“Nem jó irányba megyünk, valaminek történnie kell!”

© Illusztráció: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Diamit-csoport 21. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén.

Tiszadob–Nagykálló 0–1 (0–1)

Tiszadob, 120 néző, v.: Piskóczi Zs.

Tiszadob: Kolcsár Sz. – Mata T., Kiss A., Tálas A., Kiss N., Tóth R. (Jónás V.), Fazekas K. (Domoszlai L.), Kiss Cs., Tóth N., Jónás Gy. (Tóth A.), Pirk Z. (Marczis R.). Edző: Jancsó László.

Nagykálló: Pekk J. – Fodor T., Szeles I., Göncz B., Erdei S., Cipf D. (Ponczók T.), Málik J., ifj. Koskovits Gy. (Matejkó G.), Bodai K. (Bencs Á.), Módis D., Zakor J. (Mészáros M.). Edző: Koskovits György. Gól: Málik J. Ifi: 0–5.

Jancsó László: – Egyetlen egy hiba az első félidő végén eldöntötte a meccset. Az első félidőben mutatott játékunk alapján megérdemeltük volna a pontszerzés.

Koskovits György: – Gratulálok a hazai csapat küzdeni akarásához, a mi csapatunknak pedig a győzelemhez.

Encsencs–Kemecse 2–1 (1–1)

Encsencs, 120 néző, v.: Knoblok S.

Encsencs: Lengyel L. – Szilágyi G., Habinyák M. (Horánszki L.), Varjasi K., Tallódi L., Küzmös R., Szilágyi Z. (Szedlár J.), Biró L. (Franku Sz.), Biró Zs., Szvára M., Kónya M. Edző: Szedlár János.

Kemecse: Szabolcsi M. – Soós G. (Márton P.), Bárány T., Sándor L. (Kovács M.), Pap M., Kovács I. (Babják Cs.), Hokk B., Brondics P., Csatári Á., Hornyák M., Balázsi P. Edző: Borza László. Gól: Biró L., Horánszki L., illetve Horánszki L. (öngól). Ifi: 1–6.

Szedlár János: – A csapat nagyon akarta a győzelmet, helyenként tetszetősen és jól játszottunk. A diadalt a születés és névnaposoknak ajánljuk. Az egyik partjelzőnek gratulálok!

Borza László: – Csapatom nem azt csinálta amit megbeszéltünk. Passzolgatás helyett ívelgettünk, ennek köszönhető a vereség.

Nyírlugos–Apagy 0–6 (0–4)

Nyírlugos, 50 néző, v.: Bíró Cs.

Nyírlugos: Papp T. – Illés Á., Illés G., Sinka M., Sinka L., Fézer G., Holló Zs., Horváth József, Horváth Jenő, Bíró F. (Kavalaecz B.), Tóth N. Edző: Kavalecz Béla.

Apagy: Polgári L. (Tóth R.) – Hegedűs L., Márton I, Árpási D., Svelta Z., Lakatos J., Marcsek T. (Marics T.), Nagy J. (Csekk A.), Bakró A. (Varga Z.), Németh A. (Hegeűs D.), Orosz G. Játékos-edző: Németh Attila. Gól: Lakatos J. 2, Nagy J., Márton I., Hegedűs D., Csekk A. Ifi: 0–3.

Kavalecz Béla: – Gratulálok az Apagynak, további sok sikert kívánok neki.

Németh Attila: – Maximális hozzáállással minden tekintetben felülmúltuk ellenfelünk. Gratulálok az ifi győzelméhez is. Szép volt fiúk! További sok sikert a Nyírlugosnak!

Geszteréd–Levelek 2–1 (1–0)

Geszteréd, 80 néző, v.: Vitkai.

Geszteréd: Papp D. – Mikó I., Szilágyi J., Papp R., Bodnár G. (Novák Á.), Ugari Cs. (Papp T.), Horváth L., Vass D., Vass G., Szilágyi Z., Géczi P. ( Jávor N.). Játékos-edző: Géczi Péter.

Levelek: Kasza Á. – Bukta M. (Busák L.), Sitku D. (Gebri Gy.), Majláth S., Papp G., Berta M., Murguly Cs., Pásztor J., Hajdu G., Ruff L., Nagy T. (Vass I.). Edző: Majláth Sándor. Gól: Géczi P., Szilágyi Z., illetve Berta M. Kiállítva: Szilágyi J. (74. perc), Horváth L. (76. perc). Ifi: 2–6.

Géczi Péter: – A csapat sokat tett ezért a számunkra nagyon fontos győzelemért. A győzelmet Szilágyi Zoltán héten született kislányának ajánlja.

Majláth Sándor: – Isten éltesse Borsodi László polgármester urat! A többit majd megbeszéljük szerdán, az edzésen.

Gávavencsellő–Kótaj 2–2 (0–0)

Gávavencsellő, 120 néző, v.: Homonai P.

Gávavencsellő: Simkó M. – Hengsperger A., Mogyorósi F., Marcsek Z. (Gulyás I.), Tóth Z., Kőpájer J. (Pásztor Zs.), Bodnár S., Balogh R. (Tolnai B.), Winkler A., Koczogh I., Biró Cs. (Karasz L.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Kótaj: Czenki P. – Die A., Fekete B., Kóder L., Effoua A. (Gurcsák A.), Kovács P., Ferenczi F., Markovics D., Rácz R., Fekete Á. (Ferenczi M.), Kléninger L. (Guszti L.) Edző: Seregi Mihály. Gól: Mogyorósi F., Biró Cs., illetve Markovics D., Bodnár S. (öngól). Ifi: 0–5.

Marcsek Zoltán: – Fegyelmezett, taktikus játékkal, nagyon jó mérkőzést játszottunk a listavezetővel. Az első félidőben kihagyott két tizenegyes megbosszulta magát. A második félidőben kétszeri vezetésünk után el kellett volna döntenünk a mérkőzést. Sajnos, az utolsó percekben sikerült megbüntetni magunkat. Ennek ellenére gratulálok a fiúknak a játékhoz!

Seregi Mihály: – Sziporkázó mérkőzésen úgy érzem, rászolgáltunk a döntetlenre, bár a szerencsének is mellénk kellett állnia ahhoz, hogy kettő kettő legyen. Játékunk még mindig nem tükrözi teljesítményünket, vannak hiányosságok, de igyekszünk ezeket pótolni.

Rohod–Nyíribrony 1–2 (1–2)

Rohod, 100 néző, v.: Szikszai Gy.

Rohod: Tóth M. – Dobronyi G., Kósa S., Nagy I., Kézi B., Dobronyi J., Baráti G., Ladányi D., Zsigmond G., Tóth A., Sivadó P. (Obsitos S.). Edző: Dolhai Tibor.

Nyíribrony: Jenei R. – Ujfalusy G. (Konzili T.), Szabó B., Bálint G. (Badarász G.), Imre L., Marincsák R., Sándor R. (Bagoly I.), Kantár J., Galamb P., Király T. (Juhász M.), Kriston R. Edző: Marincsák Viktor. Gól: Kézi B., illetve Bálint G., Szabó B. Ifi: 5–4.

Dolhai Tibor: – Nem nagyon tudok mit mondani, érthetetlen dolgok történnek a pályán. Nem jó irányba megyünk, valaminek történnie kell!

Marincsák Viktor: – Ahelyett, hogy eldöntöttük volna az első félidőben a mérkőzést, szorossá tettük önmagunknak. Gratulálok a csapatnak, nagyot küzdöttek. A győzelmet szurkolóinknak ajánljuk.

Kállósemjén–Ramocsaháza 1–1 (1–1)

Kállósemjén, 150 néző, v.: Máté I.

Kállósemjén: Papp J. – Mészáros Á., Marozsán Zs.,Kóth Á. (Nistor R.), Hamza T., Mocsár Cs., Nistor E., Marozsán M. (Farkas L.), Leka A., Csonka Gy., Ruszinkó B. Edző: Lipcsei János.

Ramocsaháza: Nagy G. – Farkas I. (Tóth A.), Fodor Cs., Zsiros L., Szegedi Z., Balogh Zs., Szabó D., Farkas K. (Ragányi M., Horváth B.), Lakatos M., Ladányi S., Jóni I. Edző: Ragányi Mihály. Gól: Leka A., illetve Balogh Zs. Ifi: 4–5.

Lipcsei János: – Akaratgyenge játék. Az ellenfél rászolgált az egy pontra.

Ragányi Mihály: – Korrekt játékvezetés mellet egy pontért jöttünk, és azt meg is szereztük. Gratulálok mind a csapatom, mind az ifik győzelméhez.

Terem–Újfehértó 2–5 (1–3)

Terem, 50 néző, v.: Nagy F.

Terem: Szegedi G. – Schvarczkopf, Jónás B., Condor E., Moldovan M., Izvoran (Csoba L.), Marincas, Gaginas, Tanka L., Szász R., Fábián P. Játékos-edző: Fábián Péter.

Újfehértó: Piskóti R. – Bárány L. (Tóth Sz.), Tímár G., Petics Gy., Osikóczki I. (Szilágyi Á.), Kántor T., Dénes K., Pallai B. (Potyók J.), Zámbó D., Szigeti V. (Kiss T.), Pallai G. Játékos-edző: Kiss Tamás. Gól: Jónás B. 2, illetve Kántor T. 2, Szigeti V, Zámbó D., Osikóczki I. Ifi: 4–5.

Fábián Péter: – Le a kalappal fiúk előtt. Ha minden mérkőzéshez így állunk hozzá, akkor van mit keresnünk a csoportban. Gratulálok az Újfehértónk a győzelemhez és sok sikert kívánok neki céljaik eléréséhez.

Kiss Tamás: – Nagyon szépen és jól előkészített pályán játszhattunk, amelyen érvényesíteni tudtuk az akaratbeli különbséget és teljesen megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

1. Kótaj 20 15 3 2 100–16 48
2. Újfehértó 20 14 2 4 88–33 44
3. Kemecse 20 13 3 4 75–29 42
4. Nagykálló 20 10 8 2 39–31 38
5. Levelek 20 11 4 5 52–23 37
6. Kállósemjén 20 11 3 6 59–34 36
7. Apagy 20 9 4 7 56–36 31
8. Gávavencsellő 20 9 4 7 47–42 31