Kupasiker, a Mizse elleni készülődés jegyében

© Fotó: Pusztai Sándor
Nyíregyháza – A bajnoki fiaskót kupasikerrel igyekezett feledtetni a nyíregyházi SN. A férfi kézilabda Magyar Kupa első körében kedden este az egy osztállyal alacsonyabban jegyzett, NB II-es Salgótarjáni Strandépítők ellenfele volt a nyíregyházi csapat.

A mérkőzés sorsa más az első félidőben eldőlt, azt követően már csak a különbség volt kérdéses. Bécsi János, a nyíregyháziak vezetőedzője a huszadik perc után már a Mizse KC elleni bajnokira történő felkészülést szem előtt tartva forgatta csapatát.

Magyar Kupa, férfi

Salgótarjáni Strandépítő-Nyíregyházi SN 27-38 (14-22)

Nyíregyházi SN: Gadnai – Nagy Cs. 2, Kurbely 3, Horvácki 3/1, Székely 6, Gubó 5, Gyimesi 5. Csere: Oláh (kapus), Vasas 5, Boda 1, Tóth 3, Varga L. 1, Gidai 3, Priczel 1/1. Vezetőedző: Bécsi János. Kiállítások: 10-10 perc. Hétméteresek: 6/4, illetve 2/2.