Hétvégi országos sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

november 11., szombat:

Jégkorong
Válogatott felkészülési torna, Tüskecsarnok:
Lengyelország-Japán 15.30
Magyarország-Olaszország 19.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, 7. forduló: A csoport:
MOL-Pick Szeged – HBC Nantes (francia) 17.30 Női Bajnokok Ligája, 5. forduló: C csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Vardar Szkopje (macedón), Dabas 13.30 Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés: Érd HC-Issy Paris (francia) 16.00 Férfi NB I: CYEB Budakalász-Váci KSE 18.00
Kickbox
Kick-box világbajnokság (BOK Sportcsarnok) – döntők 10.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
DEAC – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 17.00
Atomerőmű SE-Sopron KC 18.00
Egis Körmend – Pécsi VSK-VEOLIA 18.00
JP Auto-JKSE – KTE-Duna Aszfalt 18.00
MAFC-Szolnoki Olaj KK 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
Vegyész RC Kazincbarcika – PTE-PEAC 17.30
Női NB I:
A csoport:
Penta Gödöllői RC-Jászberény 18.00
B csoport:
MTK Budapest-Palota 17.00

Úszás
Rövidpályás országos bajnokság, Százhalombatta, döntők 16.30

Vízilabda
E.ON férfi ob I, a 6. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
B csoport:
RacioNet-Honvéd – EBP Tatabánya 17.30

november 12., vasárnap:

Jégkorong
Válogatott felkészülési torna, Tüskecsarnok:
Lengyelország-Olaszország 14.30
Japán-Magyarország 18.00

Kézilabda
Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés: GVM Europe-Vác – Kastamonu Belediyesi GSK (török) 14.30 Férfi NB I: Ferencvárosi TC-Csurgói KK 17.00 Grundfos Tatabánya KC – Orosházi FKSE-Linamar 18.00 Dabas KC-B.Braun Gyöngyös 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Zalakerámia ZTE KK-Kaposvári KK 19.30

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 17. forduló:
Budaörs-Vác FC, Tatabánya 13.30
Budafoki MTE-Szolnoki MÁV FC 13.30
Szeged 2011-Kisvárda, Gyula 13.30
KBSC-BFC Siófok, Tiszaújváros 13.30
Soroksár SC-FC Csákvár 13.30
Dorogi FC-Ceglédi VSE 13.30
Soproni VSE-ETO FC Győr 14.30
MTK Budapest-ZTE FC 16.00
Nyíregyháza Spartacus-Békéscsaba 1912 Előre 16.00
Gyirmót FC-Mosonmagyaróvár 16.00

Röplabda
Férfi NB I:
Dunaferr SE-MÁV Előre SC 15.00
FINO Kaposvár SE – MAFC-BME 17.00
DEAC – PTE-PEAC 17.30
Pénzügyőr SE-Szolnoki Röplabda Akadémia 18.00
Női NB I, A csoport:
UTE-Budaörsi DSE 18.00

– MTI –



Nyíregyháza.
SZON.HU

További hírek a Sport kategóriából






hirdetés