2013.07.28. 19:58

Veretlenül jutottak a döntőbe a szabolcsiak

A szabolcsi válogatott veretlenül végzett az élen a megyei labdarúgó válogatottak Tiszaújvárosban rendezett selejtezőkörében.

A Fecsku István, Bíró Csaba edzőpáros által irányított együttes – szombaton és vasárnap – 2x25 perces mérkőzéseket vívott, mégpedig embert próbáló hőségben. A „mieink” előbb a házigazdákkal szembeni döntetlennel – szó szerint – melegítettek, a folytatásban viszont valamennyi meccsüket megnyerték. A baktalórántházi Marics Gábor valamennyi találkozón gólt szerzett: a Nódrád ellen az utolsó percben, sorsdöntő 11-est értékesített.

A négyes döntőt augusztus 3-án, Nyíregyházán rendezik.

- KM -

Megyei válogaotttak tornája

Tiszaújváros, selejtező

Szabolcs–Borsod 2–2 (1–1)

Gól: Gál N., Marics G., illetve Subert, Asszony.

Szabolcs–Heves 3–0 (3–0)

Gól: Marics G., Kiss P., Bíró Cs.

Szabolcs–Nógrád 2–1 (1–1)

A szabolcsiak góljait Somogyi T.. és Marics G. (11-esből) szerezte. .

Szabolcs–Hajdú 2–1 (1–0)

A szabolcsiak góljai Marics G. és Fejes J. szerezte.

További eredmények: Hajdú–Borsod 2–1, Heves–Nógrád 2–0, Nógrád–Hajdú 1–1, Borsod–Nógrád 1–0, Hajdú–Heves 0–3, Borsod–Heves. 2–1.

Végeredmény: 1. Szabolcs 10 pont, 2. Borsod 7, 3. Heves 6, 4. Hajdú 4, 5. Nógrád 1.