A labdarúgó NB II Keleti csoportjának utolsó 30. fordulóját rendezték meg a hét végén.

Kazincbarcikai SC – Vecsés 4-1 (1-1)
Kazincbarcika, 200 néző. V.: Bede.

KBSC: Szántai – Hanász, Harnócz, Kovács R. – Engi, Odrobéna (Sebők, 73.), Darók, Kovács P., Kerekes – Dávid (Deák, 65.), Badalik. Edző: Kádár Zsolt.

Vecsés: Baksa – Csengő (Schiller, 70.), Hungler, Ferencz – Csirinyi, Pisont (Tövisháti, 77.), Szabó L., Mihályi, Kiss – Fekete, Potemkin. Edző: Pisont István.

30. perc: Az Engivel elkövetett szabálytalanság miatt megítélt büntetőt Badalik lőtte a bal alsó sarokba, 1-0.
45. perc: Kovács R. szabálytalankodott a büntetőterületen belül és a tizenegyest Hungler értékesítette, 1-1.
53. perc: Darók 11 méterről leadott lövése lepattant a védőkről, a leghamarabb eszmélő Badalik közelről ,,birkózta” a labdát a hálóba, 2-1.
65. perc:Kovács P. egy csel után a jobbösszekötő helyéről 16 méterről élesen lőtt a bal alsó sarokba, 3-1.
77. perc: Egy előrevágott labdára a vendégek kapusa Baksa messze kifutott kapujából és a kitörő Deák elől kézzel ütötte el a labdát: ez az alakítás piros lapot ért.
85. perc: Badalik 20 méterről elvégzett szabadrúgása után a labda a felső lécről magasan felpattant a levegőbe, és a jókor érkező Kovács P. közelről bólintott a kapuba, 4-1.

Ez volt kazincbarcikai csapat 2500 gólja.

Jók: Szántai, Harnócz, Kovács P., Kerekes, Badalik, ill. Hungler, Pisont, Szabó.

Kádár Zsolt: – Minden jó, ha jó a vége. Visszatekintve az elmúlt másfél évtizedre, amelyet a kazincbarcikai labdarúgásban töltöttem, úgy érzem büszke lehetek az utánpótlás és a felnőtt csapatokkal elért eredményeinkre.

Pisont István: – A rendkívül nehéz talajon jó mérkőzést vívtunk. Ma a jobbik csapat nyert, gratulálok a hazaiaknak.