Az ibrányiak hetessel zárták a hetet

Tiszavasvári vs. Ibrány
Tiszavasvári vs. Ibrány - © Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Az ibrányiak már szombaton hetessel zárták a hetet, a Tisza-partiak derbijét a naményiak nyerték, Tarpán hazai siker született, a szalkaiak hiába vezettek, Nagyecseden született a szombat egyetlen döntetlenje.

Tiszavasvári–Ibrány 1-7 (1-5)

Tiszavasvári, 250 néző, v.: dr. Resán

Tiszavasvári: Szolyka T. – Huszti (Bakos), Bodnár A., Lajos (Ujj), Lakatos Gy., Gyurján, Szolyka G., Holozsnyák). Tóth L., Bolgár, Bolega (Száraz), Susányszky (Nagy). Edző: Nagy István.

Ibrány: Félegyházi – Somogyi M. (Somogyi T.), Pócsi, Majoros (Kovács G.), Balogh G. (Csáki J.), Nagy D., Kiss T., Szabó M. (Vidoven), Gergely, Jeddi Farkas M. (Kiss P.). Edző: Madalina György.

Már az első percben vezetést szerzett az esélyesebb vendégcsapat és érvényesítette a papírformát a néhány szép akciót vezető hazaiak ellen.

Gól: Bolega, illetve Nagy D. 3, Majoros, Kiss T., Jeddi, illetve Ujj (öngól) Ifi: 0-2.

Nagy István: – Megint nem tudtunk csodát tenni, megérdemelt vendégsiker született, Dolgozunk tovább!

Madalina György: – Ha valaki azt hiszi, hogy boldog vagyok hát nem. Együtt érzek a Tiszavasvárival, átéltem már hasonlót, sok türelem és munka kell. Ám ha nekem sikerült megoldani, akkor nekik is sikerülni fog. Csapatom fáradtan mozgott, 27 nap alatt 7 meccset játszottunk, ez meglátszott de így is biztosan győztünk.

Tarpa–Mándok 3-1 (1-0)

Tarpa, 300 néző, v.: Homonai P.

Tarpa: Shosh – Ricsei, Madzin, Törtei, Rozman (Stefán), Nádimov (Rácz), Illés (Szilágyi K.), Kacsó (Szidor), Lakatos B., Djácsenkó, Balogh Gy. Edző: Márton István.

Mándok: Csáki – Ari, Hidi, Nagy K., Dalos, Tudja (Bátyi), Szabó T., Buda, Bodnár L., Fábián (Kohutka), Hegedüs. Edző: Kiss Gábor.

A rendkívül magas színvonalú mérkőzést a hazaik sokkal hamarabb lezárhatták volna.

Gól: Madzin 2, Rozman, illetve Ari.

Márton István: – Mindegy nekünk, hogy négykor vagy hétkor játszunk, de így legalább hamarabb tudunk ünnepelni.

Kiss Gábor: – No komment….

Tiszakanyár–Vásárosnamény 2-5 (1-3)

Tiszakanyár, 200 néző, v.: Király A.

Tiszakanyár: Kanyári – Matisz, Csáki P., Jánvári, Tóth N. (Vicickó), Varga, Illés A., Rézinger (Horváth N.), Bodnár G., Soós (Pukis), Nagy Á. Edző: Csáki Róbert.

Vásárosnamény: Kardos – Fejes, Nagy D., Illés P. (Deskó), Danku, Puskás, Nagy M., Filep, Bancsi (Sebestyén), Szabó R.(Szabó L.), Lakatos I. Edző: Dudás Zoltán.

Gól: Varga, Vicickó, illetve Nagy M. 2, Filep, Szabó R., nagy Á. (11-esből). Ifi: 1-5.

Csáki Róbert: – Csapatszinten és egyénileg is nagyon sok hibát követtünk el, az első húsz percben ismét lerendeztük magunkat, az ellenfél ilyen arányban is megérdemelten győzött, amihez gratulálok.

Filep Sándor egyesületi elnök: – Végre elől pontosak voltunk, igaz hátul még akadtak hibák a szimpatikus hazaiakkal szemben megérdemelten szereztük meg a három pontot. A csapat a sikerrel kíván boldog születésnapot Dudás mesternek.

Mátészalka – Baktalórántháza–3-2 (2-1)

Mátészalka 100 néző, v.: Major.

Mátészalka: Somogyi – Havele (Csák), Barnucz, Lyáh (Farkas Z.), Gábor (Makszim), Petrohai M., Bodó, Magyari, Ozsváth, Tempfli, Simonka. Edző: Marius Botan.

Baktalórántháza: Kőrösi – Pénzes (Geda), Csordás, Kozma J. (Molnár), Toldi, Lakatos I., Fábri, Lakatos L., Rakóczi, Sitku, Nagy T. Edző: Gebri Pál.

Gól: Lakatos L., Toldi, Lakatos I., illetve Havele, Lyáh.

Az első félidőben vezetéshez jutottak a hazaik, ám hajrában a baktaiak fordítani tudtak. Szünet után egyenlített a szalkai csapat, ám egy figyelmetlenség miatt a a baktaiak tizenegyesből megszerezték a győztes gólt. A baktaiak három pontot vittek ajándékba a csapatkapitány Dodi szülinapi ünnepségére.

Marius Botan: – Újra bosszantó hibák miatt kaptuk a gólokat pedig ismét vezettünk. A szünetben megbeszélteket pedig nem tartották be a játékosok.

Gebri Pál: – A játékosok megmutatták, hogy a sok hiányzót ellenére tudnak egymásért küzdeni. Büszke vagyok a csapatomra, köszönjük Kígyó!

Nagyecsed–Balkány 1-1 (0-0)

Nagyecsed, 200 néző, v.: Bíró Cs.

Nagyecsed: Makó – Ádámszki, Sarkadi, Zámbó (Bodogán), Ascsillán, Nyíri, Homann, Bulyáki, Kóka (Bulyáki), Dobos Z., Erdős. Játékosedző: Ádámszki Róbert.

Balkány: Tóth – Oniszyko, Kállai (Huszár), Hamar (Posta), Molnár F., Csehil (Dudás), Ohár, Tóth Z., Csatári, Potornai, Gelsi. Megbízott edző: Obsitos Norbert.

Gól: Nyíri, illetve Potornai. Kiállítás: Bulyáki (82.) Ifi: 8-1.

Ádámszki Róbert: – Az első félidőben jobban játszottak a vendégek, szünet után úgy ahogy helyre tettük a dolgokat, megérdemelten szereztünk vezetést. Az első játékrészben mi voltunk gyengék, a folytatásban a játékvezetés volt katasztrofális, igazságos a pontosztozkodást.

Obsitos Norbert: – Nagyon jól játszott a csapat, a hazaiak Makó Robi bravúrjainak köszönhetik, hogy nem kaptak ki. Ezt a jó játékot Harcsa Zoli bácsinak ajánljuk fel. Mindenki aki szereti a megyében, márpedig sokan vannak, mondjon el érte egy imát…