Nyíregyházi SN – Nem várt vereség Törökszentmiklóson

© Illusztráció: KM-archív
Nyíregyháza – Ez nem jött össze!. Pedig a serdülők és az ifik is nyertek mire a Nyíregyházi SN felnőtt férfi kézilabdázói pályára léptek a Törökszentmiklósi Székács vendégeként.

Az első félidőben a nyíregyháziak védekezése nagyon gyenge volt, amit a húsz kapott gól is mutat. A második félidőben sikerült ezen változtatni és öt perccel a lefújás előtt két góllal (25-27) a mieink vezettek. Aztán jöttek a hibák, a hazaiak kíméletlenül büntettek, így nem várt vereség lett a vége.

Törökszentmiklósi Székács-Nyíregyházi SN 31-29 (20-16)

Törökszentmiklós, 100 néző, v.. Asztalos, Bárkány.

Nyíregyházi SN: Oláh – Gidai 4, Kurbely 1, Boda 2, Székely 3, Gubó 4, Horváth. Csere: Gadnai (kapus), Nagy 3, Varga L. 5/3, Horvácki 1, Tóth 6, Takács, Dobi. Vezetőedző: Bécsi János. Kiállítások: 2, illetve 6 perc. Hétméteresek: 5/4, illetve 3/3.