December derekán is rúgják a labdát – Íme az NB II. idei menetrendje

Akt.:
December derekán is rúgják a labdát – Íme az NB II. idei menetrendje
© Illusztráció
Nyíregyháza – Miként arról már beszámoltunk, elkészült a labdarúgó NB II. menetrendje. A pontvadászat húsz csapattal július 29-én rajtol, idén december 16-án rendezik az utolsó fordulót. A tervek szerint jövőre február harmadikán folytatódik a pontvadászat és május 19-én ér véget.

A Nyíregyháza Spartacus hazai pályán a Kazincbarcika ellen kezd, a következő körben Mosonmagyaróvárra utazik. Az élvonalból kiesettek közül a Vasas szeptember másodikán vendég lesz, míg a Balmazújváros ellen november negyedikén idegenben játszik a Szpari.

ML

Labdarúgás: Az NB II. idei menetrendje

1. forduló (július 29.):

Vác FC–Budafoki MTE, Balmazújváros–Dorog, Tiszakécske–Soroksár, Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr, Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika, Békéscsaba–Mosonmagyaróvár, ETO FC Győr–Budaörs, Csákvár–Cegléd, BFC Siófok–ZTE FC, Vasas–Monor.

2. forduló (augusztus 5.):

Monor–Siófok, ZTE–Csákvár, Cegléd–Győr, Budaörs–Békéscsaba, Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza Spartacus, Kazincbarcika–Kaposvár, Gyirmót–Tiszakécske, Soroksár–Balmazújváros, Dorog–Vác, Budafok–Vasas.

3. forduló (augusztus 12.):

Vác–Soroksár, Balmazújváros–Gyirmót, Tiszakécske–Kazincbarcika, Kaposvár–Mosonmagyaróvár, Nyíregyháza Spartacus–Budaörs, Békéscsaba–Cegléd, Győr–ZTE, Csákvár–Monor, Siófok–Vasas, Budafok–Dorog.

4. forduló (augusztus 19.):

Siófok–Budafok, Vasas–Csákvár, Monor–Győr, ZTE–Békéscsaba, Cegléd–Nyíregyháza Spartacus, Budaörs–Kaposvár, Mosonmagyaróvár–Tiszakécske, Kazincbarcika–Balmazújváros, Gyirmót–Vác, Soroksár–Dorog.

5. forduló (augusztus 26.):

Vác–Kazincbarcika, Balmazújváros–Mosonmagyaróvár, Tiszakécske–Budaörs, Kaposvár–Cegléd, Nyíregyháza Spartacus–ZTE, Békéscsaba–Monor, Győr–Vasas, Csákvár–Siófok, Dorog–Gyirmót, Budafok–Soroksár.

6. forduló (augusztus 29.):

Csákvár–Budafok, Siófok–Győr, Vasas–Békéscsaba, Monor–Nyíregyháza Spartacus, ZTE–Kaposvár, Cegléd–Tiszakécske, Budaörs–Balmazújváros, Mosonmagyaróvár–Vác, Kazincbarcika–Dorog, Gyirmót–Soroksár.

7. forduló (szeptember 2.):

Vác–Budaörs, Balmazújváros–Cegléd, Tiszakécske–ZTE, Kaposvár–Monor, Nyíregyháza Spartacus–Vasas, Békécsaba–Siófok, Győr–Csákvár, Soroksár–Kazincbarcika, Dorog–Mosonmagyaróvár, Budafok–Gyirmót.

8. forduló (szeptember 16.):

Győr–Budafok, Csákvár–Békéscsaba, Siófok–Nyíregyháza Spartacus, Vasas–Kaposvári Rákóczi, Monor–Tiszakécske, ZTE–Balmazújváros, Cegléd–Vác, Budaörs–Dorog, Mosonmagyaróvár–Soroksár, Kazincbarcika–Gyirmót.

9. forduló (szeptember 26.):

Vác–ZTE, Balmazújváros–Monor, Tiszakécske–Vasas, Kaposvár–Siófok, Nyíregyháza Spartacus–Csákvár, Békéscsaba–Győr. Gyirmót–Mosonmagyaróvár, Soroksár–Budaörs, Dorog–Cegléd, Budafok–Kazincbarcika

10. forduló (szeptember 30.):

Békéscsaba–Budafok, Győr–Nyíregyháza Spartacus, Csákvár–Kaposvár, Siófok–Tiszakécske, Vasas–Balmazújváros, Monor–Vác, ZTE–Dorog, Cegléd–Soroksár, Budaörs–Gyirmót, Mosonmagyaróvár–Kazincbarcika.

11. forduló (október 3.):

Vác–Vasas, Balmazújváros–Siófok, Tiszakécske–Csákvár, Kaposvár–Győr, Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba, Kazincbarcika–Budaörs, Gyirmót–Cegléd, Soroksár–ZTE, Dorog–Monor, Budafok–Mosonmagyaróvár

12. forduló (október 7.):

Nyíregyháza Spartacus–Budafok, Békéscsaba–Kaposvár, Győr–Tiszakécske ,Csákvár–Balmazújváros, Siófok–Vác, Vasas–Dorog, Monor–Soroksár, ZTE–Gyirmót, Cegléd–Kazincbarcika, Budaörs–Mosonmagyaróvár

13. forduló (október 21.):

Vác–Csákvár, Balmazújváros–Győr, Tiszakécske–Békéscsaba, Kaposvár–Nyíregyháza Spartacus, Mosonmagyaróvár–Cegléd, Kazincbarcika–ZTE, Gyirmót–Monor, Soroksár–Vasas, Dorog–Siófok, Budafok–Budaörs

14. forduló (október 28.):

Kaposvár–Budafok, Nyíregyháza Spartacus–Tiszakécske, Békéscsaba–Balmazújváros, Győr–Vác, Csákvár–Dorog, Siófok–Soroksár, Vasas–Gyirmót, Monor–Kazincbarcika, ZTE–Mosonmagyaróvár, Cegléd–Budaörs

15. forduló (november 4.):

Vác–Békéscsaba, Balmazújváros–Nyíregyháza Spartacus, Tiszakécske–Kaposvár, Budaörs–ZTE, Mosonmagyaróvár–Monor, Kazincbarcika–Vasas, Gyirmót–Siófok, Soroksár–Csákvár, Dorog–Győr, Budafok–Cegléd

16. forduló (november 7.):

Tiszakécske–Budafok, Kaposvár–Balmazújváros, Nyíregyháza Spartacus–Vác, Békéscsaba–Dorog, Győr–Soroksár, Csákvár–Gyirmót, Siófok–Kazincbarcika, Vasas–Mosonmagyaróvár, Monor–Budaörs, ZTE–Cegléd

17. forduló (november 11.):

Vác–Kaposvár, Balmazújváros–Tiszakécske, Cegléd–Monor, Budaörs–Vasas, Mosonmagyaróvár–Siófok, Kazincbarcika–Csákvár, Gyirmót–Győr, Soroksár–Békéscsaba, Dorog–Nyíregyháza Spartacus, Budafok–ZTE

18. forduló (november 25.):

Balmazújváros–Budafok, Tiszakécske–Vác, Kaposvár–Dorog, Nyíregyháza Spartacus–Soroksár, Békéscsaba–Gyirmót, Győr–Kazincbarcika, Csákvár–Mosonmagyaróvár, Siófok–Budaörs, Vasas–Cegléd, Monor–ZTE.

19. forduló (december 2.):

Vác–Balmazújváros, ZTE–Vasas, Cegléd–Siófok, Budaörs–Csákvár, Mosonmagyaróvár–Győr, Kazincbarcika–Békéscsaba, Gyirmót–Nyíregyháza Spartacus, Soroksár–Kaposvár, Dorog–Tiszakécske, Budafok–Monor.

20. forduló (december 9.): Budafok–Vác, Dorog–Balmazújváros, Soroksár–Tiszakécske, Gyirmót–Kaposvár, Kazincbarcika–Nyíregyháza Spartacus, Mosonmagyaróvár–Békéscsaba, Budaörs–Győr, Cegléd–Csákvár, ZTE–Siófok, Monor–Vasas.

21. forduló (december 16.):

Siófok–Monor, Csákvár–ZTE, Győr–Cegléd, Békéscsaba–Budaörs, Nyíregyháza Spartacus–Mosonmagyaróvár, Kaposvári Rákóczi–Kazincbarcika, Tiszakécske–Gyirmót, Balmazújváros–Soroksár, Vác–Dorog, Vasas–Budafok.



Nyíregyháza.
SZON.HU






hirdetés