2016.08.21. 21:17

"A hazaiak rúgták a gólokat és ezt tetézte még a játékvezetők megkérdőjelezhető ítéletei is"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Alukonstrukt-csoport 2. fordulójának mérkőzéseit rendezték vasárnap.

Kótaj–Nagykálló 5–0 (1–0)

Kótaj, 200 néző, v.: Mónus G.

Kótaj: Czenki Péter – Takács I., Guszti L., Hangácsi T., Kovács P., Ferenczi F. (Ferenczi M.), Die A. (Fekete B.), De Monteiro, Tóth Zs. (Fekete Á.), Kóder L. (Effoua A.), Markovics D. Edző: Seregi Mihály.

Nagykálló: Pekk J. – Fodor T. (Málik J.), Göncz B., Erdei S., Szenes I., Borsi D. (Plajos Z.), Rubóczki J., Nagy B. (Mészáros M.), Ponczók T. (Matejkó G.), Zakor J., Bencs Á. Edző: Pók Csaba.

Gól: Die A. 2, Ferenczi F., Ferenczi M., De Monteiro. Ifi: 1–1.

Seregi Mihály: – Korrekt játékvezetés mellett úgy gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak és további sok sikert kívánok a vendégcsapatnak!

Pók Csaba: – A mai napon a jobb csapat nyert. Szégyellem magam a minket elkísérő szurkolók előtt és remélem több játékos is így van ezzel.

Levelek–Újfehértó 4–1 (1–0)

Levelek, 100 néző, v.: Kiss L.

Levelek: Luksa Z. – Pásztor J., Hatházi M. (Sitku D.), Gebri Gy., Nagy T., Hajdu G. (Vass I.), Pekk T., Ruff L. Majláth S., Kovács B., Berta M., Kiss Z. (Papp G.). Edző: Majláth Sándor.

Újfehértó: Lippa J. – Bárány L., Máté G. (Zámbó D.), Karaffa I., Dénes K., Petics Gy. (Pallai B.), Potyók J., Szigeti V., Kántor T., Kiss T. (Osikóczki I.), Szilágyi Á. Játékos-edző: Kiss Tamás.

Gól: Berta M. 2, Sitku D., Kovács B., illetve Kántor T. Ifi: 4–0.

Majláth Sándor: – Nem volt az olyan egyszerű, mint ahogy az eredmény mutatja. Nagy mezőnyfölényben játszott az ellenfél az első félidőben, de mi szereztük meg a vezetést és a második félidőben egy egynél nagyon jól szálltak be a cserék, és ennek köszönhetően az utolsó húsz percet sikerült megnyomni, ami gólokban is megmutatkozott. Sok sikert az Újfehértónak!

Kiss Tamás: – Az eddigi eredmények ellenére is ki merem jelenteni, hogy az én csapatom az egyik legjobb a csoportban. Amíg a helyzetkihasználásunk ilyen lesz, ezek az eredmények fognak születni.

Apagy–Tiszadob 9–2 (4–0)

Apagy, 150 néző, v.: Harsányi Cs.

Apagy: Károly G. – Hegedűs L. (Hegedűs D.), Marics T., Támba T. (Kozák R.), Simicsku R., Lakatos J., Marcsek T. (Badarász G.), Szalka N. (Tar F.), Bakró A. (Svelta Z.), Orosz G., Németh A. Játékos-edző: Németh Attila.

Tiszadob: Jancsó L. – Jónás Gy., Juhász T., Kovács J., Kiss N., Tóth N., Jónás V., Marczis R., Lakatos K., Tóth R., Tálas A. (Kiss Cs.). Edző: Jancsó László.

Gól: Németh A. 3, Lakatos J. 3, Orosz G., Bakró A., Badarász G., illetve Marczis R., Tóth R. Ifi: 6–0.

Németh Attila: – Azt kaptam, amit vártam. Gratulálok a fiúknak a győzelemhez. A vendégcsapatnak pedig további sok sikert kívánok.

Jancsó László: – Ez a hétvége számunkra a tanulásról szólt. Tartalékosan nem tudtuk megnehezíteni a jó erőkből álló apagyi csapat dolgát, amely tetszetősen és jól futballozott. Gratulálok csapatomnak, hogy tartalékosan is végig küzdötték a meccset. Megpróbálunk javítani, és örömet okozni az értünk szorító embereknek.

[poll id="1164"]

Ramocsaháza–Encsencs 0–8 (0–5)

Ramocsaháza, 120 néző, v.: Nagy Cs.

Ramocsaháza: Jenei N. (Nagy G.) – Lakatos M., Asztalos J., Zsiros L., Lakatos K. (Nagy Sz.), Ladányi S., Szegedi Z., Váczi G. (Bajcsi M.), Rácz J., Szabó L. (Káté I.), Hajdu G. (Bálint G.). Edző: Ragányi Mihály.

Encsencs: Sivadó R. – Horánszki L., Lengyel L. (Kóródi T.), Szilágyi G., Varjasi K., Balogh D., Szilágyi Z., Biró L. (Illés G.), Konyha Cs., Biró Zs. (Kósa R.), Kónya M. (Habinyák M.). Edző: Szedlár János.

Gól: Szilágyi G. 3 (egyet 11-esből), Kónya M., Horánszki L., Szilágyi Z., Habinyák M., Illés G. Ifi: 9–0.

Ragányi Mihály: – No komment.

Szabó Sándor vezetőségi tag: – Nagyon jó teljesítményt nyújtott a csapat, de azt is hozzá kell tennünk, hogy ma a Ramocsaháza szerény teljesítményt nyújtott. A győzelmet a múlt héten született Szilágyi Jankának ajánlja a csapat.

Nyíribrony–Gávavencsellő 3–2 (1–0)

Nyíribrony, 100 néző, v.: Híres T.

Nyíribrony: Nagy A. – Kosztik D., Konzili T., Ujfalusy G., Király D., Szabó B., Lakatos P. (Nagy S., Kriston R.?), Bodnár G., Horváth G., Galamb P. (Kovács E.), Nagy J. (Tóth Zs.). Edző: Lakatos Zsolt.

Gávavencsellő: Farkas L. – Karasz L., Bodnár S., Tolnai T., Kovács T., Kőpájer J. (Balogh R.), Brondics P., Koczogh I., Biró Cs. (Marcsek Z.), Kató Á., Hengsperger A. Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Gól: Nagy J., Galamb P., Kovács E., illetve Marcsek Z., Koczogh I. Ifi: 3–0.

Lakatos Zsolt: – Az első félidőben magabiztos játékkal szereztünk vezetést. A második félidőben, három nulla után már azt hittük, zsebünkben a mérkőzés, kiengedtünk és nehézzé tettük magunknak a végére.

Marcsek Zoltán: – Gratulálok a hazai csapatnak! De... Az első félidőben előnyt adtunk a hazaiaknak, a másodikban hiába játszottunk mezőnyfölényben és alakítottunk ki rengeteg helyzetet, a hazaiak rúgták a gólokat és ezt tetézte még a játékvezetők megkérdőjelezhető ítéletei is.

Rohod–Geszteréd 4–3 (1–2)

Rohod, 150 néző, v.: Oláh G.

Rohod: Chörmös M. – Baráti G., Dobronyi J., Ladányi D. (Zsigmond G.), Nagy I., Bencze M. (Doboveczki I.), Sivadó P., Kósa S., Dobronyi G., Sivadó L., Kézi B. (Tóth F.). Edző: Dolhai Tibor.

Geszteréd: Papp D. – Horváth L. (Papp T.), Géczi P., Gégény Z., Vass G., Mikó I., Ugari Cs., Erdélyi J., Horváth J. (Papp R.), Kiss L. (Vass D.), Marconas A. Edző: Horváth János.

Gól: Kézi B. 2 (egyet 11-esből), Sivadó L., Kósa B., illetve Ladányi D. (öngól), Kiss L., Ugari Cs. Kiállítva: Dobronyi J. (58. perc). Ifi: 4–0.

Dolhai Tibor: – Fontos volt ez a győzelem. Ehhez képest egy hármas, valamint emberhátrányba kerültünk. Innen fordítottuk meg a mérkőzést, amihez gratulálok a csapatnak.

Horváth János: – Gratulálunk a megérdemelt hazai győzelemhez. További sok sikert a továbbiakban a sportszerűen viselkedő ellenfelünknek.

Kállósemjén–Nyírlugos 2–0 (0–0)

Kállósemjén, 250 néző, v.: Simon T.

Kállósemjén: Árpád J. – Marozsán Zs., Nistor E., Mészáros Á. (Ruszinkó B.), Kóth Á., Gráf L. (Leka A.), Szitai R., Hamza T., Csonka Gy. (Nyisztor R.), Mocsár Cs., Marozsán M. (Papp J.). Edző: Lipcsei János.

Nyírlugos: Papp T. – Illés G., Sinka L., Illés Á., Horváth J., Dankó Cs., Balogh L., Bíró F., Holló Zs., Sinka M, Petrás M. (Hlács A.). Edző: ifj. Kavalecz Béla.

Gól: Hamza T., Nyisztor R. Ifi: 7–2.

Lipcsei János: – Küzdelmes, jó mérkőzésen nagyon jó Lugost győztünk le, megérdemelten. Egyben gratulálok az ifi csapatomnak is a győzelemhez.

Ifj. Kavalecz Béla: – Az első félidőben jól játszottunk, megvoltak a helyzeteink, de azokat nem tudtuk kihasználni, ami a második félidőben megbosszulta magát. Gratulálok a hazaiaknak a győzelemhez!

Terem–Kemecse 1–2 (0–1)

Terem, 70 néző, v.: Szabó I.

Terem: Sarkadi Zs. (Mitracica E.) – Csoba L., Fábián P., Gaginas D. (Jónás B.), Tanka L., Schvarczkopf W., Obis C., Moldovan M. (Virág G.), Gyárfás M., Baráth J., Horváth K. Játékos-edző: Fábián Péter.

Kemecse: Szabolcsi M. – Karkusz A., Babják Cs., Soós G., Bárány T., Sándor L., Hokk B. (Dócs N.), Lukács G. (Csatári Á.), Pap M., Kovács M. (Márton P.), Madzin I. Edző: Borza László.

Gól: Gyárfas M. (11-esből), illetve Kovács M., Madzin I. Kiállítva: Szabolcsi M. (85. perc). Ifi: 5–4.

Fábián Péter: – Három pontot szalasztottunk el. A kemecsei csapat helyzet nélkül rúgott két gólt, amihez gratulálunk nekik. A futballt sajnos nem kapufára és helyzetekre játsszák. Három sérültünk még mindig hiányzik, de a többiek előtt le a kalappal. Sok sikert a kemecsei csapatnak a továbbiakban!

Borza László: – Nehéz győzelmet arattunk, várjuk a következő ellenfelet.