„Már építjük a művészbejárót Felsőzsolcán…”

Felsőzsolca, Miskolc – A labdarúgó megyei I. osztály 15. fordulójában egy meccset játszottak vasárnap.

BTE Felsőzsolca – Bogács Thermálfürdő 1-1 (1-1)

Felsőzsolca, 150 néző. V.: Siroki.

Felsőzsolca: Gável – Kupcsik (Tirk), Szárnya, Szala, Lippai, Láposi (Kovács), Tóth K., Hegedűs, Boros, Dávid, Varga. Edző: Gulyás Dénes.

Bogács: Lukács – Pál (Vizi), Molnár, Czeglédi (Keresztesi), Dudás, Gallik, Kovács I., Varga, Oláh, Stefanecz, Hornyák. Játékos-edző: Sivák Sándor.

G.: Dávid, ill. Pál. Jók: Varga, Dávid, Boros, Kupcsik, ill. Stfanecz, Oláh, Varga, Lukács.

IMG_2255

Gulyás Dénes: – Már építjük a művészbejárót Felsőzsolcán mert annyit szerepelt a játékvezető. Hiába a 80-20 százalékos labdabirtoklás, ha a helyzeteinket nem tudjuk értékesíteni, az első félidőben el kellett volna dönteni a mérkőzést. Úgy látom gyakorolni kell a védekező csapat elleni játékot.

Sivák Sándor: – Igazságos eredmény született, mert helyzetek nem nagyon alakultak ki a mérkőzésen. A második félidőben több lehetőségünk volt, de nem tudtuk gólra váltani, mert mindig rossz döntést hoztunk.