Ózdi FC: Varsányi – Tóth K., Balogh I., Kiszely A., Tóth I. (Budai), Szakács, Lukács, Kiszely L. Tóth Zs., Bari (Ragány), Oltyán (Ruszó).
Edző: id. Albert Csaba.

PFC Gödöllő: Téglási – Kovács, Németh, Miczi, Harmath, Nagy K., Nagy A. (Zacsovics Z.), Zacsovics T., Maros, Krivánik, Balogh Z.
Edző: Lőrincz Emil.

Gólok: Miczi (11-esből 0-1) a 15. p., Tóth Zs. (1-1) a 28. p., Tóth K. (2-1) a 66 percben.

Jók: Tóth K., Balogh I., Tóth Zs, Szakács ill. Kovács Á., Miczi, Németh.
Lőrincz Emil: – Amikor ennyi száz százalékos helyzetből csak egy gólt rúgunk és az ellenfél két pontrúgásból két gólt szerez természetes, hogy kikapunk. Ezt a meccset gólokkal kellett volna nyernünk!

Albert Csaba: – Igazolta jó hírnevét a fiatal, tehetséges játékosokból álló gödőllői csapat, de főként a második félidőben mutatott játékunkkal sikerült megszereznünk ellenük a győzelmet.