Nem nagyon tudtak örülni a második helynek

A Nyíregyházi Sportcentrum kenguru korcsoportos csapata
A Nyíregyházi Sportcentrum kenguru korcsoportos csapata - © Fotó: Sportcentrum
Nyíregyháza – A kenguru korcsoportos sportcentrumos kosárlabdázók méltatlan befejezéssel szembesültek.

A kenguru (U11) korcsoportos fiú kosárlabdázók észak-keleti régiós döntőjében a Nyíregyházi Sportcentrum KA is érintett volt. Vajda Tamás edző tanítványai Debrecenben léptek pályára, és az elődöntőben 44–36-os győzelmet arattak a Szerencsi Darazsak ellen.

Jöhetett a házigazda Ziccer Tigrisek elleni finálé, amelyben szintén szépen küzdöttek a sportcentrumosok. A kezdeti hátrány ledolgozása után a nyíregyháziak kiegyenlítettek, ami után méltatlanná váltak a külső körülmények. Végül 45–37-re nyert a debreceni csapat, a nyíregyházi kenguruk másodikok lettek, aminek elvileg örülniük kellene, de a befejezés miatt inkább szomorú volt a társaság, mint boldog.