Csengeri henger Nyírbátorban

Csenger, Nyírbátor – Alaposan visszaéltek a vendégjoggal a csengeri futsalosok hétfőn este.

Az NB II. Keleti csoportjának ötödik fordulójában megyei derbit játszottak Nyírbátorban. A hazaiak és a Szamos-partiak most meccseltek először egymás ellen. Az első félidőben még tartotta magát a hazai gárda, szünet után azonban beindult a csengeri henger és biztosan nyertek a vendégek Az NB I.-ben a nyírgyulajiak szigetszentmiklósi vendégjátéka lapzárta után ért véget.

Futsal

Nyírbátor-Csenger 3-9 (1-3)

Nyírbátor, 300 néző, v.. Szűcs (Szelezsán, Belicza). Nyírbátor: Tóth – Berecz, Balogh, Bagi, Nagy T.. Csere: Sutyák, Kónya, Kovács B., Balla, Szilágyi G., Császár, Pálvölgyi, Kovács G. Edző: Baksa Csaba.

Csenger: Juhász – Fejes, Mándi, Pálfi, Balogh Á. Csere: Bálint, Katona, Pankotai, Lengyel, Osváth. Játékosedzők: Pankotai István és Balogh Árpád.

Gól: Balogh P. 2, Nagy T., illetve Fejes, Balogh Á., Katona 2-2, Pálfi, Lengyel, Osváth.