A Teremnek ismét nem termett babér

© Fotó: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megyei II. osztály szombati meccsein a Vámosoroszi vitte a prímet, tizenhetet szórt a teremieknek, akinek ismét nem termett babér. Somogyi Richárd ötször vette be a vendégek kapuját.

Kelet – Magyarország csoport

Nyírmeggyes – Csengersima 0-0

Nyírmeggyes, 200 néző, v.: Tordai M.

Nyírmeggyes: Hajzer T.- Balogh L., Gózner K., Szántó I., Nagy Zs., Dobai T., ( Kovács L.), Éles B., Nógrádi S., Takács S., Szondi Á., ( Török G.), Bornemissza I., ( Székely Zs.), Edző: Körmös Miklós

Csengersima: Bélteki L.- Domokos L.,( Belbe R.), Nyíri A., Dramur A., Volkán R., ( Algács E.), Horváth T., ( Korponai K.), Barcsay Á., (Székács J.), Rosu F., Balogh B., Asztalos I., ( Tóth F.), Kerekes M., Edző: Volkán Roland

Gól: Ifi: 3-0

Körmös Miklós:- Gratulálok hősiesen védekező csengersimai csapatnak. Ha egy hétig játszunk se tudtunk volna gólt rúgni.

Volkán Roland:– Egygólos mérkőzés volt. Csak az egy gól nem született meg. Így összességében igazságos döntetlen .

Kölcse – Nábrád 3-1 (1-0)

Kölcse, 50 néző, v.: Kovács Z.

Kölcse: Lutnansi – Gyurkó J., Pál L., Baksa Á., Sztáraszta F., Vári N., ( Máté Á.), Ilbán M., Srjuba V., Halász T., Szeles L., Pálóci I., Edző: Máté Imre

Nábrád: Pásztor A.- Balogh Gy., Varga P., ( Csákányóczki T.), Mercz J., Mercz Z., Kocsis I., Kovács B., Fábián Fábián G.( Tóth A.), Pásztor Z., Varga Z., Tejfel D., Edző: Végh András

Gól: Pál L. (11- esből, ) Ilbán M., Szeles L., illetve Mercz Z.. Kiállítva: Ifi: 3-1

Máté Imre:– Sok helyzetet kialakítottunk, a meccs zömében nálunk volt a labda, de a helyzeteket kihagytuk. Magunkra húztuk Nábrádot, szerencsére az utolsó negyedórában sikerült bebiztosítani győzelmünket.

Végh András:- Jogtalan tizenegyes, elmaradt piros lap. Nincs több mondanivalóm

Szatmárcseke – Tisztaberek 0-3 (0-1)

Szatmárcseke, 70 néző, v.: Sándor Cs.

Szatmárcseke: Bihari A.- Banga B., Bandics L., Horváth V., ( Bozsányi L.), Mándi Zs., Kóczé G., Mándi Z., Horváth G., Botos Á.,( Somogy N.), Császár P., Hadai K., ( Botos V.), Hadadi K., Edző: Hadadi Ferenc

Tisztaberek: Makay Z.- Molnár R., Juhász A., Nagy J., ( Garda P.), Berki N., Szilágyi L., Bencze Á., Tóth J.,( Rudnák N.),Kocsán G., Jóni R., ( Erdős S.), Garda E.,( Kiss G.),

Edző: Oroszi István Gól: Jóni R., Tóth J., Garda E., Kiállítás: Mendi Z. (18. ), Ifi: 5-3

Hadadi Ferenc:- Úgy érzem jobb ha nem mondok semmit mert annak következménye lenne.

Oroszi István:- Vezettünk. Emberelőnybe kerültünk. Összezavarodtunk. Nyertünk!!!

Vámosoroszi – Terem 17-2 ( 5-1)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Szikora L.

Vámosoroszi: Bodnár B.-( Szaniszló Á.), Bakó K., Riskó T., Rigó A., Baráth G.,( Geletei Z.), Róka R., Molnár R., Márton J., Somogyi T., Szabó Attila., ( Szaniszló T.), Szabó An., ( Somogyi R.), Edző: Mikes Ferenc

Terem: Gergely Á.- Horváth R., Orgován B., Csoba L., ( Koncányi M.), Scmidt T., Simon R., Kóródi O., Szilágyi G., Páskuly T., Jéri R., Danó K., Edző: Képíró Dániel

Gól: Somogyi R. 5, Szabó Ant, 2, Riskó T. 2 ,Rigó A. 3, Baráth G., Szabó A., Bakó K., Szaniszló T., Geletey Z., illetve Horváth R., Simon R., Ifi: 11-0

Mikes Ferenc:- Gratulálok a csapatnak a fölényes győzelemhez. Sok sikert a szimpatikus ellenfélnek.

Képíró Dániel:– Sajnos a szombati meccsek nem tesznek jót az egész bajnokság során. Nem tudunk rendesen kiállni. Gratulálok az ellenfélnek.

Milota – Jánkmajtis 1-2 ( 0-1)

Milota, 100 néző v.: Mónus G.

Milota: Tóth K.- Sankó K.B , Burjász J., Fejes M., Palotás Sz., Tóth K., Fejes D., ( Makula A.), Fóris I., Bunna A., Rétfalvi G., Fejes P., Edző: Elek László

Jánkmajtis: Tóth K.- Kinál G., ( Kiss I.), Mikulka D., Balogh S., Petrás M., ( Homoki G.), Puskás D., Costea P., Bartha K., ( Della S.), Szabó P., Balogh Zs., Costea G., Elök: Szabó Barnabás Gól: Tóth K., Ifi: 3-4

Elek László:- Sajnálom, hogy kikaptunk de ma ennyire futott az erőnkből. Gratulálok a Jánkmajtisnak.

Szabó Barnabás:– Ezt a grund focit hamar el kell felejteni. A győzelmet az edzőnk Szabó István gyógyulására ajánljuk fel. Az edzők ilyen mérkőzésen kapják a stroke-ot.

Nyírerdő csoport

Berencs FC – Nyírmadai Ise 1-5 ( 0-4)

Rétközberencs, 200 néző, v.: Lipták T.

Berencs: Borzák Zs.- Beri G., Demjén T., Baráth I., Baglyos F., Kovács Cs., Csiki M., Fogas Zs., Csépke M.,( Szabó Z.), Jaczina L., ( Gyüre P.), Szabó Á., Edző: Tóth Ottó

Nyírmada: Pál Zs.- Kiss M., Horváth J., Szikszai A., ( Szőke I.), Farkas G., Jónás J., Ponczók T., Balogh A., Csehil Á., Bombera M., ( Selyem E.), Savrnoh N., Edző: Cseh János

Gól: Demjén T., illetve Farkas G. 2, Bombera M. 2, Csehil Á., Ifi: 0-6

Tóth Ottó:- Az első félidei játékunk következménye az újabb hazai vereség. A második félidőben felébredtünk, de ez már későnek bizonyult.

Cseh János:- Az első tíz percben ránk ijesztett az ellenfél de aztán magunkhoz tértünk és 4 kontrával meg tudtuk őket lepni. Gratulálok az új igazolásunk bemutatkozásához. A második félidőben érthetetlenül rosszul játszottunk, de egy újabb kontrával sikerült a mérkőzést lezárni.