Fatum-Nyíregyháza - Szülinapi csúcsteljesítmény

10 órája | Nyíregyháza - A Fatum-Nyíregyháza karnyújtásnyira a bronzéremtől.
Fatum-Nyíregyháza - Meggyőző győzelem Berényben

20.04.2017 | Nyíregyháza - A Fatum-Nyíregyháza jó játékkal, idegenbeli sikerrel hozta ismét helyzetbe magát.

Női röplabda NB I - Előnyben a Nyíregyháza

9 órája | Budapest - A Nyíregyházának már csak egy győzelem kell ahhoz, hogy megszerezze a bronzérmet a női röplabda NB I-ben, mivel szombaton megnyerte a harmadik helyért zajló párharc harmadik összecsapását, ezzel lépéselőnybe került a Jászberénnyel szemben.

Női röplabda NB I - Előnyben az MTK és a Kaposvár

1 napja | Budapest - Az MTK és a Kaposvár szerzett előnyt a női röplabda NB I rájátszásának pénteki játéknapján, amikor a helyosztók első mérkőzéseit rendezték.

Hétvégi országos sportműsor

21.04.2017 | Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Fatum-Nyíregyháza: Kivágnák a rezet – a bronzért

21.04.2017 | Nyíregyháza - A Fatum-Nyíregyháza szombaton hazai pályán igyekszik megtörni a Jászberény ellenállását.

Nem csak beszéltek, a tettek mezejére léptek

20.04.2017 | Nyíregyháza - Most már kár azon agyalni, mi lett volna, ha a Fatum-Nyíregyháza élvonalbeli női röplabdacsapata az első, hazai összecsapáson is akkorát domborít, miként Jászberényben tette, az egyik fél három győzelméig tartó párharc második partiján. Persze, jobb későn, mint soha.

Női röplabda NB I - Ezúttal a Nyíregyháza nyert idegenben

20.04.2017 | Budapest, Nyíregyháza - A Nyíregyháza 3-1-re győzött a Jászberény otthonában a női röplabda NB I harmadik helyéért zajló párharcának szerdai, második mérkőzésén.
Fatum-Nyíregyháza - Csak úgy, mint korábban!

18.04.2017 | Nyíregyháza - A Fatum nyert már Berényben, szerdán is erre lesz szükség, hogy egyenlítsen a párharcban.

Női röplabda NB I - A címvédő nyerte a döntő első meccsét

17.04.2017 | Budapest/Békéscsaba - A címvédő Békéscsaba nyerte a női röplabda NB I döntőjének első, hétfői mérkőzését.

Női röplabda NB I - A Jászberény került közelebb a bronzéremhez

16.04.2017 | Nyíregyháza - A Jászberény 3-0-ra győzött vasárnap Nyíregyházán, a női röplabda NB I harmadik helyéért zajló párharc első találkozóján.
Fatum-Nyíregyháza - Meg kell feszülni az éremért!

17.04.2017 | Nyíregyháza - Oda a pályaelőny: a Fatum elvesztette a Berény elleni első meccset.
Fatum-Nyíregyháza - Fel, a bronzcsatára!

15.04.2017 | Nyíregyháza - Van élet a bajnoki elődöntő elvesztése után is. A Vasas elleni párharc forgatókönyve nem a Fatum-Nyíregyháza élvonalbeli női röplabdacsapatának elképzelése szerint íródott, de ez már történelem.

Női röplabda NB I - Sorozatban nyolcadszor döntős a Vasas

13.04.2017 | Budapest - A Vasas 3-1-re győzött a Nyíregyháza otthonában a női röplabda NB I elődöntőjének szerdai, negyedik mérkőzésén, így sorozatban nyolcadik alkalommal bejutott a fináléba.
Fatum-Nyíregyháza - Olykor a szívjáték is kevés

13.04.2017 | Nyíregyháza - A Vasas jutott a bajnoki döntőbe, a Fatum a bronzcsatában lesz érdekelt.

Női röplabda NB I - Ismét előnyben a Vasas

11.04.2017 | Budapest - A Vasas hazai pályán újra győzött a Nyíregyháza ellen, s ezzel 2-1-es előnybe került a női röplabda NB I elődöntőjében.

Fatum-Nyíregyháza - Ennél ezerszer jobbak

11.04.2017 | Nyíregyháza - A bajnoki elődöntő negyedik mérkőzés a Fatum az egyenlítés érdekében fogadja a Vasast.
Fatum-Nyíregyháza - Ez a hajó most elúszott

10.04.2017 | Nyíregyháza - Másodszor is nyert hazai pályán a Vasas, a Fatum szerdán egyenlíthet.

Női röplabda NB I - Döntőben a címvédő Békéscsaba

09.04.2017 | Budapest - A címvédő Békéscsaba 3-0-ra legyőzte a Jászberényt vasárnap a női röplabda NB I elődöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel bejutott a fináléba.

Női röplabda NB I - Az MTK legyőzte a Gödöllőt

08.04.2017 | Budapest - Az MTK hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Gödöllő csapatát a női röplabda NB I rájátszásában, az 5-8. helyért zajló párharc első, szombati mérkőzésén.

Női röplabda NB I - Az Újpest játszhat az ötödik helyért

08.04.2017 | Kaposvár - Az UTE játszhat az ötödik helyért a női röplabda NB I-ben, mivel a Kaposvári Egyetem elleni párharc második, idegenbeli találkozóját is megnyerte szombaton.
Fatum-Nyíregyháza - Továbbra is csak pozitívan!

08.04.2017 | Nyíregyháza - Hétfőn újabb esély kínálkozik arra, hogy a Fatum idegenben szerezzen előnyt a Vasas elleni párharcban.

Női röplabda NB I - Győzött a Budaörs

08.04.2017 | Budapest - A Budaörs 3-1-re győzött a TFSE otthonában a női röplabda NB I alsóházi rájátszásának pénteki mérkőzésén.

Női röplabda NB I - Egyenlített a Nyíregyháza

08.04.2017 | Budapest/Nyíregyháza - A Nyíregyháza hazai pályán 3-1-re legyőzte a Vasast a női röplabda NB I elődöntőjének pénteki, második mérkőzésén.
Ez már „járt” a Fatumnak

07.04.2017 | Nyíregyháza - Régen várt pillanat: több, mint két év után bajnoki meccsen is nyert a Fatum a Vasas ellen.

Hosszabbított válogatott liberóival a Békéscsaba női röplabdacsapata

07.04.2017 | Budapest, Békéscsaba - Két évvel meghosszabbította szerződését a Linamar-Békéscsaba női röplabdaklubbal az egyaránt magyar válogatott liberó, Molcsányi Rita és Szpin Renáta.
Fatum-Nyíregyháza - Az edző örök vesszőparipája

06.04.2017 | Nyíregyháza - Teher nélkül, csak a játékra szabad koncetrálnia a Fatumnak a Vasas elleni elődöntő második, hazai meccsén.

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

06.04.2017 | Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Női röplabda NB I - Jászberényi sikerével egy győzelemre a döntőtől a Békéscsaba

06.04.2017 | Budapest - A címvédő Békéscsaba idegenben is legyőzte a Jászberényt a női röplabda NB I elődöntőjében, így már csak egy mérkőzést kell megnyernie a fináléba kerüléshez.

Fatum-Nyíregyháza - Ebben nincs semmi meglepő

05.04.2017 | Nyíregyháza - Már csak a következő meccs számít, a Fatum pénteken hazai pályán egyenlíthet a Vasas ellen.

Fatum-Nyíregyháza - Megint egy hajszálon múlott

05.04.2017 | Nyíregyháza - Akárcsak az alapszakasz hajrájában, ismét nagy csatában maradt alul a Fatum a Vasassal szemben.

A női röplabda-válogatott Zágráb helyett Eszéken játszik

03.04.2017 | Budapest - A korábban kijelölt zágrábi helyszín helyett Eszéken játssza a május 31. és június 4. közötti világbajnoki selejtezőmérkőzéseit a magyar női röplabda-válogatott.
Fatum-Nyíregyháza - Sok munka után jó az étvágyuk

03.04.2017 | Nyíregyháza - Talán éppen most, a Vasas elleni párharc első, idegenbeli mérkőzésen fordul a kocka és nyer a Fatum.

Itt az idő a Villám-csapásra

30.03.2017 | Nyíregyháza - Vagyis arra, hogy a Fatum-Nyíregyháza legyűrje a Vasast a bajnoki elődöntőben.

Női röplabda NB I - Utolsóként a Vasas jutott az elődöntőbe

28.03.2017 | Budapest - Utolsóként a Vasas Óbuda jutott be a női röplabda NB I elődöntőjébe.
Régen látott magasságban a Fatum

27.03.2017 | Nyíregyháza - A nyíregyházi női röplabdacsapat 2009 után először jutott a magyar bajnoki elődöntőbe!

Női röplabda NB I - Négy között a Békéscsaba, a Nyíregyháza és a Jászberény

26.03.2017 | Budapest - A címvédő Békéscsaba mellett a Nyíregyháza és a Jászberény is bejutott a legjobb négy közé a női röplabda NB I-ben.
Terv teljesítve: elődöntőben a Fatum!

26.03.2017 | Nyíregyháza - Az UTE ellen idegenben is jobbnak bizonyult a Nyíregyháza, így éremért küzdhet a folytatásban.

Női röplabda NB I - Továbbra is nyeretlen a Palota

25.03.2017 | Budapest - Továbbra is nyeretlen a Palota a női röplabda NB I-ben, mivel a szombati alsóházi találkozón vereséget szenvedett a TFSE otthonában.

Női röplabda NB I - Előnyben a Vasas

25.03.2017 | Budapest - A Vasas 3-0-ra legyőzte a Kaposvárt a női röplabda NB I negyeddöntőjében, a párharc pénteki első mérkőzésén.
Fatum-Nyíregyháza - Semmit nem adtak ajándékba

24.03.2017 | Nyíregyháza - A vasárnapi már egy más találkozó lesz Újpesten, ahol akár a négy közé jutást is kiharcolhatja a Fatum.

Négy Fatum-játékos a válogatottban!

24.03.2017 | Nyíregyháza - A bajnok és kupagyőztes Békéscsaba csapatából hat, a Magyar Kupa-bronzérmes Fatum-Nyíregyházából négy játékos került be a magyar női röplabda-válogatott pénteken kihirdetett keretébe a május 31. és június 4. közötti zágrábi világbajnoki selejtezőtorna előtt.

Női röplabda-válogatott - Hat békéscsabai játékos a keretben

24.03.2017 | Budapest - A bajnok és kupagyőztes Békéscsaba csapatából hat játékos került be a magyar női röplabda-válogatott pénteken kihirdetett keretébe a május 31. és június 4. közötti zágrábi világbajnoki selejtezőtorna előtt.

Női röplabda válogatott - Görögország ellen kezd a magyar csapat a vb-selejtezőben

24.03.2017 | Budapest - Görögország ellen játszik először a magyar női röplabda-válogatott a május 31. és június 4. között Zágrábban sorra kerülő világbajnoki selejtezőben.