Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály 3. fordulójának pénteki nyitányán a Tarpa legyőzte a Fehérgyarmatot.

Tarpa–Fehérgyarmat 3–2 (1–2)

Tarpa, 400 néző, v.: Takács Á.

Tarpa: Rácz T. – Ricsei F., Verejcsi E., Péter Gy., Dávid R. (Stefán L.), Tar E., Rozman S. (Djacsenko), Illés Gy., Szidor S. (Antal R.), Kemény G., Kemény Cs. (Barta F.). Edző: Márton István.

Fehérgyarmat: Jakocska Cs. – Gál R., Geletey Z. (Imre Zs.), Veress L., Nyíri Gy., Petrohai G., Istenes E., Bartha K., Szatke M., Lengyel M., Balogh P. (Légrádi G.). Edző: Siti Ferenc. Nagy iramú mérkőzésen a nagyot küzdő hazaiak emberhátrányban, 0–2-ről fordítottak.

Gól: Kemény G. 2, Rozman S., illetve Szatke M., Bartha K. Kiállítva: Illés Gy. (45. perc). Ifi: 6–1.

Márton István: – Már az első félidőben is kidolgoztunk a lehetőségeket, de nem voltunk elég élesek, ráadásul elkövettünk egy butaságot. Ugyanakkor a második félidőben olyat tettünk, amire nehéz szavakat találni. tíz emberrel is teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.

Siti Ferenc: – Az első félidőben taktikus és fegyelmezett játékkal megérdemelten vezettünk, a folytatásban viszont megérdemelten fordított a hazai csapat. Hozzáteszem, a harmadik kapott gól előtti szituációban szinte biztos, hogy nem történt szabálytalanság.