Nyert a Mezőkeresztes

Dél-borsodi csoport, 8. forduló

Eredmények

         felnőtt         ifi

Vatta-Mezőnyárád         2-02  7-0

Kesznyéten-Mezőkeresztes     0-2    2-2

Hejőszalonta-Sajóörös 3-1    7-3

Szakáld-Tibolddaróc    1-2    2-3

Hejőbába-Tiszabábolna         1-1    6-2

Cserépfalu-Bükkzsérc   0-3    2-0

A csoport állása

1. Mezőkeresztes 8       8       0       0       36-9  24

2. Kesznyéten      7       6       0       1       27-9  18

3. Bükkzsérc        8       5       2       1       22-11         17

4. Vatta       7       5       1       1       27-9  16

5. Hejőszalonta    8       5       0       3       32-19         15

6. Hejőbába         7       3       1       3       19-19         10

7. Cserépfalu       7       3       0       4       22-19         9

8. Sajóörös 8       3       0       5       14-20         9

9. Tibolddaróc    8       2       1       5       9-28  7

10. Mezőnyárád   8       2       0       6       16-19         6

11. Tiszabábolna 8       0       3       5       8-35  3

12. Szakáld 8       0       0       8       6-39  0

A forduló mérkőzése

Kesznyéten-Mezőkeresztes 0-2 (0-0)

Kesznyéten, 150 néző. Vezette: Fábián B. (Orgován I., Kocsis L.)

Kesznyéten: Fekete – Horváth, Balázs, Szilágyi, Nagy – Vadászai, Kiss M., Kiss F., Budai – Kovács (Furman), Visegrédi (Farkas). Edző: Rémiás Róbert

Mezőkeresztes: Guláys – Vályi, Vaszolkó, Búzás, Tóth – Kun, Izsóf, Molnűr, Takács – Pásztor (Boros), Kiss (Bakkai). Edző: Takács Csaba

Kiállítva: Balász (60), Vadászi (80)

Gól: Pásztor (2)

Táblázatok

Felnőttek

Encs csoport

A-osztály

1. Gönc       8        6        2        -        35-11 20

2. Méra       8        6        1        1        30-15 19

3. Hernádvécse     8        5        -        3        32-17 15

4. Abaújdevecser  8        4        2        2        20-16 14

5. Forró II   8        4        2        2        17-18 14

6. Beret       8        4        1        3        27-22 13

7. Halmaj     8        3        2        3        15-18 11

8. Szalaszend        8        2        4        2        24-19 10

9. Garadna  8        3        1        4        22-17 10

10. Vilmány 8        3        1        4        21-16 10

11. Kázsmárk        8        3        -        5        20-29 9

12. Felsődobsza    8        2        1        5        11-28 7

13. Novajidrány     8        2        -        6        12-28 6

14. Kiskinizs         8        -        1        7        5-37   1

B-osztály

1. Büttös     7        6        -        1        26-10 18

2. Hidasnémeti      7        6        -        1        21-10 18

3. Boldogkőváralja II      6        4        1        1        26-12 13

4. Telkibánya        6        4        -        2        21-10 12

5. Krasznokvajda  6        3        -        3        22-13 9

7. Encs II    6        2        1        3        15-16 7

6. Fulókércs          6        2        -        4        9-17   6

8. Szemere  6        -        -        6        8-31   0

9. Vizsoly    5        -        -        5        7-36   0

Hegyalja csoport

1. Hernádnémeti    6        4        1        1        15-6   13

2. Hernádkércs      5        4        -        1        13-8   12

3. Monok    5        4        -        1        12-7   12

4. Abaújkér  6        3        1        2        21-16 10

5. Tiszaladány       5        3        -        2        10-11 9

6. Mezőzombor    6        2        2        2        10-8   8

7. Bekecs    5        2        2        1        9-9     8

8. Megyaszó KSE 5        2        1        2        12-11 7

9. Golop     6        1        1        4        13-18 4

10. Szerencs         6        1        -        5        10-20 3

11. Zemplén Megyaszó   5        -        -        5        9-20   0

Zemplén csoport

1. Makkoshotyka  8        6        1        1        24-8   19

2. Ricse       8        5        3        -        15-4   18

3. Füzér       8        5        2        1        21-9   17

4. Kenézlő   8        5        2        1        20-10 17

5. Vámosújfalu      8        4        3        1        20-16 15

6. Nagyrozvágy     8        5        -        3        19-19 15

7. Hercegkút         8        4        -        4        18-13 12

8. Mikóháza 8        3        1        4        10-14 10

9. Györgytarló*     8        3        2        3        19-23 8

10. Sárazsadány    8        2        1        5        12-18 7

11. Kovácsvágás   8        2        -        6        20-28 6

12. Vajdácska       8        1        3        4        10-18 6

13. Hollóháza        8        -        4        4        8-22   4

14. Bodrogolaszi   8        -        -        8        5-19   0

*3 pont levonás








hirdetés