Szabolcs-Szatmár-Bereg – Labdarúgás: Megyei II. osztály, Kelet–Magyarország-csoport, 3. forduló.

Beregdaróc–Vámosoroszi 1–4 (0–4)

Beregdaróc, 80 néző, v.: Balogh L.

Beregdaróc: Ficze – Szalai B., Pecherskyi M., Szász K., (Kiss R.), D.Pethe K., Margitics K., Deák B., Varga G., Rózsa R., Danku A., Rózsa A., Edző: Baracsi Endre.

Vámosoroszi: Bodnár.- Somogyi R., Riskó T., Rigó A.,(Kopor Cs.), Baráth G., (Geletey Z.), Róka R., Bakó K., Márton J., Somogyi T., (Tisza S.), Szabó A., (Molnár R.), Szabó A., Edző: Mikes Ferenc. Gól: Kiss R., illetve Riskó T., Szabó Antal 3. Kiállítás: Ifi: 3-2

Baracsi Endre: – Lejátszottuk a második edzőmeccsünket, számunkra még nem kezdődött el továbbra sem a bajnokság. Az ifi csapat előtt le a kalappal, gratulálunk nekik!

Mikes Ferenc: – Kiváló első félidőt produkáltunk, ami kitartott a meccs végéig. Gratulálok a csapatnak!

Nábrád–Szatmárcseke 1–2 (1–2)

Nábrád, 150 néző, v.. Lövei.

Nábrád: Pásztor – Szabó T., Mercz J., Tar T., (Mecz Z.), Kovács B., Tejfel D., (Pásztor A.), Pásztor Z., Bihari D., Sárai G., (Balogh Gy.), Varga Z., Kocsi I., Edző: Végh András.

Szatmárcseke: Bihari – Algács M., (Somogyi N.), Banga B., Kóczé G., Bakó G., Mándi Zs., Mándi Z., (Bozsányi L.), Horváth G., Botos Á., Császár P., Hadadi K. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Pásztor Z. (11-esből), illetve Horváth G., Botos Á. Kiállítás: Bihari D. (31. perc), Pásztor L. (72. perc), illetve Bakó G. (72. perc). Ifi: 4-2

Végh András: – Először is szeretnénk gratulálni az ificsapat első győzelméhez! A játékvezető helyett inkább én szégyellem magam, a folytatásról erősen el kellene gondolkoznia.

Hadadi Ferenc: – Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést ismételten. Több góllal kellett volna nyernünk. De jövünk felfelé, mint az a bizonyos a vízen.

Csengersima–Kölcse 2–1 (0–1)

Csengersima, 120 néző, v.: Kocsis Zs.

Csengersima: Bélteki – Domokos L, Nyíri A., Drumar A., Volkán R., (Korponai K,) Horváth T., Kerekes M., (Algács E.), Rosu F., Balogh B., (Székács J.), Asztalos G., Asztalos I., (Belbe R.), Edző: Volkán Roland.

Kölcse: Lutnanski – Pálóczi I., Baksa Á., Sztáraszta F., Vári N., (Máté Á.), Srjuba V., Pál L., Szeles L., (Ripli M.), Sukály Gy., Halász T., Máté G., Megbízott edző: Simon Csaba. Gól: Asztalos I., Roseau F., illetve Srjuba V. Ifi: 1-2

Volkán Roland: – Küzdelmes, színvonalas mérkőzésen, jó csapat ellen megszereztük idei első győzelmünket. A győzelmet a csapat Barcsay Ákos csapattársunknak ajánlja a nagymamája elvesztése miatti gyász enyhítésére.

Simon Csaba: – Kihagyott helyzetekkel meccset nem lehet nyerni. Gratulálok mindkét csapatnak a jó játékért!

Nyírcsaholy–Jánkmajtis 0–2 (0–0)

Nyírcsaholy, 80 néző, v.: Frindik J.

Nyírcsaholy: Gergely (Putirka) – Lehoczky R., Szabó I., Botos S., Petrohai L., Szimuly G. (Balogh Zs., Kiss A.), Petrohai Gy., Gergely M., Csaholyi Cs., Gergely, B., Tóth K. Edző: Szimuly Gábor.

Jánkmajtis: Tóth- Chioreanu, Mikulka D., Kiss I., Balogh S., Costea P., Bartha K., Balogh Zs., Homoki G., Della S. (Petrás M.), Costea G. Edző: Szabó István.Gól: Costea 2. Kiállítva: Petrohai Gy. (55. perc). Ifi: 1–4.

Szimuly Gábor: – Míg egyenlő volt a létszám, játékban felvettük a versenyt a vendégekkel, a kiállítás viszont megpecsételte a sorsunkat.

Szabó István: – Bár nagyon sok helyzetet kihagytunk, azért örülök a győzelemnek. Gratulálok a csapatnak!

Nagydobos–Milota 5–0 (1–0)

Nagydobos, néző: 100, v.: Knobloch

Nagydobos: Pindzsula P. (Bíró G.)- Derceni B.,(Szatlószki T.), Kontros E., Bégány Zs., Bégány G.,(Paragh K.), Paragh M. l, Nagy D.,(Szabó P.), Pap I., Blanár E.,(Zakor J.)Murguly N., Bíró J. Edző: Borza László

Milota: Tóth K. – Fejes M., Tóth K., (Bunna A.), Mikuljuk V., Németh A.,(Makula A.), Delényi A., Rétfalvi G., Fejes D., Burjász J., Sankó K., Fejes P. Edző: Elek László Gól: Szatlószki T. 3 (egyet 11-esből), Bégány Zs. 2, Kiállítás: Delényi A. (70.percben)

Borza László: – Teljes mértékben rászolgáltunk a győzelemre. Nagyon kellett ez a három pont. Gratulálok a csapatnak!

Elek László:– Ebben az összetételben is megpróbáltunk kulturáltan focizni a mezőnyben, de igazi gólhelyzetünk nem is volt. Egyéni fegyelmezetlen védelmi hibákból kaptuk a gólokat . A végére csúnya vereség lett belőle, amiből tanulni kell a jövőben. A jövőhéten megpróbálunk játszani, lehetőleg erősebb összetételben.

Kocsord–Nyírmeggyes 0–6 (0–4)

Kocsord, néző: 250, v.: Bíró Cs.

Kocsord: Kedves Gy. – Bozsányi S. (Balogh R.), Szabó D., Szondi R. (Sankó J.), Varga Cs. (Szabó M.), Botos B. (Lakatos A.), Szabó V. (Páskuly L.)), Horváth Á., Mező A., Jónás A., Jónás P. Edző: Tóth Zoltán Edző: Tóth Zoltán

Nyírmeggyes: Hajzner T. – Drabik M., Nagy Zs. (Rézműves F.), Székely B., Balogh L. (Nógrádi S.), Szántó I., Takács S., Gózner K. (Székely Zs.), Szondi Á. (Bornemissza I.), Török G., Dobai T. (Kovács L.) Edző: Körmös Miklós Gól:
Gózner K. 2, Török G., Dobai T. 2,, Takács S. Ifi: 3-4

Tóth Zoltán: – Magas színvonalú játékvezetés mellett teljesen megérdemelten győzött a meggyesi csapat. A mai nap kiütött bennünket a buli és a lakodalom. További sok sikert a vendégeknek!

Körmös Miklós: – Már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzés kimenetelét, a másodikban csak két gólt lőttünk és két kapufát. Gratulálok a srácoknak, és további sok sikert a Kocsordnak!