Megye I-es eredmények

Tekintse meg, milyen eredmények születtek a megye I. osztályú osztályú csoportjában.

Tiszacsege–Téglás 3–2 (2–0)

825 néző, vezette: Papp E. (Mező S., Rózsa K.).

Tiszacsege: Csobán I. – Varga J., Tornyai V., Ungvári P., Bodnár I., Monoki A., Kovács I., Ungvári G., Burkó Z. (Soróczki B.), Iszák D., Vig V. Edző: Tóth Péter.

Téglás: Pálóczi I. – Kiss J., Deák D., Nagy J. (Pelles T.), Molnár L., Danó Zs., Gonda T., Tóth P., Kapusi J., Fábián T., Bánfi Zs. (Bánfi J.). Edző: Szabó Imre. Gól: Iszák D., Kovács I., Ungvári P., illetve Bánfi Zs., Fábián T. Jók: mindenki, illetve első félidőben: senki, második félidőben: mindenki. Ifi: 1–6.

Tóth Péter: – Az első félidő alapján megérdemelt hazai győzelem, nagyon jó hozzáállással, kevés létszámmal, nagyon becsületesen küzdöttek a fiúk. További sok sikert a Téglás csapatának.

Szabó Imre: Az első félidőben támadásba kapura lövés nélkül, védekezésben súlyos egyéni hibákból adódóan két gólos hátrányba kerültünk. A második félidőben “igazi” arcát mutatva kiegyenlített a csapatom. Kettő-kettő után két nagy helyzetet kihagytunk, az ellenfél pedig egy jól eltalált lövéssel megszerezte a lelkesedésük alapján megérdemelt győzelmet. Utószó: aki Tiszacsegére jön készüljön föl az utópisztikus hagulatra.

Nem vette fel–Nagyhegyes 2–3 (1–2)

75 néző, vezette: Dobi J. (Prezenszki M., Pallai Zs.).

Nagyhegyes: Buglyó I. – Kiss A. (Kerékgyártó T.), Tóth J., Tóth M., Szarvas T., Kállai D., Butor Cs., Csige I., Nagy S. (Kunkli F.), Bernáth L. (Tornyai G.), Szarvas T. Edző: Pintér István. Gól: Kerékgyártó T., Butor Cs., Kunkli F. Jók: Szarvas T., Csige I., Butor Cs., Biglyó I. A mezőny legjobbja. Ifi: 2–1.

Pintér István: – Szerencsével sem álltunk hadilábon, de megérdemelt három pontot szereztünk.

Nyíradony–Pentafrost Nyírmártonfalva 3–0 (1–0)

100 néző, vezette: Pál G. (Papp J., Búzás A.).

Nyíradony: Kerezsi T. – Takács A. (Szabó T.), Mercs J., Terdik L., Gráma I., Baranyi B., Szutor Gy., Kozma Gy. (Domán P.), Pallai A. (Kovács T.), Kövér I. (Tóth P.), Lukács L. (Varga D.). Edző: Orosz János.

Nyírmártonfalva: Káplár F. – Konyári S., Havrilla I., Vincze S., Gréz B., Kiss G., Szemán T., Vincze Cs., Szemán B., Bucskó J., Tóth D. (Mike I.). Edző: Molnár Gábor. Gól: Baranyi B., Kozma Gy., Tóth T. Jók: mindenki, illetve Káplár F., Gréz B., Vincze Cs. Ifi: 6–1.

Orosz János: – Nem túl magas színvonalú, annál küzdelmesebb mérkőzésen, csak a második félidőben sikerült a lelkesen játszó ellenfél fölé kerekedni.

Molnár Gábor: – Nagyon sajnálom a fiúkat, a meccsen hajtottak, küzdöttek csak a helyzeteinket nem tudtuk kihasználni, Nyíradony viszont kihasználta helyzeteit. Gratulálok Nyíradony csapatának.

Berettyóújfalu–Kaba 4–0 (0–0)

100 néző, vezette: Takács I. (Áncsán Gy., Katona D.).

Berettyóújfalu: László G. (Nagy N.) – Szabó L. (Kardos I.), Nagy Z., Hajdú M., Garabuczi B., Sándor Sz., Jancsó A., Szabó G., Nagy R. (Lovász D.), Csordás T., Nemes I. (Kiss R.). Edző: Vékony Sándor.

Kaba: Szücs G. (Biás P.) – Bernáth K., Dér I., Szörnyi R., Kacsándi N. (Kuhajda Cs. (Biás D.), Jeges Z., Nagy S., Csegedi A., Kovács Gy., Suta Cs., Jeney D. (Varga S.). Gól: Hajdú M., Nemes I., Csordás T., Sándor Sz. Jók: mindenki, illetve Szörnyi R., Kovács Gy. Ifi: 0–2.

Berettyóújfalu: – Alacsony színvonalú, nagyon sok hibával tarkított mérkőzést sikerült megnyernünk. A meccs fordulópontjaiból, kritikus helyzeteiből jól jöttünk ki, ennek köszönhető nagyarányú küzdelmünk. A lelkesedésünkkel, küzdőképességünkkel nem volt gond, ahhoz azonban, hogy a jövőben is sikeresek legyünk játékban és pontosságban is sokkal többet kell nyújtanunk.

Plókai Mihály: – Sajnos, aki a mai mérkőzést nem látta és majd elolvassák az újságot, nekik egyértelmű, hogy bennünket a hazai csapat lefutballozott, de aki látta a mérkőzést, az nem ilyen véleménnyel van, hiszen az ellenfél úgy rúgott négy gólt, hogy abból háromszor adtuk nekik oda ziccerbe a labdát, sajnos ők ezt kihasználták. Amíg mi a kidolgozott helyzetünkből nem tudunk gólt rúgni, addig más eredményt ne várjunk el. Azt is hozzá kell, hogy tegyem, hogy a bírói közreműködés kettő-nulláig csak a hazai csapatot támogatták, de nem ő miattuk kaptunk ki. Az eredmény túlzottnak érzem, mert az ellenfélnak igazán kidolgozott helyzete nem volt. Mindig az a csapat nyer, aki kezdési lehetőségből több gólt rúg. Nagyon fájó a vereség, de ezt is el kell fogadni, és készülünk a jövőheti mérkőzésre.

Józsa SE–Püspökladány 2–1 (0–0)

100 néző, vezette: Darányi A. (Vékony Zs., Kohn D.).

Jósza: Belényesi L. – Szilágyi I., Juhász B., Tömöri L., Bazsó O., Dobi G., Szabó Cs., Kerti L., Szabó G., Gáll F., Hajzer L. Edző: Takács Barna.

Püspökladány: Aranyos Á. – Pintér I., Mogyorósi D., Petrovics G., Szász L. (Máté I.), Erdős M., Pálmai Cs. (Dan G.), Horváth Á. (Szabó Zs.), Horváth R., Karacs Z., Mogyorósi Z. (Mogyorósi J.). Edző: Karacs Zoltán. Gól: Dobi G., Kerti L., illetve Pálmai Cs. Jók: Belényesi L., Szilágyi I., Juhász B., Dobi G., Hajzer L, illetve mindenki. Ifi: 3–2. Kiállítás: Máté I.

Takács Barna: – Nagyon jó iramú mérkőzésen, rengeteg gólhelyzetet kihagyva, sikerült egy nagyon jól játszó, fiatal játékosokból álló csapatot legyőznünk.

Karacs Zoltán: – Megint a kilencvenkettedik percbe csúszott ki a zsebünkből egy pont, viszont az az út, amit a héten meghatároztunk hosszú távon eredményes lehet, reméljük egy-két fordulón belül ez pontokban is megmutatkozik. Graulálok azoknak a fiatal futbalistáknak, akik ma öltötték először magukra a Püspökladányi felnőtt csapat mezét.