„Összességében igazságos a döntetlen”

© Illusztráció - KM Archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megyei II. Kelet-Magyarország csoport szombati eredményei.

Hodász-Nagydobos 2-2 (2-1)

Hodász, 200 néző, v.: Mónus.

Hodász: Széles – Erdődi, Horváth, Sinkó, Pályi (Batizi Pócsi), Bordás, Páll, Pályi, Botos, Iván (Vass), Varga. Edző: Pálfi József.

Nagydobos: Pindzsula – Kontros, Bégány Zs., Paragh, Szatlószki, Szabó, Nagy, Blanár, Murguly, Bíró, Bégány G. (Derceni). Edző: Borza László.

Gól: Bordás, Páll, illetve Bégány Zs., Parragh. Ifi.: 6-2.

Pálfi László: – Korrekt játékvezetés mellett, két ellentétes félidő után igazságos döntetlen született.

Borza László: – Ezt a mérkőzést megnyerhette volna a hazai csapat is, de az utolsó tíz percben a magunk javára is eldönthettük volna. Összességében igazságos a döntetlen.

Kocsord–Nábrád 6–2 (3–2)

Kocsord, 100 néző, v.: Sipos L.

Kocsord: Sztároszta – Szabó M., Jónás A., Horváth, Disznós (Szondi), Szabó D., Jónás P., Mihály (Lakatos), Botos (Balogh), Szabó Z., Sankó. Edző: Jónás Zsigmond.

Nábrád: Pásztor A. – Szabó (Piros), Balogh (Tóth), Mercz J., Tar (Mercz Z.), Kovács, Fábián, Pásztor Z. (Horváth), Bihari, Tejfel, Varga. Edző: Végh András.

Gól: Jónás P. 2, Horváth, Szabó, Sankó, Jónás A, illetve Szabó T. 2. Kiállítva: Mercz J. Ifi: 4–3.

Jónás Zsigmond: – Egy nehéz hét után helyenként jó játékkal, magabiztos győzelmet arattunk a szimpatikusan játszó Nábrád ellen. Köszönöm a játékosok hozzáállását, ezt a győzelmet a polgármester úrnak ajánljuk.

Végh András: – Vár ránk most két soron következő hazai meccs, amelyekre a csapat egy kicsit el kell hogy gondolkozzon, mert ez a hozzáállás kevés lesz a pontszerzéshez.