“Küzdöttünk, harcoltunk, de ma csak ennyire voltunk képesek”

© Illusztráció: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A Tiszántúli Takarék megyei I. osztályban vasárnap biztosan nyert az Ibrány. Gyulaházáról mindhárom pontot elcsenték az ecsediek, Csengerben döntetlen született, miként Mándokon.

Gyulaháza–Nagyecsed 0-2 (0-1)

Gyulaháza, 100 néző, Pethő P.

Gyulaháza: Darvai – Gáti Sz., Kovács E. (Szilágyi D.9), Lakatos B. (Éles I.), Kovács B., Horváth M. (Radvánszki) Kozma M. (Szabó Cs.), Gáti S. (Farkas G.), Bacsó, Lakatos T., Lévai. Edző: Bardi Gábor.

Nagyecsed: Makó (Sarkadi Zs.) – Ádámszki (Bulyáki), Zámbó, Ascsillán, Nyíri (Bodogán), Homann, Bulyáki, Kóka, Dobos, Erdős, Török S. (Sarkadi G.).Játékosedző: Ádámszki Róbert.

Szegény embert az ág is húzza… sérüléshullám söpört végig a hazaiaknál a kapuba negyvenhat éves Darvai Attilának kellett állnia. Gól: Erdős, Homann. Ifi: 4-2.

Bardi Gábor: – Küzdöttünk, harcoltunk, de ma csak ennyire voltunk képesek, gratulálok a ecsedieknek.

Ádámszki Róbert: – „Azért vagyunk jó csapat” mert ilyen játékkal is magabiztos győzelmet tudtunk aratni, remélem ez a rossz sorozat még sokáig kitart, mert már főhet a fejem mert Homann úr megközelített a góllövőlistán. A győzelmünket a névnapját ünneplő polgármesterünknek ajánljuk.

Csenger–Kisvárda II. 1-1 (0-1)

Csenger, 200 néző, Papp F.

Csenger: Juhász – Mona, Orosz F., Pálfi, Stef, Osváth S. (Lengyel M.)., Gaál K. (Mosdóczi), Balogh Á., Pankotai I., Bodó R. (Katona P.), Kövesligeti. (Császár P.). Edző: Csík Tibor.

Kisvárda: Cserepko – Hacs (Abov), Kmil, Szőr, Elek, Kovácsréti, Rácz F. (Gulyás B.), Lukancsuk, Gyüre T., Bálint N. (Ötvös Sz.), Országos. Edző: Erős Gábor. Nehéz pályán, izgalmas mérkőzésen mindkét csapat sokat tett a győzelemért, igazságos döntetlen született. Gól: Bodó R., illetve Kmil.

Csík Tibor: – A mai játék és srácok hozzáállása alapján ez a döntetlen számomra győzelemmel ér fel. Gratulálunk mindkét csapatnak, hogy a nehéz pályán ilyen színvonalas meccset játszottak!

Erős Gábor.: – Nagyon nehéz talajú pályán küzdelmes mérkőzést játszottunk, igazságos eredmény született, gratulálok a fiatal csapatomnak, mert hatalmasat küzdöttek.

Mándok–Nagyhalász 1-1 (1-1)

Mándok, 150, néző, v.. Vitkai.

Mándok: Csáki – Kohutka, Ari, Hidi, Dallos, Bátyi (Bodnár L.), Tudja, Szabó T. (Sipos T., Fábián), Buda, Pallai, Hegedűs. Edző: Kiss Gábor.

Nagyhalász: Dukát – Simon, Balogh N. (Ludánszki), Tóth G., Barzó, Ladányi, Gégény, Nagy N., Hudák, Reinaldo, Varga D. (Kató). Játékosedző: Ludánszki István.

Gól: Buda, illetve Ladányi. Ifi: 0-8. A kellemetlen szeles időben a hazaik közelebb álltak a győzelemhez.

Kiss Gábor: – Nem tudom elmarasztalni a játékosaimat, mindent megtettek a győzelem érdekében azonban nem sikerült megnyernünk ezt a számunkra fontos mérkőzést. Dolgozunk tovább azért, hogy sikeresek legyünk.

Ludánszki István: – Az első félidőben több nagy ziccert is kihagytunk, szünet után már csak a védekezés maradt. Igazságosnak érzem a döntetlent és jobbulást kívánok Sipos Tamásnak, a mándokiak játékosának.

Ibrány–Balkány 5-1 (2-0)

Ibrány, 300 néző, v.: Ésik I.

Ibrány: Tóth – Somogyi M. (Vidoven), Pócsi, Majoros, Balogh, Nagy D. (Somogyi T.), Kiss T., Csáki J., Kovács G. (Kiss P.), Jeddi, Farkas M. (Gergely B.). Edző: Madalina György.

Balkány: Hegyes – Oniszyko (Potornai, ), Kállai (Huszár), Hamar (Molnár), Csehil, Ohár, Tóth Z., Csatári, Jakab (Dudás), Posta (Vajda), Gelsi. Megbízott edző: Obsitos Norbert. Ismét gólgazdag mérkőzésen, jó játékkal örvendeztette meg szurkolóit az ibrányi csapat. Gól: Nagy D. 2, Somogyi M., Somogyi T., Pócsi, illetve Potornai. Ifi: 6-0.

Madalina György: – Gratulálok a játékosaimnak, bebizonyították az ellenfél edzőjének, hogy van sebesség a csapatban. Játékban jó első félidőt produkáltunk, szünet után pedig eredményesen játszottunk és megérdemelten nyertünk.

Obsitos Norbert: – Legyen ez mindenki számára tanulság, ma ennyire voltunk képesek. Mindenki vonja le a konzekvenciát, sok sikert az ibrányikanak.