“Nem akarok durva szavakat használni mert baj lesz belőle”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megyei II. Kelet-Magyarország csoport vasárnapi eredményei.

Nagydobos–Szatmárcseke 4–2 (2–2)

Nagydobos, 80 néző, v.: Piskóczi.

Nagydobos: Pindzsula.– Derceni, Bégány Zs., (Tolnai), Paragh, (Zakor), Szatlószki, (Murguly), Szabó, Nagy, Blanár, Murguly, Biró,
Bégány G. (Paragh). Edző: Borza László.

Szatmárcseke: Nagy.– Algács, Banga, Bandics, Horváth V.,(Bozsányi), Mándi Zs., Mándi Z., Horváth G.,(Botos V.), Botos Á., (Somogyi), Császár, Hadadi. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Horváth, Algács. Ifi: 1–3.

Borza László: – Jól kezdtük a meccset, majd egy három perces rövidzárlat után a vendégek fordítottak. A második félidőben biztos győzelmet szereztünk. Gratulálok a játékosoknak.

Hadadi Ferenc: – Ismételten sikerült magunkat megverni. Gratulálok az ifi csapatnak.

Terem–Kölcse 4–9 (4–2)

Terem, 80 néző, v.: Maleskovits.

Terem: Gergely.– Szilágyi, Schvarzkopf, Simon, Nagy, (Kurucz), Csoba, Schmidt, (Orgován), Danó, Tanka, Sivadó, ( Fodor), Jéri.
Edző: Képíró Dániel.

Kölcse: Gyurkó.– Pálóci, (Szakadáti), Máté Á., (Riskó), Baksa, Sztáraszta, Ilbán, Gyurkó, Pál, Szeles, Máté G., (Igaz), Zsoffcsák.
Edző: Máté Imre.

Gól: Szilágyi 3, Schvarczkopf, illetve Pál, Szeles 3–3, Ilbán, Máté, Zoffcsák. Ifi: 4–3.

Képíró Dániel: – Maleskovits játékvezető úr hülyének nézte a két asszisztensét, a leshelyzeteknél a felezővonal tájékáról bírálta felül
rendszeresen kollégáit. Nem akarok durva szavakat használni mert baj lesz belőle, de ami sok az sok. A szerencse és a játékvezető a Kölcse mellé szegődött.

Máté Imre: – A győzelmünket lelkes szurkolóinknak ajánljuk, akik hétről–hétre kitartanak mellettünk. Örülünk neki, hogy Igaz Károly visszatért sérülése után.