2013.09.22. 21:10

A gyatra támódójáték miatt veszített a Nyír-Flop Holding Nyíregyháza

Nyíregyháza -  Vasárnap a felújítás előtti bujtosi csarnokban az utolsó meccset játszották,ezen a Nyír-Flop Holding Nyíregyháza NB I.B-és férfi kéziladázói mutatkoztak be pályaválasztóként a törökszentmiklósiak ellen.

A körítéssel nem volt gond, tapsoló várta a nézőket, hetesdobó versenyt rendeztek, tombolát sorsoltak, bemutatkozott a kabala kakas, ám a főfogás, a meccs odakozmált. Az első félidőben szinte áthatolhatatlan volt a vendégfal, mindössze nyolc gólt lőttek a hazaiak.

A második félidőben egyszer felcsillant a remény, hiszen egy gólra megközelítették ellenfelüket Szűcs Balázsék (12-13), de aztán sajnos ismét korábbi medrében terelődött a játék, a hazaiak támadójátéka gyatra volt és a védekezésben is többször becsúszott hiba. Ezeket rendre kihasználták a vendégek és összességében megérdemelten nyertek.

KM-ML

Nyír-Flop Holding Nyíregyháza-Törökszentmiklós 21-25 (8-11)

Bujtosi csarnok, 400 néző, v.: Hargitai, Hortan.

Nyír-Flop Holding Nyíregyháza: Gadnai - Nagy 3, Tarnavölgyi, Braun 1, Varga L. 2/1, Kaplonyi 1 Juhász. Csere: Boczák (kapus), Debreczeni 1, Szűcs 9/4, Bursac 1, Erdős 1, Szőllősi 2. Szakmai igazgató: Varga Zsolt.

Kiállítások: 2, illetve 10 perc.

Hétméteresek: 8/5, illetve 0.