Olyanok voltak, mint Steve Wonder…

A labdarúgó megyei II. osztály Selyember-csoport 7. fordulójában nem kis meglepetésre hazai pályán szenvedett vereséget a Záhony.

Szabolcsveresmart–Dombrád 1–5 (1–3)

Szabolcsveresmart, 100 néző, v.: Kozma Zs. Szabolcsveresmart: Jánvári – Pongó (Szoboszlai), Sipos J., Nagy Á., Jónás K., György M., Bódi S., Csikó Kalocsai, Horváth Sz. (Gyöngyösi), Serbán A. (Nagy F.). Edző: Bódi Sándor. Dombrád: Kovács T. (Nagy G.) – Háda J. (Mudri B.), Tilki M., Horváth M. (Kernács), Andrejcsik D., Oncsó M., Csillik Gy., Nagy G., Tamás B., Sajtos R. (Háda Sz., Révész J.), Horváth M. Edző: Bodnár Attila. Gól: Tilki M. (öngól), illetve Oncsó M. 3, Tamás B., Horváth M. Kiállítva: Sipos J. (50. perc). Ifi: 4–0.

Bódi Sándor: – Jobb csapattól szenvedtünk vereséget, de ez a bíró még pecázni se jöjjön Szabolcsveresmartra.

Bodnár Attila: – Irreális körülmények között reális különbségű győzelem.

Újdombrád–Pátroha 0–1 (0–0)

Újdombrád, 100 néző, v.: Szikora. Újdombrád: Sinka Gy. – Komlósi J., Tóth I. (Gáspár F.), Csáki A., Pál G. (Geri K.), Sinka J., Fodor Cs., Csombók (Gulyás J.), Szöllősi, Dócs K. (Bagin), Samu L. Edző: Fabók István. Pátroha: Papp J. – Hamza A., Kovács Á., Molnár Cs., Korbács B. (Póti R.), Balogh I., Csuka Gy. (Csikós), Gazdag A. (Varga A.), Varga R., Horváth F. (Borku N.), Bíró J. Edző: Gazdag Attila. Gól: Gazdag A. Kiállítva: Hamza A. (40. perc). Ifi: 1–2.

Fabók István: – Ma olyanok voltunk mint Steve Wonder, csak ő legalább tudja, hogy mit kell játszani…

Gazdag Attila: – Megérdemelten nyertünk tizennégy ember ellen.

Demecser–Petnaháza 2–2 (1–1)

Demecser, 70 néző, v.: Henzsely. Demecser: Gombkötő T. – Varga E., Gombkötő J., Kelemen G., Nagy M., Kertész L., Kocsis Z., Tóth Sz., Kőrizs M., Tóth A., Lakatos P. (Kántor I.). Edző: Brankovics Béla. Petnaháza: Takács L. – Marinka L., Szabó T., Ragó G., Éles T., Elek Cs., Tóth J., Szabó Cs., Varga M., Miskolczi B., Andrási A. (Koczák). Játékos-edző: Tóth János. Gól: Kőrizs M., Kocsis Z., illetve Elek Cs. 2. Kiállítva: Kőrizs M. (89. perc), illetve Miskolczi B. (74. perc). Ifi: 1–1.

Brankovics Béla: – Erről a mérkőzésről nincs mit mondanom.

Tóth János: – Igazságos döntetlen, kár a kiállításért. A hazai csapat edzőjétől nem ezt vártuk…

Záhony–Pusztadobos 1–4 (0–2)

Záhony, 150 néző, v.: Papp I. Záhony: Barna Z. – Koi R., Csík S., Tóth R., Koi M. (Semegi J.), Nagy G. (Nagy J.), Karasz A. (Balogh S.), Semegi T., Fekete G., Onder P., Győri J. Edző: Karasz Lajos. Pusztadobos: Kemenyicki F. (Kiss T.) – Szilasi P., Gyurkó J. (Balogh N.), Kurilko (Marics T.), Papp Z. (Jóni A.), Sós S. (Kanálos), Szűcs B., Gdovin J., Jónás J., Balogh A., Ponczók T. Játékos-edző: Sós Sándor. Gól: Semegi T., illetve Papp Z. 4. Ifi: 4–1.

Karasz Lajos: – A mai napon a játékhoz való hozzáállásunk ilyen eredmény eléréséhez volt elég. A vendégek megérdemelten győztek.

Sós Sándor: – Sportszerű merkőzésen, két remek játékvezetővel a nyolcvanas éveket idézve simán nyertünk.

Anarcs–Vaja 3–3 (2–2)

Anarcs, 150 néző, v.: Lippa. Anarcs: Feigel – Bunkóczi Zs., Takács J., Eszterhai, Márta, Koncz G. (Lakatos F.), Veres S., Szabó L., Bodnár Z. (Rusznák G.), Lippai G. (Drabik K.), Rakóczi D. Edző: Szilasi Dániel. Vaja: Makkai Cs. – Sashegyi G., Simák J., Kiss Cs., Kiss A., Hudák P., Soltész Á., Soós K., Kun Cs., Mulutó P., Horváth B. (Papp T.). Edző: Kun Miklós. Gól: Bodnár Z., Szabó L., Rakóczi D., illetve Mulutó P., Kiss A., Simák J. Ifi: 0–4.

Szilasi Dániel: – Nagy iramú mérkőzésen ajándékoztunk a vendégeknek egy pontot.

Kun Miklós: – Sportszerű, küzdelmes mérkőzés, esős idő, igazságos döntetlen. Ismételten gratulálok az ifistáknak.

Rohod–Nyírtass 4–2 (3–2)

Rohod, 100 néző, v.: Frindik J. Rohod: Tóka – Dobronyi J. (Bence M.), Zakor J., Papp Zs., Pataki G., Vida M. (Kovács I.), Kósa S., Tóth A., Szilágyi Z., Tóth F., Kamarás J. Megbízott edző: Papp Zsolt. Nyírtass: Przbytek – Mester T., Tóth I., Papcsák N. (Tóth L.), Jakab Gy., Varga S., Major B. (Peti J.), Jenei I., Varga T. (Horváth T.), Somogyi G. (Batta B.), Mester Sz. (Szakács Z.). Megbízott edző: Tóth Lajos. Gól: Kamarás J. 2, Tóth A., Tóth F., illetve Varga T., Mester T. Ifi: 8–3.

Papp Zsolt: – Nagyszerű játékvezetés mellett helyzeteink töredékét értékesítve is magabiztos győzelmet arattunk a szimpatikus vendégcsapat ellen.

Tóth Lajos: – Kétszer visszajöttünk a meccsbe, de ennyivel jobb volt az ellenfél.

Tiszamenti SE–Fényeslitke 2–2 (2–1)

Gergelyiugornya, 200 néző, v.: Nagy J. Tiszamenti SE: Papp S. – Bogáti G., Kovács G., Simon J., Szabó K., Hornyák M. (Bakos B.), Balogh T. (Illés N.), Tóth Zs. (Bíró A.), Szűcs G. (Herczeg A.), Deskó D., Mándi L. Edző: Szabó Gusztáv. Fényeslitke: Lábiscsák – Kertész Zs. (Iván S.), Lupcsa Cs., Lesku P. (Pokol), Gyüre Z. (Sáreczki F.), Herczku V., Nagy Z. (Toma J.), Kaptur Cs., Sárkány G., Balogh R., Miskolczi G. Edző: Nagy Zoltán. Gól: Deskó D. 2, illetve Nagy Z., Sárkány G. Ifi: 7–1.

Mándi László csapatkapitány: – Jó játékvezetés mellett reális eredmény született. Nyerhettünk volna, ezért egy picit elrontottuk Szabó Gusztáv születésnapját.

Nagy Zoltán: – Úgy érzem jó úton járunk. Mindeképpen rászolgáltunk a döntetlenre egy szimpatikus csapat otthonában. Gratulálok a fiúknak!

Kék–Pap 4–1 (3–1)

Kék, 100 néző, v.: Papp F. Kék: Himmer – Szatke, Máté Cs. (Tóth Gábor), Sipos T., Mondok, Erős, Márton I. (Tóth Gergp), Nagy S. (Makkai), Lakatos T., Szurcsik Z. (Poór B.), Együd L. Edző: Buzás Lajos. Pap: Kovács T. – Radvánszki L., Tóth B., Bócs M., Vincze G. (Pálinkás), Szoboszlai B., Kovács L., Zsell, Vas J., Dallos L. (Oncsó), Stancz N. Edző: Béres János. Gól: Erős 2, Együd L., Nagy S., illetve Vas J. Kiállítva: Zsell (30. perc). Ifi: 2–5.

Buzás Lajos: – Nehéz talajú pályán küzdelmes mérkőzés folyt, amin magabiztos győzelmet arattunk.

Béres János: – Mi emelt fővel hagyhatjuk el a pályát, mivel minden tőlünk telhetőt megtettünk. A játékvezető amit az első félidőben produkált, az minden képzeletet felülmúl. Remélem lesznek álmatlan éjszakái a hét folyamán.