Megye I-es eredmények

Labdarúgás – Tekintse meg portálunkon a vasárnap rendezett megye I-es mérkőzések jegyzőkönyveit.

PüspökladányHajdúsámson 0–5 (0–3)

100 néző, vezette: Erdélyi T. (Lévai Z., Kertész F.).

Püspökladány: Aranyos Á. – Szabó P., Károlyi Z., Karacs Z., Boruzs N. (Szász L.), Petrovics G. (Kiss S.), Erdős M., Szabó Zs., Czibi Zs. (Mogyorósi Z.), Mogyorósi J. (Dan G.), Horváth R. (Borúzs I.). Edző: Karacs Zoltán.

Hajdúsámson: Katona G. – Tóth R. (Hodosi T.), Kraszny F., Bartha Z. (Szabó G.), Molnár Á., Czibere B. (Munkácsi J.), Dorogi Gy. (Gajdos T.), Rása G. (Szilágyi ?.), Olajos G., Csonka K. (Szabó B.), Halász Z. (Molnár Zs.). Edző: Szegedi Szabolcs. Gól: Olajos G. (2), Czibere B., Dorogi Gy., Szabó B. Jók: Erdős M., illetve mindenki. Ifi:0-1.

Karacs Zoltán: – Ismét hazai pályán tettük tönkre azt, amit eddig felépítettünk. Sajnos kevesen hitték el a csapatból azt, hogy többre is képesek. Ezzel megint bebizonyosodott az, hogy nekünk a hazai pálya nem előny. Gratulálunk a Hajdúsámsonnak, kívánjuk, hogy minél előrébb végezzenek a tabellán.

Károlyi Albert: – Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk, mindenben fölülmúltuk Püspökladányt. További sok sikert kívánok Püspökladánynak, remélem jövőhéten tudnak javítani. Köszönjük szépen Hodosi úrnak a felajánlást.

HajdúnánásDerecske 1–1 (0–0)

70 néző, vezette: Tóth Sz. (Percze Zs. L., Kovács R.).

Hajdúnánás: László T. – Andorkó P., Tar A., Kiss A., Csiszár I., Sánta A., Kántor T., Daróczi P. (Oláh T.), Szentjobbi R., Szitkó R., Takács T. (Újvári Zs.). Edző: Kondora József.

Derecske: Csekő D. – Fekete S., Berán B., Tóth Sz., Csuka Zs., Nyéki S., Papp R., Csizmadia Cs., Bálint T., Halász A., Gyöngyösi N. Edző: Makleit Tibor. Gól: Kiss A., illetve Csizmadia Cs. Jók: Kiss A., Kántor T., Szitkó R., László T. a mezőny legjobbja, illetve Csekő D., Tóth Sz. Ifi: 2-6. Kiállítás: Halász A.

Kondora József: – Az első félidőben mi irányítottuk a játékot, a másodikban Derecske. Igazságos eredmény született.

Makleit Tibor: – Az első félidőben kiegyenlített színvonalas játék folyt a mérkőzésen. A második félidőben vezetést szereztünk, és három százszázalékos ziccert nem tudtunk értékesíteni. A végén egy képes tizenegyesből az ellenfél kiegyenlített.

Ebesi KKSE–Berettyóújfalu 1–1 (0–1)

200 néző, vezette: Bodnár A. (Béni T., Szűcs A.).

Ebes: Bíró T. – Kocsis M., Bernáth G., Borúzs T., Fábián J. (szabó T.), Szabó G., Leiter B. (Leiter K.), Kanál R., Harsányi P. (Bisi L.), Mészáros T., Virág B. Edző: Mészáros Tamás.

Berettyóújfalu: László G. – Szabó L. (Kardos I.), Nagy Z., Hajdu M., Garabuczi B., Nagy R., Jancsó A., Szabó P., Sándor Sz. (Balogh T.), Szabó G., Nemes I. (Csordás T.). Edző: Vékony Sándor. Gól: Kanál R., illetve Jancsó A. Jók: senki, illetve Nagy Z., Hajdú M. Ifi:0-6.

Mészáros Tamás: – A mérkőzés egészét tekintve, véleményem szerint a döntetlen igazságosnak mondható, de játékban mind a két csapattól többet vártunk. Az ellenfél sérült játékosainak mielőbbi felépülést kívánunk.

Vékony Sándor: – Sportszerű mérkőzésen, egyenlő erők küzdelmében igazságos döntetlen született. Az első félidőben kihagyott helyzetek miatt azért van hiányérzetem.