“A bajnokság végére megjött az étvágy…”

A sárga mezes gyarmatiak kikaptak, a fehér mezes vasváriak nyertek a hétvégén.
A sárga mezes gyarmatiak kikaptak, a fehér mezes vasváriak nyertek a hétvégén. - © Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Kézilabda NB II., Észak-keleti csoport.

Férfiak, 21. forduló

Tiszavasvári SE-Füzesabony 28-24 (14-12)

Tiszavasvári, 200 néző, v.: Koralovszki, Lázár.

Tiszavasvári: Boczák – Balázs 3, Benyusz 3, Kiss K. 5, Gazdag 2, Feind 7, Kovács I. 1, Csere: Volosinóczki, Bodó(kapusok), Kovács II. 3, Nagy Á. 3, Deli 1, Szögi, Földi, Nácsa, Bodnár. Edző: Hadas Sándor. Kiállítások: 4, illetve 6 perc. Hétméteresek: 3/2, illetve 5/3. A hazai csapat végig kontroll alatt tartotta a mérkőzést. Ifi: 39-40.

Hadas Sándor: – Köszönöm a fiúknak, hogy az utolsó hazai meccsen győzelemmel búcsúztunk a bajnokságtól.

Nádudvar-Fehérgyarmati VSE 38-27 (17-9)

Nádudvar, 100 néző, v.: Héjja, Kónya.

Fehérgyarmat: Harangi-Szabó P. 4, Pál T., Albecz B. 1, Csobay A. 2, Gaál R. 4, Illés N., Kun Sz. 1 Csere: Siket T. 5, Preda 10/2, Farkas D., Varga J., Tóth L., Czeglédi B., Szenczi T., Bihari B. Edző: Falcsik Miklós. Kiállítások: 12 perc, illetve 4 perc. Hétméteresek: 2/2, ill. 5/2. Teljesen megérdemelt a hazai csapat győzelme, végig vezetve nyerte a mérkőzést a nagy reményekkel utazó Fehérgyarmat ellen. A vendégcsapat elszenvedte a bajnokság legnagyobb különbségű vereségét, így a titkon remélt dobogós helyezés elillant. Ifi: 24-23

Falcsik MIklós: – Nem így terveztem a búcsúmérkőzésemet!

Hajdúnánás-Nyírbátori SC-TVP 23-29 (9-16)

Hajdúnánás, 200 néző, v.: Kovács, Major.

Nyírbátori SC-TVP: Nagy – Kotvász 2, Kovács Á. 6/3, Takács 3, Bod 5, Pisák 4, Szedlacsek 3. Csere: Pácin 2 Varga 2, Tóth 2, Dobi Edző: Csapos János. Kiállítások: 2, illetve 10 perc. Hétméteresek: 5/3, illetve 3/3. Végig vezetve, kiváló csapatmunkával nagyon fontos meccset nyertek a bátoriak, akik most sajnálhatják igazán az otthoni, Nádudvar elleni vereséget. Ifi: 39-31.

Csapos János: – A bajnokság végére megjött az étvágy…