Mint egy korty víz a sivatagban

© Fotó: Pusztai Sándor
A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 5. fordulójában öt mérkőzést rendeztek szombaton.

Kölcse–Tunyogmatolcs 1–5 (1–4)
Kölcse, 50 néző, v.: Hegedűs Cs.

Kölcse: Pfeiffer G. – Botos Á. (Csokai L.), Sztáraszta F., Igaz Zs., Lakatos Gy., Liszák J. (Orgován G.), Sira T., Botos V., Tamási D. (Liszák B.), Nádasdi K. (Skaliczki J.), Ombodi M. (Ármós Zs.). Edző: Jencsik Tamás.

Tunyogmatolcs: Somogyi I. – Tisza S., Szarka Sz., Somogyi Z., Kiss I., Kerekes Sz., Imre Zs., Jakab T. (Vincze R., Jakab A.), Mikes G., Franku A., Imre M. (Szabó R., Varga P.). Játékos-edző: Baráth Mihály.

Gól: Sztáraszta F., illetve Franku A. 3 (egyet 11-esből), Imre M., Mikes G. Ifi: 1–2.

Jencsik Tamás: – Az első félidőt átaludtuk, csak a másodikban kezdtünk el futballozni.

Baráth Mihály: – A győzelmet Mikes Gábor újszülött fiának, Milánnak ajánlja a csapat.

Milota–Tisztaberek 0–5 (0–3)
Milota, 120 néző, v.: Veres J.

Milota: Kánya G. – Rozsályi J., Lukács M. (Korponai I.), Siket L., Sankó J. (Jakab J.), Bunna I., Nyilas B., Csokai S. (Belényi A.), Ignácz I. (Paládi P.), Huszti Sz. (Bunna A.), Kiss L. Edző: Rétfalvi Róbert.

Tisztaberek: Makay Z. (Kosztya Z.) – Juhász A., Molnár R., Rudnák N. (Molnár R.), Jóni R. (Fehér T.), Bencze Á. (Mester A.), Lukács N., Balogh Á., Gombos M. (Nyisztor T.), Bartha K., Lázár R. Edző: Oroszi István.

Gól: Jóni R. 3, Bartha K., Lázár R. Ifi: 1–2.

Rétfalvi Róbert: – Hitehagyott játékkal ezúttal ennyire voltunk képesek. Köszönjük a Tisztabereknek, hogy sportszerűen hozzájárult az időpontváltozáshoz.

Oroszi István: – Kellett ez a győzelem, mint egy korty víz a sivatagban. Az alagút végén mintha pislákolna egy kis fény.

Beregdaróc–Nagyecsed 1–3 (0–1)
Beregdaróc, 120 néző, v.: Oláh Z.

Beregdaróc: Tóth A. – Lukovics J., Varga G., Bakó Z., Veres Cs., D. Pethe K., Szegedi A., Kosztel D. (Varga T.), Lizák B., Szász K. (Kiss R.), Orosz Á. (Ecsedi Á.). Edző: Veress Oszkár.

Nagyecsed: Makó R. – Balogh Gy., Vámosi Cs., Nyíri Gy., Nyíregyházi G. (Csernik J.), Balogh J., Vicickó L., Homann R. (Ricsei F.), Ascsillán L. (Varga Gy.), Bulyáki A. (Bodogán Z.), Ádámszki R. Edző: Opre Mihály.

Gól: Lizák B., illetve Ádámszki R. 2 (egyet 11-esből), Vicickó L. Ifi: 0–12.

Veress Oszkár: – Tisztes eredményt értünk el a listavezető ellen. A játékvezetéssel nem kell foglalkozni, mert jól fel vannak készülve, és ezért küldika meccsre…

Opre Mihály: – Fegyelmezett, tíz emberrel is jól védelkező csapat ellen, nehezen, de nem érdemtelenül nyertünk. A csapat a győzelmet Ascsillán Laci most született ikergyermekeinek ajánlja.

Vámosoroszi–Nyírmeggyes 2–1 (0–1)
Vámosoroszi, 100 néző, v.: Tomori P.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Szaniszló Z., Márton J., Csernyi A., Dobos Z., Szabó A. (Kiss D.), Ilbán M., Róka R., Baráth G., Ács A. (Torma I.), Riskó T. Edző: Orosz András.

Nyírmmegyes: Mándi P. – Nagy Zs., Jurkó L., Székely Zs., Tóth G., Hornyák Zs., Pankotai I., Pálfi L. (Bulyáki Z.), Pető Á. (Szondi R.), Drabik M., Varga B. (Horváth J.). Játékos-edző: Bulyáki Zoltán.

Gól: Márton J., Ilbán M., illetve Pankotai I. Ifi: 4–3.

Orosz András: – Hiába kezdte ki vendégeink hátát a háló, meddő volt a fölényünk. Hendikeppel indultunk, aztán az utolsó pillanatban lőtt góllal sikerült a játékosoknak a vezetőknek, és a szurkolóinknak egy kis önbizalmat adni. Győzelmünket volt munkatársam emlékére ajánlom, nyugodj békében „Kecsu” bácsi!

Bulyáki Zoltán: – Gratulálok az ellenfélnek, mi rengeteg helyzetet hagytunk kihasználatlanul, a második félidőben pedig a hazaiak jobban akarták a győzelmet.

Csenger–Tiszakóród 4–1 (1–1)
Csenger, 150 néző, v.: Kiss L.

Csenger: Bélteki L. – Mona Á., Zámbó K., Asztalos G., Pankotai I.(Barcsay Á.), Gaál K. (Barcsay K.), Varga Zs. (Kanyó Sz.), Antal J. (Kovács J.), Katona P. (Osváth D.), Rozman S., Bulyáki Á. Edző: Boros Károly.

Tiszakóród: Nagy M. – Pásztor Z., Veszprémi Zs., Somogyi T., Lázár B., Majoros Sz., Somogyi R. (Varga R.), Lengyel I., Légrádi G., Kokas A., Somogyi N. Megbízott játékos-edző: Veszprémi Zsolt.

Gól: Rozman S. 2, Mona Á., Antal J., illetve Kokas A. Kiállítva: Lázár B. (82. perc), Majoros Sz. (82. perc). Ifi: 10–1.

Boros Károly: – Nagyon gyenge játékkal sikerült nyerni, reméljük a folytatás jobb lesz.

Veszprémi Zsolt: – Ma ennyi volt a csapatban.