mazák Dávid, Müller Attila, Nagy Martin, Pap Viktor, Plósz Máté, Sándor Máté, Tar Richárd, Tóth Levente

11/3.

Osztályfőnök: Perinecz Anasztázia

Ipari gépész: Balázs Arnold, Csillag Dániel, Dér Zoltán, Kuknyó Szabolcs, Kurucz Dániel, Maczkó László, Mohácsi Márk, Piltmann János, Vajda Krisztián Tibor

Szerszámkészítő: Bilecz Roland Gergő, Hartman Péter, Juhász Norbert Bence, Lakatos Krisztián, Márton Bence, Mihály Ádám, Molnár Zsolt József, Nagy Roland Balázs, Szabó Krisztián, Szabó Dominik Szabolcs, Száraz Márk, Szőke Miklós Gábor, Tilistyák András, Udvari András, Varga Dávid János

11/4.

Osztályfőnök: Csákné Markó Katalin

Ács: Bacsó Máté, Derlemenko Mark, Garai Gábor, Gazda Patrik, Jóni Erik, Katona Dániel Erik, Kovács Gábor, Petris Dávid, Szabó Bence Tibor

Kőműves és hidegburkoló: Ádám Antal, Ballai Csaba, Bilecz István, Horváth Dávid, Jurkinya Ádám, Komlósi Tamás, Németh Zoltán, Ratiu György, Szabó Ádám

11/5

Osztályfőnök: Fábián Anita Tünde

Festő, mázoló, tapétázó: Csurai Norbert, Dankó Bence, Egyedi Viktor László, Feigl Csaba, Hendre Attila, Karakó István, Moldván Martin György, Popovics Bence

Szárazépítő: Jóni Roland, Kelemen Dávid, Kerecseny Dávid Csaba, Mező Máté, Tóth Milán, Varga Erik István

11/6

Osztályfőnök: Csákiné Nagymáté Enikő

Járműfényező: Bodnár István Márk, Garai Zoltán, Herczku Norbert, Juhász Bence, Nagy Márk

Karosszérialakatos: Bodnár Gergő, Bodnár Zoltán, Fegyveres Csaba Norbert, Gyöngy Attila, Jécsák Tamás, Jónás Bence, Kiss Gábor, Molnár Márk, Nagy Balázs, Pető Krisztián, Ruman Roland, Timku Barna, Tóth Csaba Sándor, Winklár Bence

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátó-ipari, Idegenforgalmi Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

13. C – Vendéglátás – idegenforgalom szakmacsoport. Két tanítási nyelvű, idegenforgalmi tagozat

Osztályfőnök: Víghné Sándor Judit

Aranyi Dalma, Batári Kitti, Beregi Enikő Zsófia, Czirbik Erna, Csengeri Vivien, Dankó Eszter, Erdélyi-Szabó Margarita, Filep Rita Nikoletta, Forró Petra, Halascsák István, Hatházi Fruzsina, Jakab Fanni, Kiss Márk, Legény Fanni Mariann, Mokánszki Bettina, Oláh Dzsenifer, Pálfy Zsombor, Pásztor Zsófia Réka, Petró Dorisz, Polyák Virág, Sárai Béla, Szabó Marcell, Szabó Panna, Szikszai Dorina Orsolya, Takács Emese, Takács Károly Ádám, Tamás Virág Blanka, Tanyik Dániel, Terbócs Vivien, Tóth Eszter, Vabják István Gergő, Virág Zoltán Ákos, Zomborszki Péter

12. A – Kereskedelem – marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport

Osztályfőnök: Hepp Róbert András

Benyusz Enikő, Bereczki Dávid, Berencsi Odett, Beszterci Dóra, Budai Bálint, Csengeri Ágota, Csoma Evelin, Filep Ramóna Erika, Furkó Lili Mariann,

Gabulya Máté Regő, Imre Dóra, Jánószki Dóra, Jasku Laura Fanni, Klepács

Melinda, Kotormán Tibor, Laskai Dóra, Lestál Ramóna, Márczi Vivien, Mócsán Levente, Molnár Bettina, Moravszki Nikoletta, Nagy Gréta, Nagy Marcell, Nagy Patrik, Simon Réka, Stromajer Orsolya, Tóth Kinga, Török Nikoletta Beáta, Tündik Dóra, Varga Dominik, Vegera Ágnes

12. B – Vendéglátás – idegenforgalom szakmacsoport

Osztályfőnök: Haraszti Béláné

Agócs Attila Márk, Béres Enikő, Bódi Bianka, Cziránku Barna, Erdogdi Emine, Fabu Csenge Zsanett, Gyurján Alexandra, Honvéd Renáta, Hostisóczki Panna Nóra, Jenei Márk, Juhász Mária, Kiss Tímea, Kondrács Petra, Lehóczki Fanni, Lente Regina, Makszimenkó Anasztázia, Miholecz Klaudia, Mudri Orsolya, Papp Noémi, Sárközi Eszter, Sipos Tibor, Sveda Lili, Szabó Zsófia, Széles Kinga, Szokol Vivien Boglárka, Szunyogh Andrea, Tóth Lilla, Vass Bence, Végh Fanni, Vinginder Martin, Zagyi Máté

2. A/12 – Cukrász – Szakács

Osztályfőnök: Strankula Katalin

Alexa Regina, Asztalos Mariann, Balogh Ádám, Déri Enikő, Gintner Bettina Mária, Hajzer Melinda, Liskány Petra, Lukács Andrea, Makkai Alexandra, Mátrahegyi Csaba, Miklósi Nándor Máté, Minczér Dominika, Padányi Gréta, Pálfi Alexandra, Papp József, Pető Fruzsina, Pető Márk, Pogácsás Norbert, Riba László, Szjárkevics Zorán, Szőgyényi Bettina, Szűcs Dzsenifer, Varga Gergő József, Varga Tamás, Zámbori Ádám, Zelei Viktor, Zelinkó Attila, Zilahi Barbara Ilona

2. B/12 – Pincér

Osztályfőnök: Csordás János

Ádám Dániel, Ádám Kinga, Balázsi István, Bartha Tímea, Bogár Nikoletta, Bogdány Evelin, Dianics József, Dvorszki Dániel, Garda Richárd, Heinrich Márk, Kanalas Barbara, Kiss Dávid, Kovács László, Kukucska Vivien, Marsó Lilla, Német Norbert, Néző Nóra, Osztolykán Nóra, Simon Ádám, Simon Ferenc, Sóvári Balázs, Sóvári János, Szabó Klaudia, Szemán Zoltán, Szuvák Eszter, Tódik Dóra

2. C/12 – Szakács

Osztályfőnök: Dénes Györgyné

Benedikti Dániel, Bolega Máté, Demkó István, Éliás Erik, Fülep Bettina, Gyenei Rudolf, Gyetvai Krisztina, Hegedűs Ede, Horváth Zoltán, Ilosvai Levente, Karászi László, Liszák Ádám István, Mák Benjámin, Mészáros Gábor, Molnár Zoltán Attila, Németh István Dániel, Nyikos Kinga Anita, Orosz Bettina, Orosz Fanni, Palcsák Martin, Perényi Dániel, Sárosi Dávid, Szabó Márton Gusztáv, Szokol Alexandra, Tóth Máté, Tóth Richárd, Török Péter, Túri Csenge, Zámbó Imre, Zengővári Dávid

3. A/11 – Eladó

Osztályfőnök: Németh Simon

Benedek Szabolcs, Borka Laura, Fecsku Ildikó, Fischer Szimonetta, Gergye Vivien, Győri Bernadett, Henyusz Cintia, Holló Evelin, Karácsonyi Klaudia, Karkusz Anasztáz, Korodi Bettina, Kovács Bernadett, Kun Patrícia, Lakatos Barbara, Lakatos Petra, Laskai Stella, Markovics Renáta Valentina, Nyerges Valéria, Orosz Szabina, Sinka Benjámin, Sinku Florentina, Stekler Bianka Zsuzsanna, Szilágyi Petra, Tamás Liliána, Turóczi Regina, Urbán Bernadett, Veress Viktória

3. B/11 – Eladó

Osztályfőnök: Bíró Zoltán

Balázs Evelin, Bodnár Attila, Bodnár Krisztián, Dubay Melinda, Hajdu Barbara, Horváth Szintia, Kelemen Dávid, Kindrusz András, Kirilla Kitti, Kiss Klaudia, Kiss Szabina Henrietta, Kiss Zoltán, Kovács Réka, Markovics Kitti, Mátrai Emese, Orosz Adrienn, Orosz Réka, Papp Szabina, Sándor Viktória, Tóth Zsanett, Tűzkő Odett

3. C/11 – Cukrász –Pincér

Osztályfőnök: Listván Zsolt

Bagaméri Gergő, Bódi Zsanett, Buj Kitti, Cziránku Tímea, Horváth Csaba, Horváth Mónika Nikoletta, Jáczku Péter, Kiss Adél, Komlósi Adrienn, Kosiba Klaudia, Lakatos Szintia, Mayer Debóra Krisztina, Nagy Klaudia, Németh Barbara, Orosz Gréta, Priksz Martin Ádám, Puskás Bence, Rinkács Fatime, Sinkó Bernadett, Soltész Vivien, Somogyi Fruzsina, Szentesi Anett, Varga Bernadett, Varju Alexandra, Veress Martina, Zsignár Fruzsina

3. D/11 – Szakács

Osztályfőnök: Varga Andrea

Antal Róbert, Antal Zoltán, Baglyos Brigitta, Bakó Nikolett, Csalószki Ágnes, Dudics Gábor, Gál Csaba Máté, Hauser Sándor, Honvéd Tifani, Jasku Ramóna, Kállai Martin, Kanyuk Ditta, Képes Máté József, Misánszki Máté, Molnár Enikő, Pannuska Marcell, Perczák Levente, Rendes Anett Nikolett, Reskó Zsuzsanna, Sallai László, Szabó Adrienn, Szőnyi Ádám, Tóth Dániel, Vass Tímea

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. B

Közgazdasági szakmacsoport

Osztályfőnök: Kolonics Edit

Banka Márk Tibor, Benkovics Renáta, Bulyáki Norbert, Fabu Mihály, Fekete Ádám, Gyureskó Martin, Hadobás Lívia, Hajnal Evelin, Hidasi Marietta, Ignéczi Dóra, Jakab Tímea, Kéninger Kinga, Kéninger Nikoletta, Kindák Tünde, Kiss Enikő, Koncz Rudolf Krisztián, Kovács Kinga, Kovács Krisztián Zsolt, Kovács Laura, Kovács Lilla, László Eszter, Magyar Dóra, Molnár András, Molnár Krisztián, Molnár Péter, Molnár Vivien, Pápai Diána, Papp Máté, Soltész Violetta Éva, Solymosi Szabolcs, Szabó Dóra, Szabó Lejla, Tóth Bettina, Üveges Csenge, Vágner Felícia

12. C – Oktatás szakmacsoport

o

Osztályfőnök: Révész Csaba

Ács Ádám, Fodor Csaba, Fodor Norbert Szilveszter, Gábor Patrik, Hornyák Marcell, Hudák Máté, Lipták Bence, Mihalovics Márkó, Ötvös Bence, Popovics Norbert, Rózsa Ottó, Szabó Milán Tamás, Szilvási Zoltán, Torda Péter, Vidoven Márk János, Zán Krisztián

12. D – Informatika szakmacsoport

Osztályfőnök: Füzesiné Tóth Ildikó

Bajánházy Tamás János, Bálint Rajmund, Borsy Béla, Czégényi Péter, Deme Bánk, Diófási-Takács Krisztián Márk, Fehérvári Norbert, Félegyházi Viktória, Fodor Lilla, Giba Tamás, Gyurcsán István, Hugyecz Vivien, Karahuta Zoltán József, Kemény Richárd, Kemény Viktor, Kiss Enikő, Kozák Sándor, Lipécz Máté, Major Máté, Márta Krisztián, Racskó Gergő András, Ranyhóczki István, Sebestyén Gergely, Simkó Péter, Szabó Imre, Szalontai Jordán, Szűcs Nikoletta Judit, Ujteleki Bence, Vass Miklós Szilveszter, Virág Debóra

13. A – Közgazdaság szakmacsoport

Osztályfőnök: Tóth László

Abonyi Fruzsina, Balogh Zsolt, Baraksó Andrea, Berecz István Mihály, Brezina Barbara, Brezina Fruzsina, Csurka Evelin, Ferencsák Gréta, Harsányi Klaudia, Hegedüs Péter, Hegedüs Rebeka, Helmeczi Dominika, Iski Vivien, Iványi Dalma, Kertész Csaba, Kósa Dániel, Kuik Dorottya, Lalusz Gergő, Liu Viktor, Lövei Szabolcs, Maczelka László, Mester Dorina Borostyán, Mihály Andrea, Molnár Krisztián, Nagy Martin, Oláh Szabina, Orosz Zsolt, Revák Péter, Svelta András, Szász Tamás, Szécsi Tamás, Tóth Mária, Vaszil Nóra, Vilmányi Adrián Szabolcs

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakközépiskolája

12. B

Osztályfőnök: Erdősi Gábor

Andóczi-Balog Réka, Deák Dávid, Dohos Ádám, Forgó Ákos, Gergely Bálint Tamás, Hajdu Anikó, Hornyák Alexandra, Horváth Gergő, Horváth Sándor Tamás, Hrobák László, Juhász Alex Attila, Keresztessy Ákos Zoltán, Korpai Angéla, Kricsány Ákos, Lukács Marcell, Major Edina, Mátrai Balázs Sándor, Molnár László, Nagy Gergő Gábor, Ősz Evelin, Pásztor Dávid, Pitaci Patrícia, Pusztai Zoltán, Rácz Bence, Sepa Péter Zsolt, Tomasószky András, Varga Csaba, Vass Zsófia, Végső Dóra, Vietórisz Dávid

12. C

Osztályfőnök: Dányiné Cseh Éva

Ádám Tibor, Bodnár Péter, Csonka Benjámin, Egri Viktória, Földi Viktória, Győri Dalma, Ignéczi Sándor, Ihnátisin Péter Ákos, Jakab Erik, Jakab Márk, Karasz József Norbert, Kiss Imre, Koncz Roland János, Koós Dávid, Kovács Péter László, Németh László Márk, Orosz Szilárd, Potor Zoltán, Puluczkai Klaudia, Reha Emese Tünde, Rembeczki Bence, Szabó Márk, Szatvári László, Szegedi Dávid, Szilágyi Boglárka, Tábori Adrienn, Tábori Gréta, Testi Levente István, Veres Krisztina Ivett, Viktor József

13. A

Osztályfőnök: Boczkó Ádám

Balog Mihály István, Balogh Ferenc Gábor, Béres József Attila, Boda József Ádám, Buczi Gábor, Dezső Gergely, Egri Dóra Vivien, Garai Zsolt, Gemzsi Kitti, Kató Dorina Ildikó, Kosztyu András, Kováts Marcell, Kozma Renáta Tünde, Lipcsák Gábor, Lippai Dávid, Lisóczki Sándor, Márton László, Molnár Beatrix, Nagy Zoltán, Nyakas Dániel, Ónodi Dániel, Papp Nikoletta, Popovics Gergő, Sáhó Dávid, Sárosi Olivér, Sinka Noémi, Stekler Orsolya, Timák Csaba, Toldi András Dávid, Tóth Vivien, Vékony Cintia Ágnes, Zajácz Krisztián, Zuberecz Tamás

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Hidas Éva

Baksi Szilveszter, Balog Dzsenifer Vivien, Balogh Dávid, Bélteczki Renáta, Bordás Attila Dávid, Gaál Roberta, Gégény Gréta, Gégény Hajnalka Anikó, Gólya Viktória, Jászkovics Virág Lea, Kántor Zoltán Gábor, Kovács Roland, Mika Károly József, Schiller Vivien Rozália, Simon Alexandra, Stefán László József, Varga Leila

12. B

Osztályfőnök: Hudák Zsolt

Bakos Nátán Ruben, Baladik Martin, Balogh Sándor, Erdei Anita, Farkas Eszter, Fortunyák István, Komlósi Attila Máté, Kozma Kamilla Mariann, Molnár Medárd Péter, Orgován Márk György, Polyák Tibor, Puskás Máté, Sipos Csaba, Szabó Regina, Takács Dávid, Varga Balázs

12. C

Osztályfőnök: Molnárné Koczkás Ágnes

Balázsi Jázmin Enid, Balázsi Loretta Lívia, Balogh Nikoletta, Hegedüs Barbara, Koleszár Vivien, Kovács Noémi, Lakatos Emese, Lucskai Andrea, Matolcsi Enikő, Molnár Dóra, Nagy Szandra, Szilágyi Evelin

11/1.

Osztályfőnök: Balogh László

Csercsa Csaba, Dajka Dávid, Elek Zsolt, Fucsku Bence, Gazsi Róbert, Horváth Gergő, Kiss István, Lengyel Gábor, Molnár Attila, Nagy Zsolt, Nyisztor Viktor, Ónodi Ferenc, Pesti Szabolcs, Pokareczki Krisztián, Szabó László, Tóth Dávid Antal, Varga Izsák

11/2.

Osztályfőnök: Bakti András Tamás

Bódi Máté, Gégény Zoltán, Harcsa Attila Olivér, Jászter Mihály, Kató Tibor, Mányik Benjámin, Nagy Krisztián, Nagy Sándor, Stefán Zoltán, Steinekker Zsanett, Szántó Márk József, Ujj Zsolt Károly

11/3.

Osztályfőnök: Batári Béla

Bodnár Tibor Béla, Duleba Sándor, Fehér Csaba, Juhász Barna, Márczi Csaba, Nyilas Gergő, Pál Miklós, Papp József, Stekli Gergő, Tóth Máté

11/4.

Osztályfőnök: Miklovichné Szabó Erzsébet, Sipos Zoltánné

Ádám Dávid, Andráscsik József, Asztalos Nikoletta, Bartók Patrik Tibor, Ferenc Barbara Szabina, Hegyi Orsolya Dóra, Kiss Fruzsina, Kiss Nikolett, Lakatos József, Nagy Tünde, Poczkodi Krisztofer, Sebők Zoltán, Tamási Anikó, Tóth Cintia, Varga Péter

12/1.

Osztályfőnök: Gombkötőné Óvári Szilvia

Balogh Sándor, Bodnár Tamás, Fekete Szabolcs, Hetes Sándor Bence, Kanalas László, Molnár József, Szikszai Mátyás, Tarjányi Gábor János, Tomasovszki Krisztián, Tukacs Péter, Vadász István

12/2.

Osztályfőnök: Ujvári Gyula

Ádám Kornél, Duli Bertalan, Fekete Zoltán, Kelemen Dávid, Kiss Zoltán, Kovács Gergely, Kovács István, Majóczki Ákos, Máté-Borbély Roland, Nagy Szabolcs, Papp Róbert, Román Benjamin, Román Norbert, Sallai Zsolt, Tóth Dávid, Vécsei István

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Rácz Anett

Deák Márton, Drágár Dominika, Gelsi Dávid, Hudák Anikó, Kiss Attila, Király Nikolett, Kocsis Dóra, Kovács Konrád, Laczkó Krisztina, Nagy Balázs, Pásztor Enikő, Petró Attila, Plesa Emese, Plesa Nikoletta, Prekup Nikoletta, Szalma Dorina Vivien, Takács Dalma, Tóth Ákos, Tóth Dávid, Vajas Zoltán, Vári Renáta

12. B

Osztályfőnök: Cserepes Csilla

Árpási Erika, Bányász Richárd, Balabás Mirjam, Benkő Noémi, Berki Szilvia, Bóra Evelin Katalin, Bucsku Klaudia Anett, Buzsik Dorottya, Buzsik Fanni, Erdei Bianka Vivien, Ésik Olívia, Galyas Stella, Honvéd Evelin, Jánvári Klaudia, Járosi Dorina, Kardos Alexandra, Kontrák Dorina, Kovács Anett, Mátyás Anita, Nagy Nikoletta, Oláh Zsuzsanna, Papp Ágota, Paszternák Patrik, Pászti Gábor Csaba, Petrovánszki Edina, Rábai Réka, Sáfrány Alexandra, Sárközi Petra, Szilágyi Fanni, Szoboszlai Judit, Tóth Ivett, Zsóri Adrienn

12. C

Osztályfőnök: Benkőné Baranyai Ildikó

Balogh Georgina Adrienn, Bandi Evelin, Barna Diána, Becző Nóra, Berna Anett, Boda Enikő, Csekk Regina, Cseszlai Regina, Fodor Eszter, Hegyes Bernadett, Horváth Alíz, Horváth Cintia, Jakab Alexandra, Kalán Fruzsina, Kosztyu Klaudia Irén, Kovács Alexandra, Lakatos Klaudia, Lizák Laura, Minya Dalma, Móricz Bálint, Nagy Klaudia, Nyitrai Klaudia, Orosz Petra, Pankotai Bernadett, Pásztor Gréta, Pásztor Lívia, Rácz Enikő, Révész Fruzsina Bianka, Szilvási Edina, Takács Bernadett, Tóth Orsolya, Vadász Eszter, Varga Vivien Kinga

Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium

12. A – Ének-zene és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Mikó Gyöngyi

Ádám Anikó, Atardolu Cantürk Marcell, Bajusz Eszter Viktória, Bakos János, Baraksó Viktor, Barna Kinga, Bodnár Attila, Homonyik Márta, Horváth Laura, Horváth Petra, Incze Ákos, Jaczkó Damján, Jánkfalvi Ádám Zoltán, Jármi Eszter, Kiss Ákos, Komoróczy Dorina, Kovács Lajos Péter, Lázár Csenge, Mátrai Barna, Pataki Dávid, Petró Gabriella, Preg Nikolett, Suszter Bence, Szilágyi Ágnes, Tomasószky Lili, Zsigó Melitta

12. B – Testnevelés tagozatos osztály

Osztályfőnök: Gulyás Anita

Cserpák Dániel, Dajka Zoltán, Deák Vince, Gönczi Alex, Gyarmati Sándor, Iski Edvin, Kocsis Dalma, Kosztel Dávid, Lóczi Dávid Bertalan, Mátrai Norbert, Mészáros Gabriella, Nagy Blanka, Papp József Bence, Petics György, Simon Boglárka Virág, Sinku Dávid, Stadler Dávid, Stadler Zoltán, Szemán Szilárd, Szentesi Gergő, Tar Andrea, Thold Krisztina, Tóth Roland

12. C – Speciális nyelvi osztály

Osztályfőnök: Gebri Márta

Asztalos Liliána, Asztalos Noémi, Badari Dávid, Balázs Réka, Bogár Enikő, Bora Balázs, Dobró Zsuzsanna, Fazekas Enikő, Hruska Nikoletta, Kocsmár Patrik, Komjáthi Csaba, Kondor Péter, Kovács Bence, Kovács Katalin, Kruták Dóra, Lippai Eszter, Molnár Máté, Nagyidai Petra, Orosz Emese, Péter Bence, Péter Fanni, Potor Eszter, Soós Máté Sándor, Szigeti Boglárka, Szilágyi Tibor, Szuhánszki Zsombor, Tiszóczki Dominika, Tóth Rita, Tóth Tamara, Tölgyfa Emese, Tudlik Dóra, Zajácz Orsolya Szintia

12. D – Informatika tagozatos osztály

Osztályfőnök: Kropog László

Bári Péter, Boros András Csaba, Boros Tibor, Bunya Alexandra, Fábián Henrietta, Fegyver Martin, Gazdag Károly, Gerzsenyi Zsolt Krisztián, Imre Tünde Alexandra, Juhász József, Juhász Tamás, Király Levente, Kozma Attila, Krappai Sándor, Kusnyér Gergő Szabolcs, Ligetfalvi Zoltán Bence, Maczali Petra, Németh Norbert, Salánki Márkó, Szabó László, Szakolczai Fanni, Szilágyi Botond, Szkita Ágnes, Takács Ákos, Tóth Daniella, Vida Gábor Levente, Viszlóczki Adrián József

12. E – Emelt szintű nyelvi osztály

Osztályfőnök: Rádulyné dr. Fazekas Judit

Albók Gergő, Balogh Fanni, Béres Eszter, Czeczeli Roland Gábor, Dzsugán Attila, Fedák Szabina, Fehér Alex Géza, Fodor Nikoletta, Ignácz Dominika, Kiss Dominik Tamás, Kocsis Bence, Kodácsi Ákos, Kótis Renáta, Kovács Dávid, Kunsági Zsuzsanna, László Enikő, Lehóczki Blanka, Nánási Gréta, Papp Klaudia, Petró Fruzsina, Poór Ádám, Sajtos Patrik, Schali Ágnes, Sepovics Evelin, Székely Krisztina, Tóth Angéla, Tóth Réka, Újvári Alexandra, Urr Dominik, Vass Zsófia, Virág Marcell, Vizi István Patrik, Zink Eszter, Zsófi Nikolett

Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Gönczy Ágnes

Barkász Flóra Zsuzsanna, Csáki Nikolett, Csősz Máté, Dubóczki Dániel, Fogarasi Dóra, Gerda Ákos, Halász Dominik, Jakab Flóra, Jámbor Cintia Barbara, Juhász Bettina, Kalapos Máté, Koncz Vanda Viola, Kovács Boglárka, Kurucz Krisztina Zsanna, Lisovszki Szilárd, Márton Ádám, Máté Flóra, Molnár Márk, Nagy Márk, Orosz Fanni, Rák Dalma, Sinkovits Roland Sándor, Szabó Nikolett, Szentpéteri Eszter, Tóth Balázs, Tóth Barbara, Tóth Dániel, Vitkai Nóra

13. B

Osztályfőnök: Sárga Tamás

Bakai Tamás, Bunkóczi Bence, Bur Eszter, Deák Róbert, Dudás Máté, Erdei Réka, Gidófalvi Kitti, Hajzsó Máté, Hódi Henrietta, Iszály Péter Bence, Kucsera Amanda, Márkus Viktória, Mikulás Brigitta, Nagy Cintia, Oláh Klaudia, Orosz Martin, Pócsi Barbara, Potyók Anett, Racskó Alexandra Erika, Sramkó Loretta, Szabó Károly, Szikora Norman Alexander, Szollár Bianka, Sztankó Zsuzsanna, Takács Virág Bernadett, Tóth Árpád, Tóth Barbara, Tóth Gábor, Turucz Vanda, Vajda Szabolcs

13. C

zrinyi

Osztályfőnök: Gergelyné Pivarnyik Rita

Apáti Renáta, Balogh Bianka, Balogh Péter Pál, Bodnár János, Csabai Balázs, Csordás Gréta Patrícia, Hajdu Tibor, Huszti Vanda Eszter, Jaczina Gréta, Kamarás Klaudia, Kazai Péter, Kiss Eszter, Kiss László Marcell, Kiss Luca Annamária, Kovács Fruzsina, Lukács Milán, Majoros Zsófia, Novák Attila, Oláh Attila, Papp Olívia Angéla, Ritli Ivett Lívia, Surányi Andrea, Surányi Enikő, Szabó Ferenc, Szabó Kitti Barbara, Szokolán Cintia, Szűcs Anna, Újhelyi Zsófia, Vass Szilárd

13. D

Osztályfőnök: Varga Ildikó

Aranyosi Dóra Anna, Barakonyi Adrienn, Batta Eszter Klára, Benedek Roland, Bereczki Regina, Dániel Alexandra, Demeter Blanka Bianka, Fedor Fanni, Gaál Petra, Guti Zsuzsa, Kemény Natasa, Kormos Csilla, Kun Viktória, Laskai Sába, Liskány Fruzsina, Mandzák Lilla, Megyesi Elizabet, Nagy Ádám, Nagy Boglárka, Pataki Bálint Kristóf, Puskás Kamilla, Szabó Dóra, Szekeres Kitti, Szenes Eszter, Török Eszter, Varga István, Varga Luca Anna

13. E

Osztályfőnök: Tisza Zsuzsanna

Balogh Réka, Civa Mihály, Danku Balázs, Fekete Béla Norbert, Felföldi Barbara, Gajdos Eszter, Horváth Tamás, Huncsik Ákos, Jeles Zsombor, Karóczkai Dániel, Kecskés Dávid, Kemecsei Dóra, Képes Krisztina, Király Alexa, Kovács Eszter, Kun Fanni, Molnár Henrietta Mária, Pazonyi Boglárka, Podlovics Antónia, Rádai Péter, Szabó Eszter, Szabó Gréta, Szepesi Áron, Szikszai Alexandra Kitti, Szőnyi Sarolta, Szücs Máté Tibor, Takács Gergely, Takács Levente, Tiszlavicz Mátyás, Veszprémi Réka, Vinnai Frida Tamara, Zsatku Bettina Fruzsina

Ridens Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium Nyíregyházi Tagintézmény

2/10/B

Osztályfőnök: Farkas Zoltánné

Nevelő tanár: Popovicsné Kotesz Tímea

Báthory Evelin, Botos Ilona, Farkas Csaba, Fazekas Miklós, Illés Dávid, Molnár Ágnes, Rigó Bence, Ruha Ilona, Varga Mihály

2/10/C

Osztályfőnök: Bánfi Rita

Nevelő tanár: Paulik Anikó

Balogh Anikó, Balogh Barnabás, Berki Roland, Horváth Attila, Lakatos Barbara, Lakatos Tímea, Lehel Miklós, Pásztor Zsolt, Sallós Zoltán, Simon Bence, Smidt András, Váradi Dániel

2/10/H

Osztályfőnök: Kupiné Mráz Marianna

Nevelő tanár: Kovácsné Hudák Mária

Bulyáki Vivien, Dócs Ákos, Jónás Ágnes, Jónás Csilla, Kozma Dávid, Lakatos Gyula, Márton Dávid, Máté Márk, Oláh Bence, Schmied Hanna, Szalai Marcell, Tomasovszki Magdolna, Zsoldos Nikoletta

3/13/A

ridens

Osztályfőnök: Török András

Nevelő tanár: Dalanics György

Áncsán Gergő, Dandár Máté, Faggyas Attila, Horváth Krisztián, Juhász Norbert, Kaszás Norbert, Lénárt Ferenc, Takács Tamás

12. D

Osztályfőnök: Kajatiné Kovács Erzsébet

Nevelőtanár: Bartháné Bartók Judit

Benus Bernadett, Éles Kinga Szabina, Fekete Bence, Gábor András, Győri Zoltán Alex, Juhász Szabolcs, Madura Dávid, Márföldi Kitti, Mészáros Beatrix, Selyem Viktor, Severa Ágnes, Széles Dóra, Szuhánszki Mihály, Vadilku Hajnalka, Váradi Edina

Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

12. A

Osztályfőnök: Hollósy Tibor

Antal Csaba, Bíró István, Fekete
Veronika, Gemzsi Eszter, Kiss Gergő László, Kiss Krisztina, Mészáros János, Mihajla Attila, Orbán Zoltán, Póliscsák Orsolya, Reskó Andrea, Stankóczi Viktor, Szalmás Alíz, Szaplonczay Makrina, Telek Ádám, Tuza Ádám, Wéber Edina

12. B

Osztályfőnök: Kása Hajnalka

Barabás Anett, Békési Enikő, Brinkusz Bettina, Czifra Boglárka, Drabancz Ábris, Erdélyi Anikó, Fehér Luca, Fodor Fanni, Grunda Dávid, Gyuricza László, Hasulyó Dóra, Horváth Enikő Lilla, Illés Mihály, Kiss Anna, Kovács Eszter, Kruták Nikoletta, Miskolczi Andrea, Rácz Balázs, Rácz Lili, Riczkó Dorina, Steli Ákos, Stock Gábor, Szabó Gabriella, Takács Nikoletta, Tar Regina, Tóth Eszter

12. D

Osztályfőnök: Tamás Éva

Baráth Barbara, Csépán Éva, Halász Letícia, Herka Georgina, Kerülő Krisztián, Lakatos Brigitta Dóra, Linzenbold Ádám, Meczner Cintia, Mihaliczku Zoltán, Miszkuly Gyöngyi, Molnár Sándor, Petróczi Zsófia, Petróczi Zsuzsa, Radványi Andrea, Sipos Mária Anna, Szabados Nikoletta, Szabó Enikő, Szántai Csilla, Tóth Eszter, Tóth Maja Marietta, Tóth Zita, Tuza Tímea, Vajda Gábor, Zsadányi Emma

Szent Miklós Görög Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

12.

Osztályfőnök: Seszták Ilona

Barkó Dorina, Bánszki Gabriella, Botos Eszter, Dávid Ildikó, Farkas Bence, Gáva Erzsébet, Gergely Vanessza, Hricsovinyi Dominik, Kiss István, Kozák Ferenc, Orbán Judit, Ráski Alexandra, Szabó Szidónia, Tóth László Bertalan, Tóth Levente

Telegdi Kata Szakiskola és Szakközépiskola

14. – Szépészet ágazat

Osztályfőnök: Laskay Éva

Dara Barbara, Fehér Annamária, Lakatos Vivien, Marcsek Eszter Zsuzsanna, Molnár Tamás, Molnár Tícia Bettina, Moroz Anett, Oláh Jennifer, Pallai Petra, Papp Henrietta Angelika, Pásztor Bettina, Petró Evelin, Sajben Csilla, Sándor Lilla Zsófia, Suhajda Kitti, Sztankó Boglárka, Szücs Zsanett, Varga Evelin, Vágner Beáta, Vincze Bernadett

14. – Vám-, jövedéki és termékdíj- ügyintéző

Osztályfőnök: Kovács István

Batizi–Pócsi Ádám, Bereczki Richárd, Fehér Nikolett Flóra, Fodor Lívia, Kajdi Eszter, Kakuk Renáta, Kovács Dóra, Laczkó Bettina, Linzenbold Kinga, Maksa László, Molnár Viktória, Mozgi Béla Szabolcs Rácz Vivien, Reszegi Katalin, Sebők Bianka, Sinka Dalma Andrea, Sipos Zsuzsanna, Somodi Dávid, Szabó Nikolett, Szilágyi Andrea, Szoták Ildikó, Török Fanni

Tessedik Sámuel Szakképző Iskola és Gimnázium

11. – Vendéglátás szakmacsoport (vendéglátó-eladó, pincér, szakács)

Osztályfőnökök: Kovalecz–Szabó Csilla, Somogyiné Nagy Katalin

Ádám János, Balogh Csaba, Balogh Heléna, Bartha Boglárka, Bogár Bernadett, Brutóczki Sarolta, Deáki Evelin, Fegyveres Alexandra, Fóris István, Hajnal Zoltán, Horváth István, Horváth Richárd, Koczka Milán, Köteles Vivien Lili, Kun Fruzsina, Laskai Benjámin, Láda Dávid István, Lelesz Borbála, Lukács Gergő, Oláh Anikó Rita, Péter Zsolt, Rácz Emese, Rácz Regina, Rákos Enikő, Sónyák Renáta, Szikszai Bence Dániel, Tószegi László, Tóth Szilvia, Török Beáta

12. évfolyam – Pék

Osztályfőnök: Kozákné Németi Zsuzsanna

Csáki Tamás, Harsányi Éva, Kévés Márk, Mezei Barbara, Nagy Csaba, Petrik Tamás, Varga László

14. – Vendéglátás-szervező–vendéglős

Osztályfőnök: Somogyiné Nagy Katalin

Ádám Karina, Bodnár Éva, Boros Klaudia, Erdélyi Tícia Andrea, Esze Dóra, Fekete István, Galgóczi Mariann, Garai Gergő, Herczku Tamás, Imre Árpád, Kemecsei Tamás, Lazók Viktória, Madár Fruzsina Liliána, Mezei Martin, Molnár Annamária, Oláh Dániel, Orosz Tímea, Petriss Ákos, Petykó Judit, Ricsóka Viktor, Szaniszló Roland, Szenes Kitti

Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Iskolatitkár: Gyarmatiné Tugya Tímea

Agócs Eszter, Kabai Richárd, Kruppi Kinga Enikő, Reszegi Klaudia, Szabó Dóra, Zvara Bianka

Westsik Vilmos Élelmiszer-ipari Szakképző Iskola

11. C

Osztályfőnök: Suta György

Ács Kinga, Balogh Beatrix, Balogh Norbert, Balogh Tünde, Csekő Zoltán, Hajtás Evelin, Jurás Patrik, Kővári Zsanett, Kuruzsinszki-Tóth Adrienn, Lábas Borbála, Mihály Vanessza, Nagy Bianka, Nagy Szimonetta, Nagy Tímea, Papp László, Polyák József, Rekettyés Viktória, Sáránszki Szaffi, Szabó Zsófia, Szokolai Diána, Torma Tímea

11. É

Osztályfőnök: Nagy Szabolcs

Bacskó Katalin, Bunász Eszter, Dallos Bence Tibor, Halász Zsófia Alexandra, Jobbágy Brigitta Gitta, Laska Brigitta, Lengyel Alexandra(Alex), Miklósi Attila Márk, Mocsár Zsolt, Molnár Zoltán, Rigó Renáta, Sebők Dóra, Tamás Szilvia, Tóth Kristóf

11. H

Osztályfőnök: Sipos Anita

Bákai Zsolt, Barabás Valentin, Berta András, Gerák Krisztián, Haga Dániel, Kozsla Norbert, Molnár Dávid, Nagy Norbert, Pálinkás Árpád, Rocska László, Sándor Alex, Szabó Dávid, Székely Bence Antal, Takács Krisztián, Varga Alex, Volenszki Erik, Zajácz Szabolcs András

11. P

Osztályfőnök: Csorba Erzsébet

Bagoly Henrietta, Borbély Lenke, Bökönyszegi Balázs Richárd, Fazekas Erik, Herczku Zoltán, Horváth Dóra, Kis Karolina, Kiss Bernadett, Kovács Bálint, Sibli Róbert, Szép Boglárka, Toldi Alexandra, Vásárhelyi Zsuzsanna

12. A

Osztályfőnök: Magyar Ferencné

Antal Mária, Babó László, Bényei Viktória, Bodovics Katalin, Bolek Márton, Böszörményi Petra, Busák Viktória Bernadett, Büdszenti Csaba, Dékmár Hanna, Gebei Judit, Horváth Antónia, Ilosvai Kitti, László Bálint Szilveszter, Lukács Dániel Gergő, Lukács László, Méhész Viktor Bendegúz, Molnár Erika, Nánási Eszter Fanni, Paronai Viktor, Szabó Eszter, Szabó Szilvia, Újvári Sándor Dániel

2/12. P

Osztályfőnök: Béres Zsolt

Bacskai Laura, Balogh Nikoletta, Chang Janett, Csorba Petra, Ferencz Sándor István, Gargóczi Erzsébet, Gavallér Zoltán, Hegyesi László, Jakab Henrietta, Kaplonyi Réka, Kovács Barbara, Kurcz Attila, Lakatos Fruzsina, Láposi Csilla, Lévai Mariann, Nagy Sándor, Pásztor Éva, Pokol Fruzsina, Sallai Ágnes, Sallai Szabina, Sinka Kristóf, Tálas András, Tóth Barbara, Tóth Nikoletta, Tóth Viktória, Tóth Zsuzsa

3/13. PC

Osztályfőnök: Juhászné Rácz Mariann

Antal Gergely, Baji Gábor, Balogh Csenge, Béleczki Alex, Bogár Soma, Bucsák Beáta, Daróczi Gergő, Fodor Adrienn, Gebei Zsuzsanna, Harsányi Boglárka, Hegedűs László, Horváth Szabolcs, Kántor Csaba, Kántor

Julianna, Kertész Anett, Klupta Péter Ákos, Kovács Ádám, Kővári Márk, Lakatos Katalin Erzsébet, Lakatos Zsuzsanna, Papp Georgina, Romasovszki Rita, Szilágyi Szabolcs, Vislóczki Barbara

Rakamaz

Rakamazi Erzsébet Királyné Német Nemzetiségi Általános Iskola,

Alapfokú Művészeti Iskola és Szakiskola

11.

Osztályfőnök: Hengsperger József

Balogh Dávid, Szendi Dorina, Virágh Gábor

12.

Osztályfőnök: Maksa Ivett

Minczér Regina

Szakoly

Szakolyi Arany János Általános Iskola, Szakképző Iskola és Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Bőgős Henriett és Péter Judit

Benke Szabolcs, Bihari Gergő, Felföldi János, Kókai Szabolcs, Magyar István Álmos, Mulik Máté Attila, Nagy Imre, Tonté Gyula

12. B

Osztályfőnök: Jakabné Sós Anita

Balogh Károly Alex, Bene Kitti Valentina, Győrössi Georgina, Juhász László, Kovács Kálmán, Nagy Melinda, Sólyom László, Varga Nikolett Mónika, Zájer Bence

11.

Osztályfőnök: Tuza Zsolt Szabolcs

Beri Gabriella, Frank Erzsébet, Győrösi Gergő, Horváth Pamela, Juszku Bertalan, Máté Mónika, Németh Zsolt, Pethő István László, Petrik Kálmán, Réday Mercédesz, Tonté Roland, Tóth Eszter Alexandra

Tiszalök

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Teleki Blanka Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Bereczkiné Húri Ágnes

Balogh Dániel Pál, Balogh Szilvia, Balogh Patrícia, Budaházi Szabina Bettina, Csáki Levente, Erdei Árpád György, Fedor Zsolt, Hurcsik Eszter, Jónás Géza, Király Réka Andrea, Kiss Edina, Kövér Dániel, Lakatos Dániel Csaba, Lakatos Enikő Judit, Lakatos Klaudia, Mátyok Adrienn Viktória, Nagy Annamária, Poczkodi Richárd, Rontó Heléna Tifani, Tálas Cintia Fabiána, Tóth Zsolt, Záhonyi Dávid

12. B

Osztályfőnök: Zsirosné Kertész Katalin

Baraksó Alexandra Noémi, Bara Richárd Balázs, Bodnár Barbara, Borsos József, Cserbán Zsolt, Dinó János Bertalan, Dobi Dalma Bianka, Galyas Alexandra, Horváth Kinga Ibolya, Király Tamás, Kis Tamás, Kovács Tibor, Ladács Virág, Magyar Zoltán, Nagy Máté, Puzder Patrik György, Szabó Anita, Szabó Zoltán, Szíjártó József, Szombati Sándor, Tomán Csaba, Tóth Ferenc, Varga Éva Csilla

11. C

Osztályfőnök: Czifrák Roland

Borsos Attila József, Budai Krisztián, Fekete Dávid, Fodor Csaba, Fürjes Roland Dániel, Horváth Richárd, Kiss Mihály Dániel, Lados Sándor Pál, Lakatos Cristopher, Megyaszai Dániel, Németh Gergő, Nyisztor Richárd, Szabados Levente Lajos, Szabó József, Szikszai Szilveszter, Tóth Dávid Zoltán

11. D

teleki

Osztályfőnök: Nagyné Sipos Marianna

Aszalós Martin Sándor, Balogh Klaudia, Bertalan Erika, Bódi Nikoletta, Galyas Balázs, Győrfi Viktor, Kanalas Erika, Kiss István József, Németh Anikó, Pellei Beáta, Pellei Nikolett, Sturm Hajnalka, Tóth Éva Szandra, Zupkó József

Tiszavasvári

Nyíregyházi Szakképzési Centrum Tiszavasvári Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Kádár Gyula

Bene Judit, Bódis Martin, Demes István, Fazekas Dávid, Glonczi Edit, Gonda László Antal, Gulyás Dóra, Gyulai Renáta, Harangi Tamara, Havriló Anna, Kiss Magdolna, Kónya Magdolna Katalin, Nagy Krisztina, Novák Nikoletta, Papp Melinda, Pataki Tamás, Siffer Dávid, Varga Katalin

12. B

Osztályfőnök: Korosztil Angéla

Berencsi Máté, Halczman Dávid Tibor, Horváth Dávid, Kajibás Mátyás Ferenc, Kiss Márk, Kóti Norbert, Nyeste Richárd, Ács Endre, Dorn Tamara, Murvai Fruzsina, Ujvári Mariann, Lipták István, Pehányi Nikoletta Magdolna, Piszár Áron József

12. J

Osztályfőnök: Bodnár Barnabásné

Bódi Szilvia, Bodon László Roland, Csukerda Judit Noémi, Kanalas Evelin, Kovács Miklós, Krucsai Viktória, Martinek Gyula, Nagy Sándor Mihály, Orosz László, Szakácsi Ivett

12. C

Osztályfőnök: Barócsiné Balogh Éva

Botos Vivien Éva, Ferenczi Erika, Jónás Nikoletta, Lovas Szilvia, Szabó Melissza, Tapasztó Kinga, Botos Viktória, Csonka Brigitta, Horváth Anett, Kiss Margit, Tóth Annamária, Zsámbok Elizabet

11. B

Osztályfőnök: Tóth Sándor Józsefné

Kóka Mária, Lakatos Karola, Rézműves Rita, Szakácsi Andrea, Vadász Szonja, Császár Nikolett, Lakatos Alexandra

11. C

Osztályfőnök: Boczák Zsolt

Antal András, Bara Márk Rómeó, Bózsár Miklós Ádám, Csiszár József Mátyás, Elek Balázs, Gutyán Tamás, Kiss István, Kovács László, Molnár András Ádám, Molnár László, Murvai Attila, Papp Richárd, Péter Imre Dániel, Pocsai Roland, Porkoláb Gábor, Rausch Roland, Szendrei Antal, Tógyer Szabolcs, Toronyai Imre

11. D

Osztályfőnök: Antal István

Anga Ádám Gergő, Botos István, Dallos Zsolt, Nagy Bence, Németh Dávid, Szabó Krisztián, Széki Krisztián, Vadász József, Balázsi Zoltán, Csáki Gábor Sándor, Daku Gergő, Fazekas Krisztián, Hanzel István, Jakab Péter, Kovács Viktor, Lakatos Attila, Rigacs Dávid, Szabó Bálint József, Szakolczai Sándor

11. E

Osztályfőnök: Nagy István

Balogh László, Botos Dávid, Fürjes József Raffael, Gáll István, Kiss Donát, Lévai Nándor, Polyák Attila, Reszegi Szabolcs, Steinekker János, Toma Bence, Vámos Krisztián, Czap Márk, Lakatos István, Tomasovszki Zoltán, Varga János

Tiszavasvári Váci Mihály Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Papp János

Alacs Attila, Barilla Tímea, Bede-Tóth Benedek, Borsos Zsolt, Brudnyák Ákos Patrik, Burján Boglárka, Dohos Gábor, Fanta Renáta, Fleischer Kinga Krisztina, Gulyás Orsolya, Hamvas Dániel István, Juhász Brigitta Flóra, Kóti Krisztián, Kovács Dorina, Lévai Mónika, Mészáros Imre, Nagy Anna Tímea, Nagy Evelin Ivett, Nagy János Norbert, Nagy Máté, Nagy Zoltán, Ónadi Mirtill, Pető Noémi, Rácz Zoltán, Székely János, Szép Réka, Tamás Kristóf, Tomán Krisztina, Vadas Adrienn

12. B

Osztályfőnök: Bényei András Róbert

Alacs Alexandra, Almási Annabella, Antal Alexandra, Bohács Kitti, Bóz Alex, Fazekas Ariella, Fazekas Klaudia, Kiss János Vencel, Kóti Mária, Reszegi József, Rézműves Evelin Júlia, Riczu Beatrix, Riegel Alexandra, Tamás Tibor Erik, Tóth Krisztián László, Tóth Péter, Váradi Amanda

13. A

vaci

Osztályfőnök: Antal Károly

Balázs Máté, Balogh Melinda Kinga, Baráth Rafaella, Bényei Márk, Bódor Flóra, Dobrai Éva, Dorkó Judit, Erdélyi Péter, Fitos Adrián, Jánosi Anita, Kiss Attila Dániel, Kiss Bianka, Kotroczó Arnold, Molnár Viktória, Murvai Gábor, Nagy Robin, Orosz Máté, Parragh Gábor, Pindzsulya Máté, Ruda Alexandra, Szentesi Fanni, Szikszai Szabolcs, Szögi Roland, Tasnádi Martin, Terebes Kinga, Tóth Zsuzsanna, Unheizer Rafael

Újfehértó

KOSZISZ Szent István Gimnázium és Szakközépiskola

12. A

Osztályfőnök: Rozgonyi Marianna

Balázscsik Máté, Bige Florentina Erika, Bodnár Zoltán, Borza Dorina, Brutóczki Anita, Dobrosi Dóra, Hollik Erika, Hován Violetta Evelin, Hunyadi Zsolt, Huszárszki Borbála, Ignáth Dóra, Kolozsi Zsanett, Kovács Regina, Kőműves Gyöngyi, Lakatos Nikoletta Erika, Matévi Mónika Piroska, Nagy Anikó, Pál Nikoletta, Papp Ákos Balázs, Patai Mónika, Pintér Anita, Ricska Kitti, Szabó Gergő, Szemán Melinda, Szoka Zsófia, Sztányi Ágnes, Tamási Zoltán Roland, Váradi Anita, Veress Máté

12. B

Osztályfőnök: Herczku János

Balsa Dávid, Bocz Richárd, Botyánszki Balázs, Császári Nikoletta, Daróczi Viktor, Fegyveres Edina, Fintor Fanni, Hajdu Éva, Juhász János, Lakatos Lívia, Maroda Barbara, Mitru Bettina, Moldván Adrienn, Molnár Antal, Orgován Renáta Vivien, Orgován Richárd, Osikóczki Gábor, Pataki Róbert, Rencskovszki Alexandra, Sarkadi Henrietta, Seres Csaba Máté, Somogyi Ferenc, Szentesi Dávid, Szilágyi Nikoletta, Szlávik Vivien, Török Erzsébet, Ungvári Tamara Írisz, Váradi Tünde, Verkeszi Bence, Vincze Kitti Mónika

Vásárosnamény

Vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

12. A

Osztályfőnök: Toldi Zoltán

Bakos Cintia Mária, Balázs Gábor, Dankó Dániel Dominik, Dévai Boglárka, Dobos Evelin, Gál Kitti, Guti Béla, Hegedüs Ádám József, Herczeg Tamás, Herczeg Viktória, Hidvégi Orsolya, Kósa Tamás, Krecz Adrienn, Lakatos Mónika, Nagy Ferenc Ádám, Nagy László, Orosz László, Paczári Krisztián, Sárközi Árpád Krisztofer, Szilágyi László, Varga Laura Réka, Zakor Krisztofer

12. B

Osztályfőnök: Baráth Tibor

Almási Edina, Bartha Norbert Sándor, Bata Dominika, Benedek Petra, Borbás Nikoletta, Cserepes Dóra Vivien, Csizmár Beatrix, Danku Dávid László, Debreceni Imola, Debreceni Nóra, Dobos Cintia Dóra, Dubnicz Tamás, Hetei Eszter, Jónás Ákos, Kovács Viktória, Kozák Viktória, Krecz Regina Mercédesz, Krutilla András István, Leskó Orsolya, Maczek Viktor, Mandzák Ilona, Oláh Bence, Pál Zsuzsa, Sebestyén Viktória, Somogyi Dominika, Szilágyi Viktória, Taraczközi Boglárka, Tári Hajnalka, Tóth Andrea, Uszkay Szilvia Evelin, Vass Zoltán

12. C

Osztályfőnök: Hajdú Anita

Bacskai Dávid Lóránt, Biró Viktória, Csorba Klaudia, Dicső Ákos Dominik, Erdélyi Dávid, Fehér Zsolt, Kardos Zsuzsa, Koncz Dóra Hanna, Kovács Alexandra, Nemes Nikoletta, Orosz Tibor, Péchy Béla Péter, Szabó Gréta, Szászi Milán László, Szkibák Noémi, Tóth Réka, Tóth Viktória, Vass Márk Benjámin, Vedres Cintia

Lónyay Menyhért Baptista Szakközépiskola és Szakiskola

12. A

Osztályfőnök: Tóth Kornélia

Elektronika-elektrotechnika szakmacsoport: Balázsi László, Fábián Zsolt, Kiss Tamás, Krasznai Dávid, Lovas Dániel, Nagy Sándor, Oláh Máté, Plesa Gábor, Sebestyén Szilveszter Arnold, Tóth Dávid

Vendéglátás-idegenforgalom szakmacsoport: Fekete Mihály, Kardos Boglárka, Katona Ádám, Leskó Bettina, Morzsa Klaudia, Pancsilla Krisztián, Papp Éva, Stefán Eszter, Szabó Bálint, Szaniszló Lívia Mónika, Tóth Vivien, Zákány Krisztina

12. B – Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció

lonyay

Osztályfőnök: Papfalusi Angéla

Bagi Gergely, Balogh Béla, Barna Nikolett Marianna, Csatári Erika, Feka Alexandra, Fekete Gergely, Galajda Gréta, Hanyu Klaudia, Kelemen Attila, Kovács Ádám, Lizák Tamara Anna, Orgován Anett, Papp Krisztina, Sebestyén Zsófia, Szücs Eszter Judit, Szücs Veronika, Zsell Anita, Zsindelyes Balázs

11. D

Osztályfőnök: Himcsuk István

Épület- és szerkezetlakatos: Bara Erik, Bonyhádi Csaba, Gulyás Szilárd, Jónás Attila, Kuru Dániel, Orgován Roland, Szőke Zoltán, Vékony Sándor

Pék: Balogh Zoltán, Dajka László, Kerékjártó Nikoletta, Mészáros Balázs, Papp Róbert

11. E

Osztályfőnök: Koncz Istvánné

Eladó: Balogh Franciska, Balogh Rozália, Danó Diána Zsuzsanna, Gyuricska Zsuzsanna, Hamza Gyöngyi, Hanyu Erika, Káté Viktória, Onder Regina, Rózsa Borbála, Sebők Natasa, Selyem Ádám Tibor, Szűcs Adrienn, Tóth Noémi

Hegesztő: Erdős Norbert, Fórizs Zoltán, Gyüre Mátyás Péter, Horváth Richárd, Kovács Ferenc, Orgován Ádám, Tóth Antal

11. F

Osztályfőnök: Andrásiné Temesi Hilda

Szakács: Albert Nikoletta Mária, Farkas József, Feka József, Gergely Tímea, Tamási Andrea, Tulipán Zsolt Mihály

Cukrász: Balogh Marianna, Balogh Viktória, Demeter Ildikó, Lakatos Szabina, Paksz Gabriella, Sebestyén Diána, Szalkai Petra, Tóth Gina Barbara, Varga Viktória, Veszprémi Zsanett

Pincér: Balogh Marcella Patrícia, Balogh Norbert, Bodnár Barnabás István, Csercsa Gabriella, Fórika Marianna, Goldman Gábor, Gyetkó Judit, Horváth László, Jóni József, Jóni Mózes, Káté Valéria, Mészáros Klaudia, Milák Márk, Rákosi Zsuzsanna, Rézműves Norbert Ferenc, Szelei-Molnár Brigitta, Szénás László

12. D

Osztályfőnök: Filéné Huszti Zsuzsanna

Szerkezetlakatos: Ács Erik, Bákai Lóránd, Bíró Máté, Csercsa Tibor, Danó Dávid, Feka László, Horváth Alex, Horváth Béla, Horváth Richard, Horváth Rómeó, Horváth Zénó, Kézi Patrik, Kondor József, Lakatos Norbert, Lizák Sándor, Márkus Csaba, Páll Tibor, Pongó Lukács, Spiguth Mihály, Szabó Roland Bertalan

12. E

Osztályfőnök: File Katalin

Élelmiszer- és vegyiáru-eladó szakma: Aranyos Kitti, Aranyos Marianna, Balogh Enikő, Daróczi Éva, Gerics Melánia Bettina, Horváth Borbála Alexandra, Lakatos Ignác, Nagy Barbara Edina, Petrohai Beatrix, Petrohai Irén, Sebestyén Roland Károly, Szilágyi Vivien Tünde, Tóth Boglárka, Vánczku Gabriella

Férfiszabó: Balogh Éva Erika, Batka Evelin, Benczi Kitti, Bodnár Dániel, Jóni Tímea, Nagy Anita, Nagy Attila, Zámbó Erzsébet

12. F

Osztályfőnök: Dérné Cseresnyés Anikó

Szakács: Balázsi Béla, Demjén Andrea, Gami Norbert, Jakab Ákos, Koi Beatrix, Kovács Laura, Lakatos Borbála Vivien, Nyári Eszter, Réti Melánia, Sváb Szilveszter, Szabó Norbert, Székely István, Varga László Patrik, Veress Dávid

Cukrász: Ármós Tamás, Balogh Péter, Hopák Diána, Lakatos Natália, Mihalovics Anett, Nagy Enikő, Rabb Karola, Tóth Martina, Tóth Viktória, Udvarhelyi Martin, Varga Tímea

12. G – Pincér

Osztályfőnök: Lokita Beatrix

Arnóczki Dominika, Balogh Anett, Balogh Mónika, Bancsi Éva, Hicsár Edina, Horváth Tamás, Jóni Bettina, Káté Klaudia, Lakatos Enikő, Lázár Krisztián, Nagy Gabriella, Nagy Tamás, Nehéz Mónika, Oláh Fruzsina, Orgován Réka Alexandra, Rácz István, Somogyi Nóra, Szabó Erika, Zsigó Nikolett

Záhony

Kisvárdai Szakképzési Centrum Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskolája, Gimnáziuma és dr. Béres József Kollégiuma

12. A

Osztályfőnök: Molnár Lívia

Boros Henrietta, Csire Gergő, Dudás Tamás István, Ésik István Máté, Farkas Viktória, Feka Elemér, Gyüre László, Jenei Henrietta, Kakas Róbert, Kato­na Dávid, Lipták István, Magyari Brigitta, Nagy Dávid, Orbán Béla Sándor, Orgován Dóra, Peszle Máté, Pócsik Ferenc Gábor, Rajzinger Péter Pál, Sánta Rita, Szabó Noémi, Szilágyi Dávid, Turcsik Lajos

12. B

Osztályfőnök: Jakab József

Barnai Károly, Berki Sándor Krisztián, Dancs Attila, Demeter Enikő, Fodor Ágnes, Földi Vivien, Gaál László, Géczi Barnabás, Kamarás Anett, Kertész Roland, Lakatos Lídia, Lakatos Viktória, Lakatos Zsanett, Lindov Alexandra, Oláh Erzsébet, Oláh Katalin, Orbán Eszter, Sejer Petra, Simon Edina, Sipos Róbert, Sohajda Éva Ivett, Szeles Klaudia Vivien, Szkibák Enikő, Vártás Orsolya

12. C

Osztályfőnök: Kovács Sándor

Akai Klaudia, Báder Attila, Csépke Zoltán, Dobos László, Együd Máté, Fehér Tamás, Fekete Mónika, Horváth Mariann, Horváth Tamás, Koi Dóra,

Kovács Gergő Zsolt, Maximovits Ádám, Nagy András, Nagy Dávid, Nagy
Gergő, Nagy Roland, Novák Petra, Orgován Vanda, Polyák Bálint Miklós, Szabó Mirjam, Szoták Zsolt, Tóth Tamás


Íme a megyei ballagók névsora! – 2. rész

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Íme a A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsora!

Íme a megyei ballagók névsora! – 1. rész

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Íme a A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei középiskolák végzőseinek névsora!









hirdetés