“Sikerült ráijesztenünk a csengeriekre, csak egy kicsit jobban is megijedhettek volna”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoportjában szombaton a Vámosoroszi és a Beregdaróc egyaránt féltucatnyi gól szerzett és nyert. Kiderült, hogy a csengeriek nem igazán ijedősek…

Vámosoroszi –Nábrád 6–1 (3–1)

Vámosoroszi, 150 nézõ, v.: Tassy.

Vámosoroszi: Bodnár B. – Bihari Z., Riskó T., Szilágyi L., Baráth G. (Csatári Z.), Kiss D., Kopor Cs. (Tisza S.), Márton J., Somogyi T., Szabó Attila, Szabó Antal. Játékos-edzõ: Mikes Ferenc.

Nábrád: Pászor A. – Juhos K., Varga P., Szabó T., Mercz L. (Kónya B.), Kovács B., Pásztor L., Bihari D., Tóth A., Varga Z., Tejfel D. Edzõ: Végh András

Gól: Szilágyi L. 2, Márton J., Csatári Z., Szabó Antal, Riskó T., illetve Szabó T. Ifi: 15–1.

Mikes Ferenc: Nem túlzás azt mondani, hogy magabiztos játékkal és gyönyörû gólokkal szereztük meg a gyõzelmet. Gratulálok a fiúknak, és további sok sikert kívánok a vendégeknek.

Végh András: Ez az eredmény nem tükrözi hûen a valóságot. Minden játékosomat dicséret illet, aki megjelent a mai mérkõzésen. A játékvezetõt viszont szívesebben láttam volna egy Lakatlan szigetek-Pongó-Pongó elleni mérkõzésen.

Beregdaróc Nap-Ép –Tyukod 6–1 (2–1)

Beregdaróc, 70 nézõ, v.: Mindák.

Beregdaróc: Ficze T. – Derceni B. (Margitics K.), Deák Z., Szalai B. (Balla L.), Pecserszki, Lukovics J. (Balázs G.), Veress R. (Szász K.), Ács Sz., Szlifka, Rózsa R. (Szegedi A.), Ács G. Edzõ: Baracsi Endre.

Tyukod: Somlyai A. – Bócsi Gy., Lakatos Gy. (Feka N.), Tóth F., Bégény M., Kertész J., Sipos M., Lakatos I., Ráski Z., Németh M., Kárendi N. (Fekete S.). Edzõ: Nagy József.

Gól: Ács G 3, Szalai B. 2, Balázs G., illetve Bégény M. Ifi: 7–3.

Baracsi Endre: Hazai pályán mindig kötelezõ a gyõzelem, de azért az eredmény ellenére nem volt ez olyan sima. Az ellenfél nagyon lelkesen játszott, számunkra is az lenne a legfontosabb, hogy ezt a fajta lelkesedést mi is meg tudjuk mutatni minden meccsen. Bízom benne, hogy ez a következõ fordulókban egyre inkább jellemzõ lesz ránk.

Nagy József: Amíg bírtuk erõvel addig pariban voltunk, de sajnos ez csak egy félidõig tartott.

Csenger –Tisztaberek 5–2 (3–1)

Csenger, 250 nézõ, v.: Papp I. .

Csenger: Juhász S. – Katona P. (Kövesligeti L.), Pankotai I. (Garda P.), Rigó A., Mona Á., Lengyel M. (Imre M.), Balogh Á., Osváth S., Almási J., Gaál K., Bodó R. (Pálfi I.). Edzõ: Szilágyi Sándor.

Tisztaberek: Makay Z. – Molnár Róbert, Rudnák N. (Kosztya Z.), Kálló A., Nagy J. (Lázár R.), Molnár Roland (Lukács N.), Bencze Á., Tóth J., Kocsán G., Jóni R., Garda E. Edzõ: Oroszi István.

Gól: Kövesligeti L. 2, Lengyel M., Bodó R., Gaál K., illetve Jóni R., Molnár Róbert. Ifi: 2–1

Szilágyi Sándor: A hosszú éjszaki túra után az elsõ félidõben jól pörögtünk, a másodikban kicsit visszavettünk az iramból, de összességében megérdemelten gyõztünk a jó játékerõt képviselõ vendégek ellen. Gratulálunk a tiszteberki apukának és a csengeri keresztapukának.

Oroszi István: Az elején sikerült ráijesztenünk a csengeriekre, csak egy kicsit jobban is megijedhettek volna.

Szatmárcseke –Milota 2–3 (0–1)

Szatmárcseke, 60 nézõ, v.: Piskóczi.

Szatmárcseke: Mándi P. – Varga Z. (Bozsányi L.), Bandics L., Algács M., Göbös O. (Horváth V.), Bakó K., Mándi Zs., Sankó J., Magula M., Botos Á., Mándi Z. (Botos V.). Edzõ: Szûcs István.

Milota: Kánya G. – Varga T., Burjász J., Lukács M., Palotás Sz., Delényi A., Fóris I., Mikuljuk, Lakatos Gy. (Németh A.), Fejes P., Tóth K. (Bunna A.). Edzõ: Elek László.

Gól: Algács M. 2, illetve Németh A. 2, Palotás Sz. Kiállítva: Bozsányi L. (70. perc). Ifi: 7–4

Szûcs István: Az egyesület õszinte részvétét fejezi ki a Korpás-családnak. A foci örök törvénye, hogy aki kihagyja a helyzeteit, az utána gólt kap. Szeretnék gratulálni az ifistáknak, hogy tíz meberrel sikerült fordítani, és megnyerték a meccset. Remélem a gödörbõl már csak kifelé tudunk mászni, ettõl ugyanis már nincs lejebb.

Elek László: Gratulálok az egész csapatnak, a bentmaradás szempontjából nagyon fontos három pontot szereztünk. Izgalmas, parázs hangulatú meccsen az utolsó percben lõtt góllal nyertünk. További sok sikert kívánok a hazaiaknak, remélem velünk együtt sikerült bentmaradniuk.

Kölcse–Jánkmajtis 4–1 (0–1)

Kölcse, 60 nézõ, v.: Lucsik.

Kölcse: Ludnanszki – Gyurkó J. (Igaz K.), Vári N., Ilbán M., Srjuba (Lakatos B.), Máté Á. (Pap I.), Szeles L. (Halász T.), Sukály Gy., Dub S., Pálóczi I., Máté G. Edzõ: Simon Csaba.

Jákmajtis: Haklik A. – Szabó P., Mikulka L. (Homoki J.), Kiss I., Balogh S., Sólyom M., Mikulka D., Czeglédi P., Balogh Zs., Homoki G., Della S. (Tar G.). Edzõ: Szabó István.

Gól: Lakatos B. 2, Pálóczi I., Ilbán M. (11-esbõl), illetve Balogh Zs. Ifi: 6–3.

Simon Csaba: Az elsõ félidõben a vendégek találtak egy gólt, de a másodikban sikerült megfordítanunk a meccset. Gratulálok a játékosoknak.

Szabó István: Nem szeretnék nyilatkozni a meccsrõl.