“Nagy lehetőséget szalasztottunk el”

© Illusztráció: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport vasárnapi eredményei.

Nagydobos-Vámosoroszi 2-1 (1-0)

Nagydobos, 80 néző, v.: Gergely Sándor

Nagydobos: Pindzsula – Kontros, Bégány Zs., Paragh M. (Tolnai), Szaltószki (Derceni), Szabó P., Nagy D., Blanár, Murguly, Bíró, Bégány G. (Paragh K). Edző: Borza László

Vámosoroszi: Bodnár B. – Tisza, Somogyi R., Rigó, Baráth, Róka, Kiss D. (Geletey), Molnár R. (Csatári), Márton, Somogyi T., Szabó A. Edző: Mikes Ferenc

Gól: Bégány Zs. 2, ill. Szabó A, Ifi.:. 0-10

Borza László: – Fegyelmezett játékunknak volt köszönhető ez a győzelem. A második félidő elején tizenöt percre leültünk, azon kívül jól játszottunk, megérdemelten nyertünk.

Mikes Ferenc: – Nagy lehetőséget szalasztottunk el, amit nagyon sajnálok.

Terem-Hodász 4-3 (2-1)

Terem, 50 néző, v.: Nagy Ferenc

Terem: Gergely Á. – Tanka L., Schvarczkopf W. (Páskuly), Kóródi O. (Orgován), Szilágyi G., Simon R., Danó K., Horváth R., Schmidt T., Jéri R., Csoba L. Edző: Képíró Dániel

Hodász: Széles I. – Erdődi I., Horváth J., Sinkó E. (Tóth B.), Pályi G. (Botos), Páll R., Botos G. (Varga M.), Vass R., Iván D. (Bordás), Pályi A., Varga R. Edző: Pálfi József

Gól: Tanka, Szilágyi (11-esből), Horváth R., Páskuly, ill. Bordás, Horváth J., Varga R. Kiállítás: Pályi A. Ifi.: 6-3

Képíró Dániel: – Ha minden mérkőzéshez így állunk hozzá, és ilyen létszámban leszünk, akkor a későbbiekben sem lehet probléma.

Pálfi József: – A mérkőzés már az első félidőben eldőlt a kiállítással, a második félidőben futottunk az eredmény után. Készülünk, a Nagydobos ellen, és a jövő heti futsalmeccsünkre.