Jó a Szilágyi a háznál…

© Illusztráció: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport 11. fordulójának szombati nyitányán egy mérkőzést rendeztek.

Újfehértó–Nyírtelek 7–2 (2–1)

Újfehértó, 200 néző, v.: Demeter E.

Újfehértó: Lippa J. – Karaffa I., Fülöp G., Szilágyi Á., Kántor T. (Petics Gy.), Veres D. (Urr D.), Dénes K. (Zámbó J.), Zámbó D., Pallai B. (Tóth Sz.), Potyók J., Mogyorósi Á. (Csizmarik Á.). Játékos-edző: Szilágyi Ákos.

Nyírtelek: Kozsla M. – Dankó Z., Veres A., Setét P. (Boldi Zs.), Bócsi G., Boldi K., Komor Sz., Orf F., Halastyák Á. (Bistyei G.), Petruska A., Csordás M. (Molnár T.). Megbízott edző: Mokánszki Ágnes. Gól: Szilágyi Á. 3, Zámbó D., Veres D., Veres A. (öngól), Petics Gy., illetve Orf F., Halastyák Á. Ifi: 5–4.

Szilágyi Ákos: – A szezon leggyengébb első félidei játékát produkáltuk. A szünet után feljavultunk és magabiztosan szereztük meg a három pontot.

Mokánszki Ágnes: – Annyi gólos hazai győzelem született, mint amennyievel ők többen voltak a kispadon. Gratulálunk a megérdemelt újfehértói győzelemhez.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoportjában?