Minden jó, csak az eredmény nem…

© Fotó: Pusztai Sándor
A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 5. fordulójában három mérkőzést játszottak szombaton.

Mátészalkai MTK–Pap 3–1 (2–1)
Mátészalka, 100 néző, v.: Bendik G.

Mátészalka: Pindzsula P. – Docsa I., Rézműves F., Bojer B. (Kun I.), Kovács Á., Magyari M., Petrohai M., Szántó Z., Éles R. (Lyáh A.), Soltész B. (Mészáros T.), Botos G. (Kocsán G.). Edző: Bákonyi György.

Pap: Tóth Z. – Erdei K., Mudri B., Sajtos N., Lesku Cs., Koi B., Dobrai G., Koi J., Bíró J., Szabó G., Filó L. Edző: Maximovits György.

Gól: Botos G. 2, Soltész B., illetve Dobrai G. Kiállítva: Petrohai G. (59. perc). Ifi: 14–0.

Bákonyi György: – Mai napon játékunkról mindent elárul, hogy csapatunk legjobbja a kapus volt. Végső soron ezért a meccsért is három pontot adnak, amire nagy szükségünk is volt.

Maximovits György: – Minden jó volt, csak az eredmény nem.

Vásárosnamény–Kék 5–1 (3–0)
Vásárosnamény, 120 néző, v.: Soós A.

Vásárosnamény: Vass S. – Balogh T. (Bihon A.), Gyurkó J. (Bagi Z.), Szabó K., Balogh A., Deskó D. (Kormos Á.), Danku J., Mándi L., Sebestyén G., Bicskó G. (Csatlós Á.), Illés P. Edző: Szilágyi Bertalan.

Kék: Himmer A. – Kamarás J., Gazdag A., Doboveczki I., Tóth G., Torma A., Simon G., Ignácz G. (Kiss M., Gottried P.), Nagy J., Somogyi Cs., Király T. Edző: Farkas Tibor.

Gól: Mándi L., Balogh T., Deskó D., Csatlós Á., Bagi Z., illetve Király T. Ifi: 5–1.

Szilágyi Bertalan: – Az első félidő jól sikerült, a másodikban már voltak üresjárataink, de összességében magabiztosan nyertünk.

Farkas Tibor: – Az eredményt tekinve tart a vesszőfutásunk, játékban a mérkőzés nagy részében partiban voltunk. Három elemista góllal segítettük az ellenfelüket.

Őr–Tiszamenti SE 2–4 (2–2)
Őr, 50 néző, v.: Kaibás.

Őr: Szabó A. – Kend L., Kiss A., Kiss K., Mondom F. (Kálmándi Gy.), Tisza M. (Murguly I.), Kovács T., Szabó V., Makszim G. (Nagy J.), Popovics N. (Papp T.), Tisza Á. Edző: Kálmándi Bertalan.

Tiszamenti SE: Csordás A. – Szűcs Á., Gajda A., Mokri R., Széplaki S., Bálint A., Perregrin R., Baráth L., Ducsi B., Fodor Cs., Somogyi Á. (Bartha R.). Edző: Szabó Gusztáv.

Gól: Tisza Á., Szabó V., illetve Fodor Cs. 2, Ducsi B., Bálint A. Kiállítva: Baráth L. (24. perc). Ifi: 1–0.

Kálmándi Bertalan: – Szégyenszemre megverettük saját magunkat. Sok ember elgondolkozhat a továbbiakon… Az ifinek grarulálok az első győzelméhez.

Szabó Gusztáv: – Gratulálok az egész csapatnak. A játékosok egymásért küzdöttek, ez igazi férfi munka volt.