Kelet-Eissmann Kupa: A Másnap még ezen a napon sorra került

Illusztráció: Kelet-Eissmann Kupa
Illusztráció: Kelet-Eissmann Kupa - © Fotó: KM
Nyíregyháza – Véget értek a csoportmérkőzések a 11. Kelet-Magyarország-Eissmann Kupa teremfutballtornán a Lapály utcai Filo Focicsarnokban.

Egyetlen csoport, az I jelű mérkőzései maradtak vasárnap reggelre. A kvartett szálait csak némileg bogozta össze, hogy két döntetlen született, de a kispályás berkekben jól csengő nevű Red Wolf csapata így is az első helyen jutott tovább, a második helyen pedig a Másnap FC Miskolc került a legjobb 18 közé. A borsodiak még ezen a napon, sőt egyből pályára léptek az egyenes kieséses szakaszban, amelynek végkifejlete lesz az este héttől várható hármas döntő.

A csoportok végeredménye

A csoport: 1. John Bull Korona 9 pont, 2. Spartacus 1928 Egyesület 6, 3. FC Alfa Team 3, 4. Eissmann Hungária Kft 0.
B csoport: 1. Offside Sport Café 9, 2. Tímár Vetőmag FC 6, 3. Jánd SE 1, 4. Vörös Ördögök 1.
C csoport: 1. Két Bal FC 9, 2. Szabolcsi Ragadozók 6, 3. Italkút FC 3, 4. Fiatal Gyémántok SK 0.
D csoport: 1. Pikoló Söröző 6, 2. Real-Ta-Te FC 6, 3. Újdombrád SE 6, 4. Túélélők 0.
E csoport: 1. Immortál 9, 2. Bozsik Akadémia U18 I 4 (11–8), 3. Barabás SE 4 (11–18), Sényő U19 0.
F csoport: 1. Autónet FC 9, 2. Bozsik Akadémia U18 II 6, 3. Tiszadob SE 3, 4. P4W-Team Debrecen 0.
G csoport: 1. Carnifex-Sényő 7, 2. Encsencs SE 6, 3. Fodor Tours Nagyecsed 4, 4. White Bulls 0.
H csoport: 1. Martin Bertold 9, 2. Tyl Sped Baktalórántháza 3, 3. Perec Bt. 3, 4. Ralda Rallye Team Kft. 3.
I csoport: 1. Red Wolf 7, 2. Másnap FC Miskolc 6, 3. SV Team Debrecen 2, 4. FMS-Kontol-DBK Miskolc 1.
Csoportonként az 1-2. helyezettek jutottak tovább.

Az egyenes kieséses szakasz párosítása, vasárnap

1. forduló

11.00: John Bull Korona–Másnap FC Miskolc
11.30: Offside Sport Café–Tyl Sped Baktalórántháza
12.00: Két Bal FC–Encsencs SE
12.30: Pikoló Söröző–Bozsik Akadémia U18 I
13.00: Immortál–Bozsik Akadémia U18 II
13.30: Autónet FC–Real-Ta-Te FC
14.00: Carnifex-Sényő–Szabolcsi Ragadozók
14.30: Martin Bertold–Tímár Vetőmag FC
15.00: Red Wolf–Spartacus 1928 Egyesület








hirdetés