Közel és mégis távol a 8–8-hoz

Utánpótásfoci: a Nyírsuli kiemelt bajnokságban szereplő ificsapatai közül a nagyobbak kétgólos előnyről vesztettek Győrben, a 17 évesek pedig rengeteg helyzet kihagyása közben 6–0-ra buktak el.

Kiemelt ifjúsági bajnokság

U 19: Győr–Nyírsuli 3–2 (0–2)
Nyírsuli: Sánta – Turbucz, Bíró J., Bodó, Torma (Soós) – Matejkó R., Makai (Lipcsei) – Ráti (Karasz), Kövér, Csáki J. – Batizi Pócsi B. Edző: Szatke Zoltán.
Az első félidőben hibátlan, szervezett játék jellemezte a nyíregyházikata, a második félidőben aztán sorra jöttek az egylni hibák, melynek következtében a kétgólos előny ellenére az egy pont is kicsúszott a Szatke-csapat kezéből a bajnokesélyes otthonában.
Gól: Turbucz, Makai. Jó: Matejkó R., Makai.

U 17: Győr–Nyírsuli 6–0 (4–0)
Nyírsuli: Gégény (Molnár Cs.) – Katona R., Deák G., Tamás P. – Balogh Zs. (Szilágyi B.), Lengyel I., Balogh Z., Kupás (Krasznai G.) – Pankotai – Király V., Hegyesi. Edző: Pók István.
A vendégcsapatnak ezen a meccsen semmi nem sikerült, a látottak alapján a 8–8 sem lett volna irreális eredmény. Jó: Balogh Z., Hegyesi.