“Most már sorozatban el vagyunk átkozva”

© Fotó: Sipeki Péter
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 13. fordulójában egy meccset játszottak vasárnap.

Mérk-Vállaj–Kölcse 2–3 (2–0)

Mérk, 140 néző, v.: Hegedűs Cs.

Mérk-Vállaj: Kedves Gy. – Bálint M., Orosz E., Demeter S. (Balogh R.), Petrohai L., Petrohai Gy., Lakatos J., Antal Z., Tóth K. (Szabó A.), Szabó I., Rostás L. Játékos-edző: Szabó István.

Kölcse: Dub S. – Pap I., Ilbán M. (Halász T.), Szkunzjak, Repljyk, Skrjuba, Tott, Gyurkó J., Máté G., Pál L., Igaz K. (Kövesligeti L.). Edző: Simon Csaba. Gól: Tóth K., Demeter S., illetve Repljyk 2 (egyet 11-esből), Skrjuba. Ifi: 6–1.

Szabó István: – Most már sorozatban el vagyunk átkozva, kihagyjuk a helyzeteket, amire rendszeresen ráfizetünk. Ettől függetlenül dicséret illeti a csapatot, egyszerűen nincs szerencsénk.

Simon Csaba: – Az első félidőt átaludtuk, a szünetben sikerült fejben helyre rakni a csapatot, majd jókor rúgtuk a gólokat, így nyertünk. Gratulálok a hazaiaknak, mert nagyon jól játszottak és küzdöttek.

1. Csenger 13 8 5 – 48–16 29
2. Nyírmeggyes 13 9 1 3 47–15 28
3. Beregdaróc 13 9 1 3 45–27 28
4. Nyírcsaholy 13 8 1 4 49–25 25
5. Vámosoroszi 13 8 1 4 29–21 25
6. Kölcse 13 8 1 4 35–28 25
7. Tiszakóród 13 7 3 3 40–24 24
8. Tisztaberek 13 5 3 5 32–26 18