Salak után már a teremben

Salak után már a teremben
Nyíregyháza – Lehet jelentkezni a januári Kelet-Magyarország–Eissmann Hungária Kupára.


Nyáron az eddigi legnagyobb létszámával rajtolt el az Intersport-Nyíregyházi Sportcentrum városi, kispályás labdarúgó-bajnokság. A százhúsz csapatot tizenegy csoportba (nyolc amatőr és három öregfiúk) sorolták.

A mérkőzések színvonalasabbak a korábbiaknál, a mezőny kiegyenlítődött, a hatszáz mérkőzés után már csak egyetlen csapat veretlen, mégpedig a leveleki Fayr Blee FC. A másik végletet a még pont nélküli Frimex FC jelenti. Kiemelendő még a Gál Tamás vezette T–Forg Trans, két csapatából az amatőrök a második, az öregfiúk az első helyen várják a folytatást.

Közelgő tornák

Mert az őszi szezon véget ért a salakon, ám rövid pihenő után terembe költözött negyven együttes. Csütörtökönként és szombatonként a Tiszavasvári úti csarnok ad otthont a meccseknek, a sorozat február végén zárul a Szuper Terem Döntővel.

Maradva még a teremben, december elején jön a harminckét csapatos Tiszántúli Takarék Kupa. Az új esztendő a Continental Arénában indul a 13. Kelet–Magyarország–Eissmann Hungária Kupával, melyre már tizenhét csapat nevezett eddig és Dajka László főszervező (30/7002-158) várja az új nevezőket.

KM

Sunshine Rádió A csoport

1. Civis Márvány 11 8 2 1 50–25 26
2. T-Forg-rans 11 8 2 1 46–26 26
3. Real-Ta-Te 11 8 – 3 44–18 24
4. Pikoló Söröző 11 7 2 2 47–25 23
5. Autonet FC 11 5 2 4 34–30 17
6. Het–Band 11 5 1 5 20–19 16
7. Vectigália * 11 5 1 5 33–33 13
8. Marso 11 2 4 5 41–41 10
9. Nyír-Chem 11 2 3 6 24–39 9
10. Kelet-Solar 11 2 2 7 26–49 8
11. Kertváros 11 1 3 7 27–44 6
12. Két Ball-P.M. 11 1 2 8 15–58 5
3 büntetőpont levonva

Kelet Magyarország B csoport

1. Újfehértó HSC 11 8 1 2 71–24 25
2. Nev-Út 11 8 1 2 59–34 25
3. Tomku Group 11 8 – 3 35–33 24
4. Diego–S Fiúk 11 7 2 2 34–21 23
5. Nyírség Szerviz 11 7 – 4 52–52 21
6. Rozsrét SE 11 5 1 5 28–24 16
7. GASE 11 5 – 6 28–32 12
8. Spartacus 1928 11 3 2 6 35–35 11
9. Kreal Team 11 1 5 5 27–35 8
10. Szpartak Pagony 11 2 1 8 26–43 7
11. Viessmann 11 2 1 8 29–60 7
12. Nyír-Vigó* 11 3 – 8 27–58 6
3 büntetőpont levonva

Kölcsey Televízió Csoport

1. Dromedár FC 11 8 1 2 58–30 25
2. Helios FC 11 7 1 3 41–31 22
3. Nestta 11 7 – 4 45–25 21
4. Farmtej 11 7 – 4 34–27 21
5. Bistró 69 11 6 2 3 42–31 20
6. Haverok FC 11 4 3 4 41–35 15
7. Telekom CC 11 5 – 6 29–40 15
8. Elszer 11 4 1 6 18–36 13
9. Bohemians 11 3 3 5 36–38 12
10. Geoprofi-S. B 11 3 3 5 22–27 12
11. Bergland * 11 4 – 7 30–46 9
1 2. Trió Maxi Hungary 11 – 2 9 25–55 2
3 büntetőpont levonva

Hőtransz Kft D csoport

1. Fayr Blee FC 11 10 1 – 55–17 31
2. Genezis FC 11 9 1 1 53–21 28
3. Team Lost 11 8 – 3 36–29 24
4. Makkai Trans 11 6 2 3 46–27 20
5. Nyírségvíz 11 6 1 4 47–30 19
6. Száév Öregfiúk 11 5 2 4 34–34 17
7. Csodavár FC 11 5 2 4 30–31 17
8. Csel–Zi 11 4 2 5 46–47 14
9. Csekk Béla Fiai 11 2 2 7 27–47 8
10. Vis Maior–R. 11 2 1 8 18–40 7
11. Madura 11 1 – 10 28–55 3
12. Continental 11 1 – 10 18–60 3

Nyíregyházi Televízió E Csoport

1. Nyírtura FC 11 8 1 2 40–9 25
2. Túlélők 11 8 – 3 62–33 24
3. Vörös Ördögök 11 8 – 3 44–26 24
4. Mini Morris FC 11 7 – 4 41–38 21
5. Igepa 2 R 11 6 2 3 29–25 20
6. Hirex Gáz 11 6 1 4 24–29 19
7. Messer United 11 5 – 6 32–33 15
8. Iszomláz FC 11 4 2 5 27–34 14
9. Péntek 8:05 11 4 – 7 33–30 12
10. Rokkant Jók 11 3 1 7 28–36 10
11. Cantemus FC 11 3 – 8 14–39 9
12. Nyh. 1. Posta 11 – 1 10 14–46 1

Szabolcs Online F csoport

1. FC HXV 11 9 – 2 45–24 27
2. Konyha Möbel 11 8 1 2 52–18 25
3. Bed Boys Fc 11 8 1 2 47–22 25
4. Stella Rose 11 7 2 2 41–19 23
5. Arany-Zálog 11 6 2 3 25–21 20
6. Predator 11 6 1 4 39–24 19
7. Casus Belli 11 6 – 5 34–22 18
8. Zöldfa Étterem 11 5 – 6 26–31 15
9. Apolló-Agroforg 11 3 – 8 31–55 9
10. Forever 11 2 – 9 19–49 6
11. Mekk Mester 11 2 – 9 12–47 6
12. Nyíri Honvéd 11 – 1 10 15–54 1

Corvin Borház Kft G csoport

1. Team Futsal 11 9 – 2 45–16 27
2. Tímár Vetőmag 11 8 – 3 44–30 24
3. Eissmann 11 7 2 2 50–28 23
4. Spori–Monbebe 11 7 1 3 36–26 22
5. Nagyfiúk FC 11 7 – 4 34–26 21
7. FC Meating 11 5 1 5 32–29 16
8. Vince FC 11 4 1 6 21–34 13
9. A.C.S Holding 11 2 3 6 30–38 9
10 .Sóstó–Gyógyf. 11 2 3 6 26–40 9
11. F. Gyémántok 11 1 2 8 25–54 5
12. Zoldtisztasag.hu 11 1 – 10 26–57 3

Menza Étterem H csoport

1. Gastromedix 11 9 1 1 58–18 28
2. Napkor 11 8 2 1 66–20 26
3. Vela 11 7 1 3 54–28 22
4. Fáraó Bútor 11 6 2 3 39–31 20
5. Tirpák Levelek 11 6 1 4 38–28 19
6. Mageba FC 11 6 – 5 40–40 18
7. Color Pack 11 4 1 6 33–34 13
8 .Csősz–Platán 11 3 2 6 34–47 11
9. Mustang FC 11 1 – 10 25–62 3
10. Frimex FC 1 1 – – 11 16–95 0

Retró Rádió old–boys I. osztály

1. T-Forg Trans 11 8 2 1 52–24 26
2. Viszokai Gumi. 11 8 1 2 48–24 25
3. Offside Old Boys 11 7 2 2 38–28 23
4. John Bull Korona 11 6 1 4 30–22 19
5. Vectigália 11 6 – 5 44–34 18
6. Nonstop Bútor 11 5 1 5 42–36 16
7. Mester Festék 11 5 1 5 37–43 16
8. Veteránok 11 2 1 8 27–57 7
9. Tippmix 11 1 2 8 19–44 5
10. Két Ball FC* 11 1 1 9 26–51 1
3 büntetőpont levonva

Stadion Söröző old–boys II. osztály

1. Farmtej Old 11 8 1 2 35–24 25
2. SC Nápolyi 11 6 2 3 38–22 20
3. Pepita Senior 11 6 1 4 39–34 19
4. Perfekt B. K. 11 4 3 4 33–27 15
5. Real Margit 11 5 – 6 34–35 15
6. Szabolcs Volán 11 4 2 5 19–31 14
7. Nap–Kori–Kum 11 2 3 6 28–40 9
8. Lemezcentrum 11 3 – 8 31–44 9
Berni–Tepi Snacky old–boys III. osztály
1. Borbánya FC 11 9 1 1 70–20 28
2. Volán Busz 11 8 2 1 41–25 26
3. Bergland 11 6 – 5 27–23 18
4. Orosi Hajógyár 11 5 3 3 41–39 18
5. Termi Old Boys 11 5 – 6 38–42 15
6. Hőtransz 11 2 2 7 32–53 8
7. Big Boys FC 11 2 1 8 22–35 7
8. Messer United 11 2 1 8 24–58 7



Sporthírek






hirdetés