Most sem jött össze

Sajnos az NB II. hatodik fordulójában sem következett be az, amire már régóta vágyunk, ezúttal sem szerezte meg első győzelmét sem a kis Loki, sem a Hajdúböszörmény.

A DVSC-DEAC a tavaly még NB I-es Diósgyőr otthonában szenvedett igen nagyarányú, 6-1-es vereséget, míg a Hajdúböszörmény hazai pályán kapott ki 3-1-re az Újpest II-től. A részleteket tekintse meg portálunkon.

NB II. Keleti-csoport, 6. forduló

Diósgyőr–DVSC-DEAC 6-1 (3-1)

Diósgyőr, 1000 néző.  Vezette: Oláh (Gyarmati, Márton)
DVTK: Rados – Rakovic, Gal, Budovinszky, Gohér – Dobos (Szabó P. 74.), Abdouraman, Lippai, Halgas (Horváth G. 69.) – Menougong, Roszel (Faggyas 58.)
DVSC: Verpecz – Pavlovics, Kardos, Szűcs, Korhut – Spitzmüller, Huszák (Ferenczi 85.), Lucas, Sigér (Tóth L. 60.) – Farkas, Vinicius (Balajti 74.)
Gól: Menougong (2.), Menougong (4.), Dobos (13.), Huszák (41.), Faggyas (73.), Faggyas (75.), Abdouraman (90.)
Sárga lap: Spitzmüller (43.), Pavlovics (57.), Szűcs (82.), Kardos (88.)

Hajdúböszörmény–Újpest II. 1–3 (0–0)

Hajdúböszörmény, 200 néző. Vezette: Nagy R. (Demeter, Pápai)
HAJDÚBÖSZÖRMÉNY: Bákonyi – Király, Frida (Lovas, 35.), Szilágyi K., Giura, Hortó , Arnóczki (Kolbe 75.), Nagy D., Bogdanovics, Kiss L. – Urbin (Simtchatcha – 66).  Vezetőedző: Fórián Zsolt Lajos.
ÚJPEST B: Esterházy – Szalai V., Dvorschák, Litauszki, Tóvizi – Hullám, Banai, Popovics 5 (Frank 64.), Bognár I. (Lázár B., a szünetben) – Balogh B. (Kovács I. 83.), Szabó B. Edző: Szlezák Zoltán.
Gólszerző: Szilágyi K. (1–0) az 59., Szabó B. (1–1) a 74. Lázár B. (1–2) a 79., Hullám (1–3) a 87. percben