2014.08.31. 20:43

Horkolások közepette nyert a Nyírkarász

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Labdarúgó megyei II. osztály, 3. forduló, vasárnapi mérkőzések: a második félidőben hátárnyban fordított a Fényeslitke és a Nagydobos is.

Pap–Tiszamenti SE 0–1 (0–0)

Pap, 80 néző, v.: Szabó I.

Pap: Tóth Z. – Filó, Mudri B., Sajtos N., Mándoki R., Szabó Sz. (Vincze G.), Koi B. (Lesku Cs.), Sipos V., Koi J., Dobrai G., Debreceni R. Edző: Maximovits György.

Tiszamenti SE: Csordás A. – Szűcs Á., Mokri, Gajda A., Peregrin, Bálint A. (Koncz Sz.), Balogh O., Barta R., Ducsi (Kiss Á.), Fodor Cs., Krecz N. (Szűcs G.). Edző: Szabó Gusztáv.

Gól: Bálint A. Ifi: 2–6.

Maximovits György: – A csapatot sújtó meglepetésszerű hiányzások számomra nem várt eredményt hoztak ezen az összecsapáson.

Szabó Gusztáv: – Sportszerű meccsen, a második félidő alapján nagyobb különbségű győzelmet is arathattunk volna. Nagyon sok mérkőzésre kívánok olyan kiváló játékvezetést, mint ami ezt találkozót jellemezte.

Nyírkarász–Vaja 2–0 (2–0)

Nyírkarász, 150 néző, v.: Hegedűs Cs.

Nyírkarász: Borkó J. – Kozma A. (Szabó L.), Rákóczi L., Ujj Gy., Liptai A., Horváth J. (Kasza R.), Varga J. (Ujj K.), Kocserha, Zakor J., Till (Tóth T.), Jávor P. Edző: Dudás Zoltán.

Vaja: Pekk – ifj. Simák J., Soltész Á., Mulutó, Noszál, Sashegyi, Gáspár D., Simák L. (Soós K.), Kézi B. (Kiss A.), Mocsár G. (id. Simák J.), Virtás A. (Hudák P.). Játékos-edző: Simák János.

Gól: Rákóczi L., Varga J. Ifi: 10–0.

Dudás Zoltán: – Nagyon jó első félidőt játszottunk, a folytatás viszont ellaposodott. Olyannyira, hogy egy-két nézőnek hallottam a horkolását, de így is megérdemelten győztünk a szimpatikusan játszó vajai csapat ellen.

Simák János: – Küzdelmes, jó mérkőzésen nyert a hazai csapat.

Fényeslitke–Kék 5–1 (0–1)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Szűcs T. Fényeslitke: Márta J. – Bakó G., Rusznák, Szőlősi L., Balogh K., Tóth Á., Lupcsa Cs. (Sáreczki), Sárkány G., Pálinkás T. (Ésik A.), Balogh R., Révész Zs. (Fodor Cs.). Edző: Pokol László.

Kék: Bíró Z. – Doboveczki I., Gazdag A., Kiss M., Tóth G., Gottfried (Szurcsik G.), Somogyi Cs., Nagy J., Ignácz G., Kovács E., Király T. Edző: Farkas Tibor.

Gól: Szőlősi L. 2, Sárkány G. 2, Fodor Cs., illetve Király T. Kiállítva: Bíró Z. (83. perc). Ifi: 4–1.

Révész Zsolt csapatkapitány: – Az edző születésnapjára, megérett „a” Szőlősi.

Farkas Tibor: – Nagyszerű első félidőt produkáltunk, vezettünk, melyet a második játékrész elején két gyors lesgóllal fordított meg az ellenfél. Innen kezdve öt meghatározó játékosunkat nélkülözve, nem tudtunk kellő ellenállást kifejteni a jó erőkből álló hazaiakkal szemben.

Nagydobos–Demecser 5–4 (1–3)

Nagydobos, 200 néző, v.: Szabó Á.

Nagydobos: Mucsicska – Zsatku (Almási J.), Varga J., Benkő J., Sipos J., Onder G., Szabó L. (Tivadar A.), Tóth F., Bálint Cs. (Máté A.), Dékány Zs. (Patály A.), Tóth Zs. (Szender S.). Edző: Herceg Attila.

Demecser: Papp J. – Lelt J., Varga E., Gombkötő J., Illés J., Kantár K. (Kocsis Z.), Dankó Z. (Balogh Cs.), Ballai L., Hajnal A., Kiss R., Minyin. Játékos-edző: Minyin Vitalij. Gól: Bálint Cs. 2, Dékány Zs., Tóth F., Papp J. (öngól), illetve Illés J. 2, Kantár K. 2. Ifi: 2–3.

Herceg Attila: – Nehéz szülés volt, az első félidőben nagyon rosszul játszott a csapat, de a másodikban végül megérdemélten fordítottuk meg a mérkőzést. Gratulálok minden játékosomnak.

Minyin Vitalij: – A második félidőben kétgólos előnynél az első számú asszisztens döntően befolyásolta a mérkőzés kimenetelét. Gratulálok az ifik győzelméhez.

Újdombrád–Ajak 1–2 (1–1)

Újdombrád, 100 néző, v.: Balogh L.

Újdombrád: Sinka Gy. – Gulyás J., Ignéczi Cs., Farkas A., Batta J., Szőlősi A., Kernács János (Sipos A.), Csombók Cs., Komlósi L. (Szabó D.), Harsányi M. (Geri K.), Horváth A. Edző: Veress László.

Ajak: Leskovics A. – Magyar D., Varga R., Kontér, Sütő N., Magyar R., Barati I., Magyar Z. (Iski D.), Bulitka (Bakó M.), Baráth I. (Kovács P.), Magyar P. Edző: Szanyi János.

Gól: Szőlősi A., illetve Baráth I. 2 (egyet 11-esből). Kiállítva: Batta J. (62. perc). Ifi: 1–1.

Veress László: – Úgy érzem, hogy tizenegy ember ellen fel tudnám készíteni a csapatomat, de tizennégy ellen már nem. Igen érdekes, új szabályokat tudtam meg a mérkőzés alatt.

Szanyi János: – A győzelmünket Ragány Bence első iskolai napjához és Murin László főiskolai tanulmányaira ajánlja a csapat. További sok sikert kívánunk nekik az élet minden területén.

Szombati mérkőzések

Vásárosnamény–Pátroha 4–1 (3–0)

Gergelyiugornya, 150 néző, v.: Fürjes.Vásárosnamény: Vass S. – Balogh T. (Kormos Á.), Gyurkó J., Balogh A., Bicskó G. (Lakatos A.), Mándi L., Deskó D., Danku J., Szabó K., Sebestyén G., Bagi Z. Edző: Szilágyi Bertalan.

Pátroha: Pryuzbitek A. – Borku T., Szabó R., Bedő I., Herczeg I. (Tóbiás Sz.), Kovács Sz., Bencs Á., Rácz S., Balogh I., Horváth F., Bodnár G. Edző: Fabók István.

Gól: Balogh T. 2, Deskó D., Sebestyény G., illetve Balogh I. Ifi: 4–0.

Szilágyi Bertalan: – Az első félidőben jól játszottunk, és további gólokkal kellett volna vezetnünk. A második félidő viszont már kevésbé volt szórakoztató a játék, ekkor alaposan visszavett a csapat is az iramból.

Fabók István: – Sajnos ma is áldozatok lettünk-

Mátészalkai MTK–Záhony 5–0 (3–0)

Mátészalka, 100 néző, v.: Mészáros J.

Mátészalka: Pindzsula P. – Magyari M., Bojer B., Rézműves F., Éles R., Sarkadi G. (Kocsán G.), Soltész B., Petrohai G., Szántó Z., Petrohai M. (Lyáh A.), Botos G. (Mészáros T.). Edző: Bákonyi György.

Záhony: Polyák B. – Karasz A., Kamenszkij, Angyal Á. (Fazekas Á., Lingl A.), Semegi T., Cvzik S., Győri J., Osztolykán E. (Balogh S.), Szabó Á., Ács G., Kalu B. Játékos-edző: Karasz Attila.

Gól: Sarkadi G., Petrohai M., Petrohai G., Rézműves F. (11-esből), Szántó Z. Ifi: 2–10.

Bákonyi György: – Végig nagy kedvvel játszva, ilyen arányban is megérdemelten győztünk. A sikert lelkes közönségünknek ajánlja a csapat. További sikert kívánnunk Sarkadi Gergő és Katona Richárd játékosainak, akik németországi munkavállalás előtt állnak. Köszönjük a mátészalkai labdarúgásért tett szolgálataikat.

Karasz Attila: – Amilyen dolgok történnek velünk mostanában, azokkal én nem tudok azonosulni. Úgy tisztességes, ha a vezetőséggel egyeztetek, és átadom valakinek a helyem. Sok sikert kívánok azoknak a játékosoknak, akik futballozni is akarnak.

Az Őr–Gyulaháza (1–2) mérkőzést korábban lejátszották.