Mindhárom megyei labdarúgó csapatunk kikapott

Az NB III, Tisza csoportjának eredményei a, 29. fordulóból.

Létavértes – Mád         4-0 (1-0)
Létavértes, 30 néző. V.: Kocsis.

Létavértes: Papp – Király, Dálnoki, Szűcs J., Nagy Z., Nagy R., Szűcs L., Ludánszki (Spitzmüller), Saliga Z. (Éles), Saliga J., Szilágyi (Bíró). Edző: Kondás Elemér.

Mád: Braun – Szívós, Takács, Gacsal, Pásztor, Szuba, Szemán, Babos, Szabó P., Szabó J., Vadász. Edző: Zupkó Mihály.

Gólszerző: Dálnoki (1-0) a 32., Szűcs J. (2-0) a 75., Saliga J. (3-0) a 83., Spitzmüller (4-0) a 89. percben.

Jók: Nagy R., Szilágyi, Szűcs J., Szűcs L., ill. az egész csapat.

Kondás Elemér: – Irreális talajú pályán egy masszív, jól játszó ellenfelet sikerült legyőznünk.

Zupkó Mihály: – Az erősen tartalékos csapatunk a mérkőzés első nyolcvan percében partiban volt. Úgy gondolom, az ilyen hozzáállással lehet a későbbiekben eredményt elérni. Gratulálok a csapat mai teljesítményéhez.

Hajdúböszörmény – Szirmabesenyő        4-1 (0-0)
Hajdúböszörmény, 23 néző. V.: Kristyán.

Hajdúböszörmény: Dobó – Anderkó, Hortó, Bekta, Marján, Nagy II. S., Szabó, Lovas, Lábas (Siket), Szabó I., Jámbor. Edző: Papp Ferenc.

Szirmabesenyő: Valkányi – Tóth G., Geszti, Ártim, Nagy, Kéméndi (Zugrovics), Nyitrai, Kiss, Köteles, Kollár, Esztergályos (Bódor). Edző: Békési Ferenc.

Gólszerző: Szabó I. (1-0) a 60., Hortó – 11-esből (2-0) a 65., Szabó I. (3-0) 70., Lovas (4-0) a 75., Nagy (4-1) a 80. percben.

Jók: az egész csapat, ill. senki.

Papp Ferenc: – Megérdemelt hazai győzelem.

Békési Ferenc: – Saját magunkat vertük meg.

Tuzsér – Sátoraljaújhely       5-3 (2-3)
Tuzsér, 400 néző. V.: Nagy Cs.

Tuzsér: Fintor – Mező, Dancs, Lupcsa, Iván, Babjak (Tamási), Mitró, Bagin, Cseke, Gergely (Papp), Spekker. Edző: Révész Attila.

Sátoraljaújhely: Szemán – Janikó, Bodnár, Fedor, Nagy, Fodor R., Váradi, Dakos, Timkó, Szabó I., Petró (Fodor J.). Edző: Szabó László.

Gólszerző: Szabó I. (0-1) a 11., Mitró (1-1) a 15., Dakos (1-2) a 19., Szabó I. (1-3) a 35., Cseke (2-3) a 42., Spekker (3-3) az 55., Bagin (4-3) a 70., Bagin (5-3) 80. percben.

Jók: Bagin, Fintor, Spekker, Mitró, ill. az egész csapat.

Révész Attila: – Nagyon meglepett minket a szervezett fiatalokból álló Újhelyi csapat. A mai napon főleg szabadrúgásból és pontrúgásból voltunk eredményesek, gratulálok a sportszerű ellenfélnek.

Szabó László: – Minden dicséretet megérdemel a pályára lépett csapatunk, egy döntetlenszagú mérkőzésbe a játékvezető nagyon durván beavatkozott.