Nyíregyházi SN: Rangadót nyertek Vargáék!

Nyíregyháza – A Nyíregyházi SN a Balmazújváros legyőzésével idén zsinórban hatodszor nyert.

Ez igazi rangadó volt! Szombaton este a férfi kézilabda NB I.B Keleti csoportjában listavezető Balmazújváros vizitált Continental Arénában. A házigazda nyíregyháziak a negyedik helyről várták a derbit, a két csapat között egyetlen pont volt a különbség. A meccsig az hajdúságiak, azt követően a nyíregyháziak javára.

Izgalmas, jó derbit játszottak a csapatok, a találkozó zömében a hazaiak vezettek, ám a hajrában a négy gólos előny(26-22) sem jelentett még hátradőlős győzelmet. Olyannyira nem, hogy az utolsó percben a vendégek az egyenlítésért indulhattak, ám támadóhibát vétettek, Varga László, a hazaik csapatkapitánya pedig az utolsó másodpercekben bebiztosított a győzelmet. A nyíregyháziak értékes skalpot szereztek, és idén zsinórban hatodszor nyertek. Ez azért nem semmi…

nyiregyhaza-sn-balmazujvaros-kezilabda-ps2_5690
Fotók: Pusztai Sándor

Nyíregyházi SN-Balmazújváros 28-26 (15-13)

Continental Aréna, 400 néző, v.: Paska, Vastag.

Nyíregyházi SN: Oláh – Nagy 3/1, Kurbely 1, Székely 3, Horvácki 1, Gubó 6, Mihályi 2. Csere: Gadnai (kapus), Boda 3, Varga L. 7/3, Tóth, Gida 2. Vezetőedző: Bécsi János.

Kiállítások: 4, illetve 8 perc.

Hétméteresek: 4/3, illetve 4/2.