Megye I.

2020.08.30. 20:02

„9 ember ellen, ha szöglet után hat a kettőben gólt kapunk, nem sok mindenről lehet beszélni”

A Tiszántúli Takarék megyei I. osztályú bajnokságban vasárnap öt mérkőzést játszottak.

Fotó: DODO FERENC

Újfehértó-Mándok 4-3 (1-1)

Újfehértó, 250 néző, v.: Bíró Cs.

Újfehértó: Gégény – Kerecsen, Tóth E. (Boros), Mátrai, Torma (Csizmarik), Dénes, Papp, Pallai G., Daróczi (Bodnár), Pallai B. Tóth Sz. (Cseles). Edző: Piskóti Zsolt.

Mándok: Lovász – Bökönyi, Elek, Törtei, Dallos, Lakatos, Gyüre, Katona, Baglyos, Maroda (Lusánszki), Toldi (Krajnyák). Edző: Dancs Attila.

Gól: Tóth Sz., Dénes, Mátrai, Papp, illetve Toldi, Bökönyi, Gyüre. Kiállítva: Baglyos (14. p.), Gyüre (58. p.) Ifi: 6-1.

Piskóti Zsolt: – Na ez az a győzelem amire nem lehetünk büszkék. Nyilván ebben nekem is megvannak a hibáim, bar úgy gondolom 9 ember ellen, ha szöglet után hat a kettőben gólt kapunk nem sok mindenről lehet beszélni. Gratulálok a Mándoknak, kevés helyzetük volt, de akartak jöttek előre 10 majd később 9 emberrel is. Sok boldogságot Petics Gyurikának és feleségének!

Dancs Attila: – Büszke vagyok a csapatom azon játékosaira, akik végig játszották a mérkőzést. Kilenc emberrel sem játszottunk alárendelt szerepet, sőt az utolsó percekben szereztünk egy gólt és ziccert is hibáztunk.

Nagyhalász-Ibrány 3-4 (1-2)

Nagyhalász, 1000 néző, v.: Paráda R.

Nagyhalász: Dukát – Ladányi, Bartha, Kató, Hajzer, Hudák, Nagy Norbert, Ludánszki (Nagy Renátó.), Simon, Tóth, Varga. Játékos-edző: Ludánszki István.

Ibrány: Tóth – Kiss P., Nagy, Lakatos (Szőlősi), Csáki, Somogyi (Ruska), Pápa Sz.(Kovács), Gergely, Jeddi, Szabó (Pápa S.), Linzenbold. Játékos-edző: Kiss Tamás.

Gól: Varga, Jeddi (öngól), Hudák, illetve Nagy D. ( egyiket 11-esből). Ifi: 1-3.

Ludánszki István: – A második félidőben kezdtünk el úgy focizni, ahogy az első perctől kellett volna játszanunk. Dicséret illeti a csapatot, hogy 3-1-ről felálltunk. Az idény harmadik ellenünk megítélt büntetőjével vitte el a három pontot az Ibrány.

Kiss Tamás: – Kicsit magunknak tettük nehézzé a mérkőzést. Viszont a csapat akaratból és küzdeni tudásból jelesre vizsgázott, amelyért jár a gratuláció. Ezzel a győzelemmel szeretnénk boldog születésnapot kívánni elnökünknek, Kulcsár Bélának.

Balkány-Nyírgyulaj 0-3 (0-2)

Balkány, 150 néző, v.: Gergely.

Balkány: Kőrösi – Sallai, Furó, Kékesi, Gali, Kóka, Lakatos (Szilágyi), Vasas, Csatári, Kovács, Szabó. Edző: Antal István.

Nyírgyulaj: Oláh – Kiss, Phrakonkham (Vass), Balogh, Kállai (Varga), Kovács, Haburcsák (Fekete), Bagi, Gömze (Mezei), Somogyi, Pócsi. Edző: Lukács Tibor.

Gól: Kiss, Gömze, Varga. Ifi: 3-4.

Antal István: – Túlizgultuk a mérkőzést. Készültünk az ellenfél pontrúgásaira, mégis ebből szerezték a góljaikat. Pár játékosomnak még fel kell nőnie a feladathoz.

Lukács Tibor: – Nagyon nagyon sok helyzetet kihagytunk, de ez most nem bosszulta meg magát.

Fehérgyarmat-Vásárosnamény 0-3 (0-2)

Fehérgyarmat, 300 néző, v.: Király.

Fehérgyarmat: Jakocska – Farkas (Horváth), Lakatos, Orosz, Popovics, Kovács B., Petrohai, Imre, Kovács E. (Kóczé), Szabó (Sukály), Balogh. Edző: Harbula Balázs.

Vásárosnamény: Szabolcsi – Géci, Rakóczi (Hornyák), Bátyi, Illés, Ács (Zán), Deskó, Misák (Berec), Filep, Illés (Szabó), Sárosi (D. Pethe). Edző: Madalina György.

Gól: Ács, Illés, Szabó. Ifi: 1-0.

Harbula Balázs: – A színházi előadás főpróbája kudarcot vallott, sajnos, ilyen színészi teljesítményekkel nem fogunk tudni meccset nyerni olyan csapat ellen, amely kb. huszonkettes kerettel rendelkezik. Legnagyobb örömünket a héten Annabella és Maja születése okozta, és boldog születésnapot kívánunk Szűcs Istvánnak!

Madalina György: – Az első félidő elején ránk ijesztett a Fehérgyarmat: jól játszottak, helyzeteik voltak. Lassan azonban kijöttünk a szorításból és rúgtunk egy váratlan gólt. Aztán folyamatosan átvettük a játék irányítását, szerencsére további gólokat is tudtunk lőni. Ezért megérdemelten szereztük meg a három fontos pontot.

Kemecse-Nyírmeggyes 2-5 (2-2)

Kemecse, 100 néző, v.: Veres.

Kemecse: Molnár – Vass (Roszpota), Sándor, Farkas, Gégény, Majoros, Faragó (Listván), Tóth, Szabó (Varga), Soós (Szaffián), Hokk. Edző: Márton Péter.

Nyírmeggyes: Tóth (Körmös D.) – Nagy, Török, Éles, Scheibli, Pálvölgyi, Gózner, Szondi, Török I. (Batizi pócsi), Török S., Drabik (Szép). Edző: Körmös Miklós.

Gól: Soós, Majoros (11-esből), illetve Török I., Gózner, (11-esből), Pálvölgyi, Scheibli, Török S. Ifi: 3-0.

Márton Péter: – Amit nagy nehezen felépítettünk, az egyéni hibák miatt kártyavárként omlott össze.

Körmös Miklós: – Gratulálok a csapatomnak, megmutattuk azt az arcunkat is, hogy tudunk focizni. Helyzeteink alapján akár nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna. További sok sikert a Kemecsének.