Kisvárda Master Good SE - Felébresztették az alvó oroszlánt

8 órája | Kisvárda - Négy góllal is vezetett Győrben a Kisvárda, de persze, hogy a nagyobb tudás döntött az NB I-es női kézilabda-mérkőzésen.
Jégkorong MOL Liga - Újra előnyben a Corona Brasov

8 órája | Budapest - A Corona Brasov hazai pályán kétgólos hátrányból fordítva 7-4-re legyőzte a Debrecent a jégkorong MOL Liga negyeddöntőjének harmadik összecsapásán, így 2-1-re vezet a párharcban.

Férfi röplabda NB I - A Sümeg otthon, a PEAC idegenben nyert

8 órája | Budapest - A Sümeg otthon, a PTE-PEAC idegenben nyert vasárnap a férfi röplabda NB I alsóházi rájátszásában.

Férfi röplabda Közép-európai Liga - Továbbra is nyeretlen a Kazincbarcika

8 órája | Kazincbarcika - A Kazincbarcika hazai pályán három szettben kikapott a szlovák Spartak Miava együttesétől vasárnap a férfi röplabda Közép-európai Liga alapszakaszában.

Női kézilabda NB I - Simán nyert a címvédő Győr

8 órája | Budapest - A címvédő Győr magabiztosan, 13 góllal legyőzte a vendég Kisvárdát a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

Gebei Péter a KHL rájátszásában is vezethet mérkőzéseket

8 órája | Budapest - Gebei Péter első magyar játékvezetőként az orosz bázisú profi jégkorongliga (KHL) rájátszásában is vezethet mérkőzéseket.

Női röplabda NB I - Nagy csatában nyert a Vasas

8 órája | Budapest - A Vasas nagy csatában, öt szettben, 3-2 -re legyőzte a vendég Kaposvárt vasárnap a női röplabda NB I-ben.

Osztrák jégkorongliga - Otthon kapott ki a Graztól a Fehérvár

8 órája | Budapest/Székesfehérvár - A Fehérvár AV19 hazai pályán 3-1-re kikapott a Graz-tól az osztrák jégkorongliga (EBEL) középszakaszának 9., utolsó előtti fordulójában.
Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 20. forduló

9 órája | Budapest/Debrecen/Mezőkövesd/Miskolc - A Videoton maradt az élen a labdarúgó OTP Bank Liga idei első, 20. fordulója után, mivel 5-1-re legyőzte az Újpestet.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista - 20. forduló

9 órája | Budapest/Debrecen/Mezőkövesd/Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.
Izgalommentes Fatum-siker

9 órája | Nyíregyháza - Erősen benne volt a pakliban, hogy nem a TFSE elleni bajnoki mérkőzés lesz az, amelyen vért izzad a győzelemért a Fatum-Nyíregyháza élvonalbeli női röplabdacsapata.

Fedettpályás atlétikai ob - Baji megjavította csütörtöki országos csúcsát

9 órája | Budapest - Baji Balázs saját, csütörtökön felállított országos csúcsát megdöntve győzött 60 méter gáton vasárnap a fedettpályás atlétikai országos bajnokságon.

Női kézilabda NB I - Hétgólos érdi siker

9 órája | Budapest - Az Érd hét góllal legyőzte a vendég Siófokot a női kézilabda NB első vasárnapi mérkőzésén.

Férfi kézilabda EHF Kupa - Kikapott Magdeburgban a Tatabánya

9 órája | Budapest/Magdeburg - A Tatabánya öt góllal kikapott a Magdeburg otthonában vasárnap a férfi kézilabda EHF Kupa csoportkörének második fordulójában.

Nyíregyházi Kosársuli - Kisebb különbségű, de azért győzelem

9 órája | Nyíregyháza - Az MTK II ellen játszott hazai környezetben a Nyíregyházi Kosársuli az amatőr női kosárlabda NB I-ben.
Kerekesszékes vívó vk - Három magyar érem a zárónapon Egerben

9 órája | Budapest/Eger - Három érmet nyertek a magyarok a kerekesszékes vívók hagyományos egri világkupaversenyének harmadik, egyben befejező napján.

Női kosárlabda NB I - Győri siker és 33 hazai pont a BEAC-csarnokban

9 órája | Budapest - A Győr magabiztos győzelmet aratott a BEAC vendégeként a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

Női röplabda NB I - Papírforma békéscsabai siker

10 órája | Budapest - A címvédő és százszázalékos mérleggel listavezető Békéscsaba a papírformának megfelelően három sima játszmában nyert a pont nélküli Palota vendégeként vasárnap a női röplabda NB I-ben.
Fájó fiaskóval rajtolt a Szpari

10 órája | Nyíregyháza - A vendég váciak kihasználták a nyíregyházi védelem megingásait és mindhárom pontot elvitték. 1
Kisvárda Master Good - A kiváráson alapuló stílus érvényesült

8 órája | Kisvárda - Gól és pont nélkül maradt a tavaszi nyitányon a Soroksár otthonában játszó Kisvárda Master Good NB II-es futballcsapata.

Labdarúgó NB II - Kikapott a Puskás Akadémia, élen a Soroksár

11 órája | Budapest - Az eddig listavezető Puskás Akadémia 1-0-ra kikapott Szolnokon, így a Kisvárdát ugyancsak 1-0-ra legyőző Soroksár állt az élre a labdarúgó NB II-ben a 21. fordulót követően.

Budapesti női tenisztorna - Bukta és Udvardy is búcsúzott a selejtezőben

11 órája | Budapest - A selejtező mindkét magyarja, Bukta Ágnes és Udvardy Panna is búcsúzott a budapesti, 250 ezer dollár (72,2 millió forint) összdíjazású női keménypályás tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.

Marseille-i tenisztorna - Fucsovics búcsúzott a selejtezőben

11 órája | Marseille - Fucsovics Márton a 6:0-ra megnyert első szett után kikapott a marseille-i 621 ezer euró összdíjazású férfi keménypályás tenisztorna selejtezőjében.

Asztalitenisz World Tour - Póta és Ekholm megnyerte az újdelhi páros döntőt

11 órája | Budapest/Újdelhi - Póta Georgina és svéd játékostársa, Matilda Ekholm megnyerte a párosversenyt Újdelhiben, az asztaliteniszezők World Tour-sorozatának indiai tornáján.

Budapesti női tenisztorna - Babos török ellenféllel kezd

11 órája | Budapest - Az első helyen kiemelt Babos Tímea a török Ipek Soylu ellen kezdi meg szereplését egyesben a jövő héten a budapesti, 226 750 dollár összdíjazású női keménypályás tenisztornán.

Labdarúgó NB II - Nyert a Budaörs

13 órája | Budapest - A Budaörs 1-0-ra legyőzte a Sopron együttesét a labdarúgó Merkantil Bank NB II 21. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén. A találkozót Tatabányán rendezték.

Nyírbátori FC - Az történt, amit ők akartak

14 órája | Nyírbátor - A pont nélküli sereghajtó otthonában magabiztos győzelmet arattak az NB III-as nyírbátori futballisták.
A több ezúttal kevesebbet ért

15 órája | Marseille - A nullára nyert első játszma ellenére veszített Fucsovics Márton Marseille-ben.

Olimpia 2024 - Tarlós: akik meggondolták magukat, felmondták a nemzeti egységet

14 órája | Budapest - Tarlós István szerint azok az ellenzéki politikusok, akik hirtelen meggondolták magukat a 2024-es budapesti olimpiai pályázattal kapcsolatban, felmondták a másfél évvel ezelőtti nemzeti egységet, elárulták az ügyet.

Magyar Ring Gála - Megvédte Európa-bajnoki övét Kovács Zoltán

18 órája | Pápa - Megvédte a Boksz Világszervezetnél (WBO) kiharcolt nagypehelysúlyú Európa-bajnoki címét Kovács Zoltán és a cirkálósúlyú Szellő Imre is nyert a pápai Magyar Ring Gálán szombat este.
Videó: Hiába fűthető, lefagyott a balmazújvárosi pálya

11 órája | Balmazújváros - Hiába lehet fűteni a pályát, jégpáncél borítja a gyepet a balmazújvárosi stadionban. El is marad a vasárnapi meccs. A 444.hu írta meg, hogy az önkormányzatnak nincs pénze, ezért nem tudják használni a pályafűtést, pedig 160 millió forintból kiépítették.

Jégkorong MOL Liga - Egyenlített a Debrecen, szépített a DVTK

18 órája | Budapest - A Debrecen 3-2-re győzött Brassóban, a DVTK pedig 6-0-ra kiütötte a Ferencvárost a jégkorong MOL Liga negyeddöntőjében szombaton.

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Győzött és előrébb lépett az Eger

19 órája | Budapest/Eger - Az Eger egy góllal legyőzte a Barceloneta csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája hatodik fordulójában, ezzel a csoportban a negyedikről a harmadik helyre lépett előre.

Jégkorong MOL Liga - Szépített az Újpest és a Fehérvár

14 órája | Budapest - A Fehérvári Titánok csapata idegenben büntetőkkel, míg az UTE hazai pályán nagy különbséggel győzött szombaton a jégkorong MOL Liga negyeddöntőjében.
Férfi kosárlabda MK - A Fehérváré a trófea

19 órája | Budapest/Győr - Története során negyedszer az Alba Fehérvár nyerte a férfi kosárlabda Magyar Kupát, miután a győri fináléban nagy csatában, egyetlen ponttal legyőzte a Szolnoki Olaj csapatát.

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Tartja a lépést az Olympiakosszal a Szolnok

19 órája | Budapest/Berlin - A Szolnok négygólos győzelmet aratott Berlinben a Spandau felett a férfi vízilabda Bajnokok Ligája hatodik fordulójában.

Női kézilabda NB I - Sima váci siker Kispesten

19 órája | Budapest - A Vác a papírformának megfelelően könnyedén győzött az utolsó helyezett Kispest ellen szombaton a női kézilabda NB I-ben.

Női kosárlabda NB I - Könnyedén győzött a Miskolc és a Szekszárd

1 napja | Budapest/Miskolc - Mind a Miskolc, mind a Szekszárd simán verte szombaton alsóházi ellenfelét a női kosárlabda NB I-ben.

Férfi röplabda NB I - Szoros szettekben nyert a Szolnok

1 napja | Budapest - A Szolnok, amely egy hete története első Magyar Kupa-címét nyerte, három szoros szettben győzött a Dunaferr ellen a férfi röplabda NB I elődöntőjéért zajló párharcban.

Férfi kézilabda NB I - Négy góllal nyert otthon a Csurgó

1 napja | Budapest - A Csurgó négy góllal verte a Komlót a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.

Női kézilabda NB I - Békéscsabai meglepetés a Debrecen ellen

1 napja | Budapest - Az alsóházi Békéscsaba meglepetésre egy góllal legyőzte hazai pályán a mezőny első feléhez tartozó Debrecent a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosárlabda MK - A Szegedé a bronzérem

1 napja | Győr - A Szeged végzett a harmadik helyen a férfi kosárlabda Magyar Kupában, mivel a szombati helyosztón hat ponttal győzött a Körmend ellen Győrben.

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Kikapott az éllovastól az OSC

1 napja | Budapest - Az OSC Újbuda hazai medencében egy góllal kikapott az A csoportot vezető Olympiakosztól a férfi vízilabda Bajnokok Ligája hatodik fordulójában.

Férfi vízilabda ob I - Fontos győzelmet aratott a Szeged a Vasas otthonában

1 napja | Budapest - A Szeged simán, hét góllal győzött a Vasas otthonában az E.ON férfi vízilabda ob I 13. fordulójából elhalasztott és szombaton pótolt mérkőzésen.
Férfi kézilabda BL - A Szeged hazai pályán kikapott a Vardartól

1 napja | Budapest/Szeged - A MOL-Pick Szeged házigazdaként 23-21-re kikapott a Vardar Szkopje csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 11. fordulójában, szombaton.