“Fájdalmas az első meccsen így kikapni, de nem törünk meg, kemények leszünk, mint a dió”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Gyulaházán nem született gól, Mándokról három ponttal távozott a Tiszakanyár. A baktaiak egy négyest szereztek a Szamos-partiaknál.

Csenger-Baktalórántháza 0-4 (0-0)

Csenger, 200 néző, v.: Sipos.

Csenger: Juhász – Katona P. (Bodó), Pankotai, Császár T. (Kövesliget), Adrian, Mona, Orosz F., Lengyel (Reszler), Pálfi (Varga Gy.), Balogh Á., Osváth (Lázin). Edző: Csík Tibor.

Baktalórántháza: Borkó – Ráti (Pénzes), Kántor F., Csordás G., Toldi A.(Molnár), Lakatos I., Fábri Z., Lakatos L., Balogh P., Rakóczi Zs., Nagy T. (Balogh) Edző: Gebri Pál.

A vendégek megérdemelten nyertek, az első félidő alapján nem volt ilyen különbség a két csapat között.

Gól: Rakóczi, Lakatos I. Nagy T., Molnár. Ifi: 8-0.

Csík Tibor: – Fájdalmas az első meccsen így kikapni, de nem törünk meg, kemények leszünk, mint a dió.

Gebri Pál: – Nagyon fontos hogy a bajnoki nyitány sikeres legyen, a második félidei játék alapján úgy érzem ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.

Mándok-Tiszakanyár 0-1 (0-0)

Mándok, 200 néző, v.: Pethő.

Mándok: Csáki – Ari, Hidi N., Nagy K. (Hegedűs T.), Baglyos, Szabó T., Buda P., Pallai, Vezhdel, Bátyi (Tudja), Dallos. Edző: Kiss Gábor.

Tiszakanyár: Kanyári (Takács) – Matisz, Jándvári D. (Csáki P.), Tóth N., Varga D. (Dobrai D.), Illés A., Rézinger (Horváth N.), Bodnár G., Soós T., Csáki R., Nagy Á. (Vicickó). Edző: Csáki Róbert.

Kritikán aluli hazai teljesítmény.

Gól: Soós. Ifi: 4-1.

Kiss Gábor: – Teljesen megérdemelten nyerték meg a mérkőzést a vendégeket, több nagy helyzetet is kidolgoztak a keveset futó, statikus, semmit sem játszó csapatom ellen. Ez egy nagy nulla!

Csáki Róbert: – Fegyelmezett játékkal a helyzetek alapján megérdemelten nyertünk.

Gyulaháza-Ibrány 0-0

Gyulaháza, 250 néző, v.: Takács A.

Gyulaháza: Kovács-Tóth F., Kovács B., Lakatos T., Radvánszky, Kozma M., Gáti S., Bacsó A., Farkas G., Horváth M., Bandor F. Edző: Bardi Gábor.

Ibrány: Tóth – Pócsi, Majoros, Farkas M., Balogh G., Nagy D., Kiss T., Cski J., Gergely B., Jeddi B., Somogyi M.. Edző: Madalina György.

Az első félidőben a vendégek elpuskázták a helyezeteiket így a szünet után a hazaiaknak is volt lehetősége a győzelemre. Ifi: 0-6

Bardi Gábor: – Bármilyen hihetetlen, győzelmi esélyünk volt a bajnokesélyes ellen. Azt el kell ismerni, hogy a focit Ibrány játszotta, de taktikus és fegyelmezett játékunk pontot eredményezett.

Madalina György: – Az első félidőben jól játszottunk, meg kellett volna nyerni a mérkőzést, szünet után nem tudtunk mit kezdeni a nagyon lelkesen és jól játszó Gyulaházával.

Vásárosnamény vs. Nagyecsed
Szabolcs-Szatmár-Bereg - Két iksz és ecsedi siker Naményban. Mátészalka–Balkány 1-1 (1-0) Mátészalka, 100, néző, v.: Gergely. Mátészalka: Somogyi - Szántó, Barnucz, Lyáh, Gábor, Petrohai M. (Maxim), Csák, Bodó, Magyari, Simonka. Edző: Marius Botan. Balkány: Hegyes - Kállai, Hamar (Ogyicsenkó...