“Mivel szépet most nem tudnék mondani, ezért nem kívánok nyilatkozni”

© Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megyei II. osztály szombati mérkőzéseinek eredményei.

Kelet-Magyarország csoport

Vámosoroszi-Nyírmeggyes 0-0 (0-0)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Éva.

Vámosoroszi: Bodnár – Tisza, (Molnár), Bakó, Somogyi R., (Szabó A.), Szabó, Szaniszló), Riskó, Rigó, Baráth, Róka, Márton, Somogyi T. (Kiss). Edző: Mikes Ferenc.

Nyírmeggyes: Hajzer – Balogh, Szántó, Nagy, Török, (Nemes), Dobai, (Kovács), Éles, Nógrádi, Takács, (Dobos), Szondi, Gózner. Edző: Körmös Miklós. Ifi: 3-2.

Mikes Ferenc: – Igazságos eredmény született, két jól felkészített csapat nem bírt egymással. Így az x reális.

Körmös Miklós: – A mai nap a csapatom közelebb állt a győzelemhez, kétszer is meccslabdát hibáztunk. Amíg nem lesznek egyforma feltételek egy ilyen rangadón addig ehhez hasonló eredmény fog születni.

Milota-Csengersima 4-1 (3-0)

Milota, 100 néző, v.: Oláh.

Milota: Tóth – Fejes M., Fejes P., Burjász, Lukács, Delényi, (Tóth K.), MIkuljuk, Fóris, Lakatos, (NÉmeth), Palotás, (Varga), Rebryk. Edző: Elek László.

Csengersima: Székely (Bélteki) – Domokos, Nyíri, Korponai, Horváth, Drumar, (Algács), Asztalos, (Varga Gy.), Halász, (Varga), Tóth, Rosu, Kerekes. (Belbe). Edző: Volkán Roland. Gól: Palotás, Fóris, Lakatos, Tóth K. illetve Rosu. Ifi: 5-0.

Elek László: – Az első félidőben nagyon jól játszott a csapat, minden helyzetünket gólra váltottuk. Aztán jött Szebasztián súlyos sérülése, ami nagyon megviselt mindenkit. A második félidőben végig izgulnunk kellett, annyira nyomott a Csengersima. A negyedik gólunk azonban mindent eldöntött.

Volkán Roland: – Mezőnyfölényben játszottunk ellenfelünk gólra váltotta kontráit. Ezzel megérdemelten győzött. A hazaiak sérült játékosának mielőbbi jobbulást kívánunk!

Jánkmajtis-Nábrád 5-4 (1-4)

Jánkmajtis, 80 néző, v.: Major.

Jánkmajtis: Tóth (Haklik) – Costea G., Chioreanu, Kiss, Balogh S., Costea P., Bartha, (Tar), Czeglédi, Homoki, Della, Balogh Zs. Edző: Della Sándor.

Nábrád: Pásztor A. – Balogh, Varga P., Kovács, Fábián, Pásztor Z., Varga Z., (Pásztor L.), Szabó, (Tejfel), Mercz J., Tar, Mercz Z. (Kocsis). Edző: Végh András. Gól: Homoki, Costea P.2, Balogh S.2, illetve Szabó T.2, Pásztor Z.2, Kiállítva: Costea G. (81.perc) illetve Mercz J. (84. perc). Ifi: 10-1.

Della Sándor: – Márton napi vigasságokra a hazai csapat megpróbálta hozni a kötelezőt ami a végén sikerült. Gratulálok az ellenfélnek jól játszott.

Végh András: – Mivel szépet most nem tudnék mondani, ezért nem kívánok nyilatkozni.

Nyírcsaholy-Szatmárcseke 4-3 (2-2)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Tóth.

Nyírcsaholy: Gergely I. – Lehoczky, Balogh József, Botos, Balogh János, Szimuly, Petrohai, Magyari, Gergely M., Csaholyi, Toth. (Gergely B.). Edző: Szimuly Gábor.

Szatmárcseke: Nagy – Kóczé, Banga, Bandics, Hadadi, (Póti), Mándi, Horváth, Botos, Algács, (Bozsányi), Bakó, (Somogyi), Császár. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Petrohai.2, Toth, Baloh János, illetve Horváth.2, Mándi. Kiállítva: Bozsányi (72. perc). Ifi: 10-3.

Szimuly Gábor: – Már az első játékrészben megvoltak a lehetőségeink mégis a Szatmárcseke szerzett két gólos vezetést. Tovább tartott a csapat lendülete, helyzetek sokaságát dolgoztuk és hagytuk ki. Úgy érzem az összkép alapján győzelmünk megérdemelt.

Hadadi Ferenc: – Az az igazság, hogy mi nyugodt lelkiismerettel fekszünk le. Az egyes számú asszisztens elszámol-e a lelkiismeretével, mert sikerült neki megnyerni az ellenfélnek a meccset. Aki fél ne lépjen erre a pályára.

Pannónia Zrt. csoport

Tiszalök-Nagykálló 0-3 (0-2)

Tiszalök, 100 néző, v.: Pokoracki.

Tiszalök: Edző: Nagy Gábor.

Nagykálló: Pekk J – Fodor, (Kékesi), Matejkó, Soós, Ádám, Bodai, Szoták, (Árki), Málik, Nagy, Módis, Szabó. (Seres). Játékos-edző: ifj. Koskovits György. Gól: Módis.3, Ifi: 0-15.

Nagy Gábor: – Ha most elmondanám mit gondolok, megbüntetne a szövetség… És ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedül! Sok sikert a Kállónak.

Koskovits György: – Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. Végre nem kaptunk gólt!

Kemecse-Rakamaz 1-0 (1-0)

Kemecse, 200 néző, v.: Sándor.

Kemecse: Sánta – Szűcs, Bárány, Brondics, (Lukács), Szathmári S., (Szathmári D.), Szaffián, Petics, (Bárdos), Hokk, Deme, Balázsi, (Csoma), Sándor. Edző: Resán Attila.

Rakamaz: Venczel (Bíró) – Simkó, Kacsúr, Bagoly, Galambosi, Sárközi, (Mihali), Hruska, Gál, Anderka, (Kóder), Koczogh, Cseh. Edző: Huszák Géza. Gól: Petics. Ifi: 2-1.

Resán Attila: – Igazi rangadót láthatott, aki eljött a mai mérkőzésre. Küzdelmes mérkőzés volt és végig „meleg”, Sánta-parádé azért kellett a győzelemhez. Előny a fogadónál, de a télen sokat kell dolgoznunk.

Huszák Géza: – Igazságtalan a labdarúgás a mai mérkőzésen fölé nőttünk a Kemecsének egyetlen egy dologban a rúgott gólok számában. Minden játékosom dicséretet érdemel.

Nyírerdő csoport

Berencs-Kék 0-4 (0-1)

Rétközberencs, 150 néző, v.: Nagy.

Berencs: Tóth G. – Demjén, Baráth, (Haga), Nagy D., Kovács Cs., Kovács D., Nagy R., (Jaczina), Borzák, (Sipos), Fogas, Tóth B., Szabó. Edző: Tóth Ottó.

Kék: Szűcs – Kerekréti, Poór, Szurcsik, Kántor T., (Minyin), Bodó, Soós, (Arnaud), Kántor P., (Gubek), Tóbiás, (Csombók), Rácz, Dócs. Edző: Fabók István. Gól: Soós.2, Minyin, Rácz. Kiállítva: Kovács Cs. (70. perc). Ifi: 2-0.

Tóth Ottó: – Gyenge színvonalú mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó vendég csapat elvitte a három pontot. Gratulálok az ifik győzelméhez.

Fabók István: – Végre megszakadt a rossz sorozatunk, pedig az elején fogott minket a meleg.