Nagy kállói henger

A labdarúgó megyei II. osztály Díjözön-csoport 7. fordzlójában megsemmisítő különbségű győzelemmel jelentkezett az éllovas Nagykálló.

Ófehértó–Máriapócs 3–0 (3–0)

Ófehértó, 60 néző, v.: Kristán. Ófehértó: Bíró Z. (Károly G.) – Homonyik Cs., Kun K. (Ember R.), Tóth P., Pekács Zs., Bodnár I., Vadicsku I., Mizsák Cs., Sápi A., Köbli J. (Baráth K.), Csernyu Sz. Játékos-edző: Pekács Zsolt. Máriapócs: Fucsovics P. – Dankó M., Császár Cs., Kozmia J. (Oláh S.), Novák Zs. (Dudás D.), Váczi G., Krasznai G., Ács R., ifj. Andrejcsák R., Ács B. (Kiss I.), Sulemán J. Edző: Andrejcsák Róbert. Gól: Pekács, Sápi A. Kozmia J. (öngól). Ifi: 0–8.

Pekács Zsolt: – Hazai pályán begyűjtöttük a kötelező három pontot.

Andrejcsák Róbert: – Küzdelmes mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem. Az ificsapatnak gratulálok a jó játékhoz!

Kállósemjén–Levelek 1–3 (0–2)

Kállósemjén, 50 néző, v.: Karakó. Kállósemjén: Aranyász T. – Papp N., Balázs Sz. (Hornyák Gy.), Nyeste D., Károly K. (Csernyik L.), Ballai Z., Csohány Z. (Séra D.), Nagy S., Király T., Jávor N., Papp T. Játékos-edző: Kákóczki István. Levelek: Luksa Z. – Kozma B., Gebri Gy., Mónus G., Herczku G., Takács J., Tóth Zs., Lakatos S., Oláh Z. (Rutovics K.), Puskás A. (Kulcsár D.), Pásztor J. Játékos-edző: Mónus Gábor. Gól: Jávor N., illetve Takács J., Lakatos S., Tóth Zs. Kiállítva: Nyeste D. (65. perc). Ifi: 2–4.

Kákóczki István: – Az irreális körülményekhez az ellenfél ragyogóan alkalmazkodott és teljesen megérdemelte a sikert.

Mónus Gábor: – Taktikus játékkal jobban alkalmazkodva a pálya talajához, úgy gondolom, megérdemelten vittük el a három pontot. További sok sikert kívánok Kállósemjénnek!

Napkor–Nyírlugos 2–1 (1–1)

Napkor, 110 néző, v.: Hegedüs I Cs. Napkor: Nádasdi Sz. – Gilányi L., Pálóczi F., Kurucz T. (Tóth A.), Szalmási I., Kriser Sz., Tóth A., Nagy D. (Nyisztor M.), Agócs M., Kurucz J., Száraz G. (Dósa T.). Edző: Szűcs György. Nyírlugos: Kriston D. – Danka (Jakab N.), Csákányos, Illés, Sinka L., Horváth J., Balogh N. Pelyák D. (Kovács A.), Kremiczki F. (Kósa B.), Petrás (Hlács), Sinka M. Edző: Dzsudzsák András. Gól: Száraz G., Kriser Sz., illetve Balogh N. Ifi: 3–2.

Szűcs György: – Megérdemelt siker, úgy érzem, csapatom mindent megtett a győzelemért.

Dzsudzsák András: – Az első félidőben kihagytuk ziccereinket és ez megbosszulta magát. A lelkesebb hazai csapat megérdemelten győzött.

Geszteréd–Apagy 3–1 (1–1)

Geszteréd, 100 néző, v.: Csáki. Geszteréd: Papp T. – Horváth L., Görög T., Kovács G., Pásztor B., Antal Z., Görög N., P. Juhász A., Fehér J. (Malamidesz L.), Kiss L. (Tóbiás Sz.), Cebel Vlagyimir. Edző: Gyöngyösi Mihály. Apagy: Stekler A. – Támba T., Tarr F., Jakab J., Nagy Á., Bakró A., Orosz G. (Bedécs G.), Kozák R., Bedécs G., Kovács O. (Atucsák B.), Sipos J. Edző: Szegfű Mihály. Gól: Görög N. 2, P. Juhász A., illetve Bakró A. Ifi: 8–2.

Gyöngyösi Mihály: – Küzdelmes mérkőzésen csak a második félidőben mutatott jobb játékkal sikerült győzni egy sportszerű csapat ellen.

Szegfű Mihály: – Gratulálok a hazai csapatnak, mivel küzdöttek hajtottak és akartak. A mi csapatunkból pedig „csak” ez a három dolog hiányzott.

Nyírpazony–Vasmegyer 0–0

Nyírpazony, 60 néző, v.: Tordai. Nyírpazony: Szép A. – Wölfli D. (Bakos Cs.), File Zs., Bodár T., Bodnár B., Kosztyu L. (Török I.), Székely T., Szondi S., Fintor J., Bukovenszki Z., Bihari J. Edző: Béres Miklós. Vasmegyer: Hegyes Z. – Márton D., Nagy Gy., Berki G. (Danka M.), Szabó Z., Lábas P., Bilecz J., Papp N., Laskai F., Sikorszki S., Szitai R. Edző: Bodó Attila. Ifi: 3–2.

Béres Miklós: – Sáros, rossz talajon végig nyomás alatt tartottuk az ellenfél kapuját, de Hegyes Zoltán pajzsán nem találtunk rést.

Bodó Attila: – Kitűnő kapusteljesítménnyel sikerült elhoznunk egy pontot Nyírpazonyból. Minden játékosomnak gratulálok!

Nagykállói VSE–Kálmánháza 12–0 (4–0)

Nagykálló, 99 néző, v.: Homonai. Nagykálló: Imrő – Karaffa, Márton, Sárga, Fodor (Simon), Matejkó, Imre Z., Dán (Dobos), Málik (Yanko), Imre J. (Plajos), Csajkó (Káposznyák). Edző: Budaházi László. Kálmánháza: Verdes J. – Doboveczki I. (Mezei G.), Erdei L., Túróczi J. (Kiss), Szabó K., Erdei G. (Erdei E,), Veres E. (Tóth), Takács J., Szarka M. (Osikóczki), Kiss Gy., Szilágyi K. Edző: Seregi Mihály. Gól: Imre J. 4, Imre Z. 2, Simon 2, Dobos 2, Matejkó, Káposznyák. Ifi: 1–0.

Budaházi László: – Úgy gondolom, ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk egy sportszerűen játszó csapat ellen. Azt hiszem, méltóképpen járultunk hozzá a „Nagykállói napok” programsorozatához.

Seregi Mihály: – Nem tudok mit mondani erről a mérkőzésről. Szégyellem magam, sok éves pályafutásom alatt nem történt még ilyen, elnézést kérek a vezetőségtől, a falutól és minden egyes szurkolótól, aki hozzátett valamit a kálmánházi focihoz. Mivel én vagyok az edző, nekem kell az örömöt és a bánatot is elviselnem. Gratatulálok Nagykállónak!

Nyíribrony–Nyírvasvári 1–1 (0–0)

Nyíribrony, 80 néző, v.: Oláh Z. Nyíribrony: Nagy A. – Papp G., Szegedi L., Mencsik I. (Asztalos), Törő J., Illés J. (Soós), Bárdos A. (Bagoly), Konzili T. (Borza L.), Imre L., Vígh Zs., Marincsák R. Edző: Borza László. Nyírvasvári: Opre R. – Kocsis P., Pető G., Hoszpodár M., Serbán J. (Karczugh T.), Nagy T., Nagy B., Kóka M., Kocsis Z., Makay R. (Heller T.), Sivadó L. Játékos-edző: Kocsis Pál. Gól: Szegedi L., illetve Makay R. Ifi: 3–3.

Borza László: – A döntetlen reális, mindkét csapat eldönthette volna a mérkőzést a saját javára.

Kocsis Pál: – Kiváló játékvezetés mellett az oroszlánbarlangban hagytunk két pontot.

Nyírbogdány–Kölyök SC 3–0 (1–0)

Nyírbogdány, 50 néző, v.: Domoszlai. Nyírbogdány: Minya D. – Karasz L., Mándoki L., Hajnal, Minya P., Nagy I. (Bata L.), Szilágyi L. (Sipos G.), Karasz L., Bódi T. (Radics), Minya G., Bodó I. Megbízott játékos-edző: Virág Csaba. Kölyök SC: Palencsár Z. – Bacskai A. (Dávida J.), Sarkadi Zs., Páter A. (Kósa T.), Fekete Cs., Soós L., Tóth G., Karászi G., Boros K. (Farkas J.), Dobán D. (Csáki J.), Nagy S. (Makula G.). Edző: Falatovics László. Gól: Karasz L., Bodó I., Minya G. Kiállítva: Mándoki L. (64. perc), illetve Fekete Cs. (52. perc). Tóth G. (51. perc). Ifi: 1–1.

Virág Csaba: – Irreális talajon, irreális játék. Még szerencse hogy a győzelmet nem kell megmagyarázni.

Falatovics László: – Megérdemelten nyert a hazai csapat.