“Olyan kábultan játszottunk, mint a szomszéd bácsi kutyája, akit valaki megmérgezett”

© Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 8. fordulójában három meccset rendeztek vasárnap.

Kocsord–Nyírmeggyes 0–5 (0–3)

Kocsord, 150 néző, v.: Piskóczi Zs.

Kocsord: Jónás S. – Szabó Z., Szondi R., Horváth Á., Disznós G., Szabó D., Jakab R., Mihály R. (Balogh M.), Varga Cs., Horváth B., Nagy R. (Balogh A.). Edző: Varga Attila.

Nyírmeggyes: Hajzer T. – Balogh L., Szántó I., Kovács L. (Széles M.), Nagy Zs., Éles B. (Székely Zs.), Batizi-Pócsi N. (Nemes Z.), Szondi Á., Kínál G., Puskás D. (Dobai T.), Hornyák Zs. (Drabik M.). Edző: Körmös Miklós. Gól: Puskás D. 2, Kovács L., Éles B., Nemes Z. Ifi: 3–4.

Varga Attila: – Nagyon jó csapattal találkoztunk, amely megérdemelten nyert. Gratulálok a Meggyesnek.

Körmös Miklós: – Győzelmünk akár nagyobb különbségű is lehetett volna a sportszerűen játszó kocsordi csapat ellen, mindez korrekt játékvezetéssel párosult. Sikerünket szponzorainknak és a bennünket elkísérő szurkolóknak ajánljuk.

Tiszakóród–Nábrád 2–1 (0–1)

Tiszakóród, 100 néző, v.: Sipos L.

Tiszakóród: Juhász S. – Sztáraszta F., Császár P., Móricz I., Algács B. (Erdődi B.), Farkas Z., Somogyi R., Császár T., Garda E. (Horváth R.), Algács E., Sütő R. Edző: Gyulai Zsolt.

Nábrád: Pásztor A. – Kovács B., Szabó T., Varga Z., Balogh Gy. (Banga J.), Tejfel D., Banga B. (Koncz T.), Pásztor László, Pásztor Levente, Ráski B., Pásztor Z. Edző: Végh András. Gól: Farkas Z., Császár P., illetve Pásztor Z. Kiállítva: Pásztor Levente (88. perc). Ifi: 5–3.

Gyulai Zsolt: – Az első félidőben olyan kábultan játszottunk, mint a szomszéd bácsi kutyája, akit valaki megmérgezett. A szünet után kissé élénkebbé váltunk, mint az északnyugati szél.

Végh András: – Magas szintű játékvezetés mellett a helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat megérdemelten nyert.

Mérk-Vállaj–Tyukod 3–1 (1–0)

Mérk, 80 néző, v.: Lengyel A.

Mérk-Vállaj: Kedves Gy. (Gergely I.) – Bálint M., Demeter S., Petrohai L., Petrohai Gy., Lakatos J., Tóth K. (Rostás K.), Szabó I. (Orosz E.), Bégány M. (Bodó R.), Bozsányi S., Rostás L. Játékos-edző: Szabó István.

Tyukod: Somlyi A. – Berki N., Bócsi Gy. (Sípos M.), Tóth F., Tősér J. (Varga Gy.), Kertész J., Mezei Gy., Feka N., Feka J., Nyerges O., Kiss T. Edző: Nagy József. Gól: Lakatos J., Petrohai Gy,, Rostás K., illetve Nyerges O. Ifi: 12–0.

Szabó István: – Számunkra fontos volt ez a mérkőzés, örülünk, hogy győzelemmel zártunk.

Nagy József: – Sajnálom, hogy nem tudunk komplett csapattal kiállni, de a körülményekhez képest tisztességesen helyt állnuk, olykor már jól is játszottunk. Berki Norbert fájdalmában osztozik a csapat.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoportjában?