Legyőzték a kóródi rongyos, mezítlábas jobbágysereget

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály, Kelet-Magyarország-csoport 25. fordulójában hét mérkőzést rendeztek szombaton.

Kölcse–Csenger 2–0 (0–0)

Kölcse, 100 néző, v.: Lengyel A.

Kölcse: Tirpák M. – Zavanyi B., Sztáraszta F., Sira Tamás, Botos Á., Sira Tibor (Dobos I.), Budz M., Dub S., Szverenko (Fóri A.), Szkunzjak, Struba (Botos V.). Edző: Simon Csaba.

Csenger: Bodnár B. – Varga K., Orosz F., Korponai K., Ilbán M., Gaál K., Mona Á., Imre M., Geletey Z. (Katona P.), Juhász M. (Barcsay K.), Juhász N. Edző: Juhász Ferenc.

Gól: Szkunzjak, Botos Á. Ifi: 0–0.

Simon Csaba: – Jobban akartunk, több helyzetet dolgoztunk ki, és taktikailag jobbak voltunk ellenfelünknél. Megérdemelten szereztük meg a három pontot.

Juhász Ferenc: – Nem érdemeltünk vereséget, úgy gondolom, hogy ennek a jó kölcsei csapatnak nincs szüksége hathatós bírói segédletre a győzelemhez.

Tisztaberek–Csengersima 2–2 (0–2)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Oláh Z.

Tisztaberek: Makay Z. – Jóni R., Molnár Róbert (Lázár R.) Rudnák N., Juhász A., Nagy J., Molnár Roland (Lukács N.), Bencze Á., Tóth J. (Kálló A.), Kocsán G., Szabó A. (Fábián G.). Edző: Oroszi István.

Csengersima: Bélteki L. – Kerekes M., Szűcs A. (Gyarmati N.), Domokos L., Horváth I., Gaál Cs. (Varga Gy.), Barcsay Á., Volkán R., Nyíri A., Korpás A., Halász N. (Kerekes T.). Játékos-edző: Volkán Roland.

Gól: Kocsán G., Jóni R., illetve Kerekes M., Halász N. Ifi: 6–2.
Oroszi István: – Úgy gondolom, hogy ha még lett volna egy kis időnk, megszerezhettük volna a győzelmet. A döntetlen reális eredmény egy gólhelyzetekben gazdag, lüktető meccsen.

Volkán Roland: – Ahol akarat van, ott út is van. Köszönjük szépen nézőink idegenbeli bíztatását.

Beregdaróc–Vámosoroszi 2–1 (0–1)

Beregdaróc, 50 néző, v.: Ésik I.

Beregdaróc: Ficze T. – Kokas A., Kosztel Z., Szász K., Lukovics M., D. Pethe K., Lukovics J. (Ábrán G.), Veress R., Kosztel D., Varga G., Rózsa R. Megbízott edző: Veress Róbert.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Kiss B. (Ács A.), Tisza S., Márton J., Bartha K., Riskó T., Szilágyi L. (Szabó A.), Dávid G. (Kiss A.), Máté G., Kerekes Sz. (Róka R.), Somogyi T. Edző: Orosz András.

Gól: Rózsa R., Kokas A., illetve Bartha K. Ifi: 0–4.

Veress Róbert: – A heti első foglalkozásunk elérte a célját, gratulálok a fiúknak ehhez a teljesítményhez. Ezt a győzelmet Lizák Benedek felépülésére ajánlja a csapat. A mai meccsre volt egy fogadásom, amit sajnos elvesztettem, de szerencsére megszereztük a három pontot.

Orosz András: – Kiváló játékvezetés mellett már az első félidőben gólokkal kellett volna eldöntenünk a mérkőzést. Sajnos a hazaiak észrevették hogy a második félidőre kapus nélkül jöttünk ki, és kétszer kapura is lőttek. Gratulálok a győzelmükhöz. Öröm az ürömben, hogy az ificsapatunk ismét győzött.

Nyírmeggyes–Tyukod 3–3 (0–3)

Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Frindik J.

Nyírmeggyes: Gergely I. – Balogh L., Szántó I., Kovács L. (Sivadó L.), Nagy Zs., Palcsák N. (Fleisz Zs.), Dobos J. (Pető Á.), Széles M., Takács S., Székely Zs., Czibi Zs. Edző: Körmös Miklós.

Tyukod: Fekete S. – Varga M., Feka N., Horváth T., Kertész J., Bégány M., Csaholyi Cs., Berki N., Tóth F. (Sipos M.), Lakatos I. (Nyerges O.), Kasu Á. Játékos-edző: Fekete Sándor.

Gól: Takács S., Czibi Zs., Pető Á., illetve Lakatos I. 2, Kertész J. Ifi: 15–1.

Körmös Miklós: – Gyenge színvonalú játék, ahol a játékosok produkciójánál csak a játékvezetőé volt a gyengébb. A döntetlen reális a mérkőzés képe alapján.

Fekete Sándor: – Hiába vezettünk a szünetben három góllal, a végén meg kellett elégednünk az egy ponttal, mert a második félidőben sokkal taktikusabban játszott a hazai csapat.

Nyírcsaholy–Szatmárcseke 6–0 (2–0)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Veres J.

Nyírcsaholy: Mándi P. (Putirka G.) – Antal Z., Putirka B., Szabó V. (Ilku Á.), Jónás P., Botos S., Balogh J., Mező A., Bégány G. (Kovács J.), Bálint Cs., Kovács Á. (Botos B.). Edző: Kiss Ervin.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Kóczé G., Bandics L., Somogyi R. (Orsolyák Á.), Bakó K., Mándi Zs., Bozsányi L., Sankó J., Magula M., Mándi Z., Varga Z. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Mező A. 2, Botos S., Bégány G., Jónás P., Kovács J. Ifi: 6–2.

Kiss Ervin: – Kitűnő játékvezetés mellett, magabiztos győzelmet arattunk. Külön köszönet jár Gere Sanyi bácsinak, hogy ilyen ügyes ifistákat tudok felhozni a felnőttcsapathoz. Kotró Robinak mielőbbi felépülés kívánunk!

Hadadi Ferenc: – Olyanok voltunk mint az őszi legyek, csak kóvályogtunk a pályán. Nekünk ha nem megy, akkor kollektíven nem megy a csapatnak. Sajnos Gézát nem sikerült szépen elbúcsúztatnunk.

Milota–Nábrád 3–1 (0–0)

Milota, 100 néző, v.: Lucsik T.

Milota: Kánya G. – Siket L., Nyilas B., Antal J., Fejes P., Delényi A. (Bunna A.), Lukács Márk, Mikulka D. (Nagy B.), Fóris I., Balogh S., Tóth K. (Németh A.). Megbízott edző: Rétfalvi Róbert.

Nábrád: Koncz T. – Kovács B. (Kondor G.), Varga Z., Tóth A., Pásztor A., Tejfel D., Szabó T., Banga B., Pásztor L. (Móré Sz.), Jakab T., Pásztor Z. Edző: Végh András.

Gól: Németh A., Mikulka D., Siket L., illetve Szabó T. Kiállítva: Szabó T. (72. perc). Ifi: 12–1.

Rétfalvi Róbert: – Végre megszakadt a vereségsorozatunk, sikerült nyernünk egy igen jól küzdő ellenfél ellen. Gratulálok az ifik fölényes győzelméhez.

Végh András: – Magas színvonalú játékvezetés mellett a győzelmet jobban akaró hazai csapat megérdemelten nyerte meg a mérkőzést. Talán ha egyszer, amit a meccs előtt megbeszéltünk, betartanák a srácok, nekünk is könnyebb lenne. Remélem hogy ettől a produkciótól a májusfa állítás jobban sikerül.

Tarpa–Tiszakóród 6–1 (2–1)

Tarpa, 100 néző, v.: Máté I.

Tarpa: Béres R. – Tar E. (Kemény Cs.), Péter Gy. (Gajdos), Köbödöcz N. (Szidor S.), Kemény G. (Orosz A.), Barta F., Vince K.(Verejcsi), Kacsó R., Antal R., Djacsenko, Ricsei F. Játékos-edző: Rozmann Sándor.

Tiszakóród: Juhász S. – Légrádi G. (Móricz I.), Farkas Z., Nagy Á., Ország Zs., Baksa Á., Csákányos T., Császár P., Császár T. (Algács E.), Horváth G., Barkaszi D. Edző: Gyulai Zsolt.

Gól: Vince K. 2, Orosz A., Djacsenko, Antal R., Barta F. (11-esből), illetve Császár T. Kiállítva: Farkas Zs. (53. perc).

Rozmann Sándor: – Gyenge első félidő után a folytatásban nyújtott teljesítményünk alapján megérdemelten győztünk. Úgy gondolom, hogy mind erőnlétben, mind játékban felülmúltuk ellenfelünket, amelynek ráadásul a kiállítás is megpecsételte a sorsát. Nagyon örülök, hogy ismét betalált mindhárom támadóm. Gratulálok a fiúknak, a Tiszakóródnak további sok sikert kívánok.

Gyulai Zsolt: – Esze Tamás tarpai kuruc brigadérja legyőzte a tiszakóródi rongyos, mezítlábas jobbágysereget.