Pedig külön felhívta a figyelmet…

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 21. fordulójában két mérkőzést játszottak szombaton. Az éllovas Nagyszekeres presztízsmeccset nyert, miközben a Mándok idegenbeli győzelemmel szilárdította meg helyét az élcsoportban.

Mátészalkai MTK–Mándok 0–1 (0–0)
Mátészalka, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Mátészalka: Pindzsula – Varga B., Pálfi II J., Makszim G., Sipos J. (Pankotai I.), Tóth F., Majoros I. (Takács G.), Mészáros G., Kiss Z. (Tóth K.), Botos S., Pálfi I J. (Kósa Sz.). Játékos-edző: Majoros Imre. Mándok: Bandor S. – Galambos L., Balogh N., Balogh T., Mándoki R., Kóder L., Karasz A., Ignéczi Cs. (Csürök), Miskolczi G (Gerliczki M.)., Gombkötő Z., Matyi A. Játékos-edző: Gerliczki Máté. A szalkaiak ismét hatalmas ziccereket hibáztak, és amíg az ilyen meccseket nem tudják megnyerni, vészesen sodrodnak a veszélyzóna irányába. Gól: Balogh T. Ifi: 3–1. (Tudósító: Plesu Ádám)
Majoros Imre: – Abból kaptuk gólt, amire egész héten készültünk és amire külön felhívtam a figyelmet. Kétszer az ellenfél kapussal szemben nem tudtuk átvenni a labdát, a szokásosnak mondható kapushiba is sújtott minket, és a játékvezetőnek egy hibája volt, null nullnál egy jogos tizenegyestől és a vele járó piros laptól fosztott meg minket mindjárt a meccs elején.
Gerliczki Máté: – Gyengébben kezdtük a mérkőzést, erre ráment az első negyedóra, utána viszont folyamatosan vettük át a játék irányítását, és a második félidő második felében már egészen meggyőzőek voltunk. Ezek az egy nullás idegenbeli győzelmek a legszebbek és legértékesebbek.

Nagyszekeres–Fehérgyarmat 1–0 (0–0)
Nagyszekeres, 180 néző, v.: Homonai. Nagyszekeres: Cosmin – Robas, Stef, Chiodreanu, Márton J., Rebegean (Della S.), Costea, Bartha K., Pál Á., Homoki G. (Ács G.), Szilágyi L. (Róka Z.). Játékos-edző: Della Sándor. Fehérgyarmat: Koncz T. – Docsa I., Nikita V., Szántó I., Lukács L. (Varga T.), Országh Zs., Marian S., Bornemisza I., Igaz K. (Varga I.), Oprea, Matei. Edző: Virovecz Pál. A hazai csapat mindvégig görcsösen játszott, tizenegyest hibázott, a hajrában sikerült kicsikarnia a győzelmet. Gól: Bartha K. Kiállítva: Szántó I. (81. perc). Ifi: 7–1.
Della Sándor: – Ezért a játékért is három pontot adnak.
Virovecz Pál: – Homonai mindent megtett a hazai győzelemért, a végén elérte célját…