Határaikat feszegető ultramaratonisták

43 perce Nyíregyháza - A nyíregyházi Belus Tamás a roppant előkelő harmadik helyet szerezte meg a hegyi versenyen.
Kisvárda Master Good SE - Nehéz volt komolyan venni, de azért csak sikerült

24 perce Kisvárda - A bajnoki búcsúmeccsen is igyekezett a legjobbját adni a Várda.

Női röplabda Európa Liga - Ismét nyert a magyar válogatott

2 órája Budapest - A magyar női röplabda-válogatott 3-1-re legyőzte Horvátország csapatát az Európa Liga arany divíziójának második fordulójában, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem sportcsarnokában szerdán.
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

20 perce Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
Férfi vízilabda ob I - Egyenlített a Szolnok

13 perce Szolnok - A Szolnok 8-7-re legyőzte a vendég Ferencvárost a férfi vízilabda ob I három győzelemig tartó fináléjának negyedik mérkőzésén, így kiegyenlítette a párharcot.

Andrés Iniesta a japán élvonalba igazol

11 perce Budapest/Barcelona - A japán élvonalban szereplő Vissel Kobe labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Andrés Iniesta, az FC Barcelonától távozó világ- és Európa-bajnok középpályás.
Labdarúgó Magyar Kupa - Jubileumi tizedik sikerét aratta az Újpest

10 perce Budapest - Története tizedik kupagyőzelmét aratta az Újpest FC labdarúgócsapata, amely a sorozat 78. fináléjában szerda este a 2-2-es döntetlent követően tizenegyesekkel legyőzte a Puskás Akadémia együttesét.

Női kézilabda NB I - Bajnok a Győr, Martín "mesterhármassal" búcsúzott

3 perce Budapest/Győr, 2018. május 23., szerda (MTI) - A Győri Audi ETO KC megvédte címét a női kézilabda NB I-ben, miután a Ferencváros csapatával azonos pontszámmal, de eggyel jobb gólkülönbséggel (plusz 292-291) zárta a szerdán véget ért idényt.
MLSZ - Thomas Dollt eltiltották, maradt az 1 milliós büntetés a DVTK-nak

11 perce Budapest - Thomas Dollt, a Ferencváros vezetőedzőjét egy mérkőzésre eltiltotta a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága szerdán.

Genfi tenisztorna - Fucsovics a legjobb nyolc között

25 perce Budapest/Genf - Fucsovics Márton negyeddöntőbe jutott az 501 ezer euró (159 millió forint) összdíjazású genfi férfi salakpályás tenisztornán, ahol a háromszoros Grand Slam-tornagyőztes svájci Stan Wawrinkával találkozik.
Garantált az újabb karriercsúcs

2 órája | Nyíregyháza - Fucsovics Márton az esőszünettől terhelt nap végén legyőzte amerikai ellenfelét.
Az Ibrány a bajnoki elsőség után a megyei kupaaranyat is bezsebelte

43 perce Ibrány, Nagyhalász - Remek hangulat, négy gól közel ezer szurkoló előtt.
Apagyon félbeszakadt a meccs, elfogytak a nyírtelekiek

3 órája | Szabolcs-Szatmár-Bereg - Három bajnokit játszottak szerdán megyénkben.
Kisvárda Master Good SE - Gólzáporral kezdtek és zártak

2 órája | Kisvárda - A szezonzáró mérkőzésen magabiztos győzelmet aratott a kisvárdai női kézilabda-csapat.

Serie A - Maurizio Sarri vezetőedző távozott a Napolitól

15 órája | Budapest/Nápoly - Maurizio Sarri vezetőedző szerdán távozott a Napoli labdarúgócsapatától.

Férfi röplabda Európa Liga - Újabb magyar vereség

15 órája | Budapest - A magyar férfi röplabda-válogatott 3-1-re kikapott Albánia csapatától az Európa Liga ezüst divíziójának második fordulójában, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem sportcsarnokában szerdán.

Északi-sarkvidéki jégkorongmérkőzést szervez Fetyiszov

15 órája | Moszkva - A globális felmelegedés veszélyeire figyelmeztetve jégkorongmérkőzést szervez jövőre az Északi-sarkvidéken, úszó jégtáblán létesített Barneo-táborba Vjacseszlav Fetyiszov szovjet-orosz hokis legenda.

NFL - Kijelölték a 2023-as és 2024-es Super Bowl-helyszíneket

16 órája | New York/Budapest - Öt év múlva az arizonai Glendale-ben, 2024-ben pedig New Orleansban rendezik az észak-amerikai profi amerikaifutball-liga (NFL) nagydöntőjét, a Super Bowlt.

Rg-ob - Válogatottak Törökbálinton

16 órája | Budapest - A hétvégén rendezik a felnőtt és junior ritmikus gimnasztikázók országos bajnokságát, amelynek a Törökbálint Sportközpont ad otthont, és szőnyegre lépnek a válogatottak is, többek között Kis Alexandra, Váray Míra, Pigniczki Fanni és Juhász Anna is bemutatkozik.
A Velenje Rally visszavár

16 órája | Interjú Juhász Csabival a hétvégi szlovén rali verseny előtt.
Fogasy óvatos a Velenje Rali előtt

17 órája | Rövid, de nehéz versenyre számít Fogasy Gergely és Berendi Dávid a Mitropa Kupa negyedik fordulóján, a Velenje Ralin.
Versenyzőim magasra tették maguknak a mércét!

17 órája | Interjú Fazekas András csapatvezetővel az ISEUM Rally előtt.

Férfi kézilabda vb-selejtező - Három NB I-es játékos a szlovénok bő keretében

18 órája | Budapest - Három NB I-es játékos szerepel a magyarok elleni világbajnoki selejtezőre készülő szlovén férfi kézilabda-válogatott szerdán kihirdetett bő keretében.

Genfi tenisztorna - Eső miatt csúszik Fucsovics nyolcaddöntője

18 órája | Budapest/Genf - Eső miatt csúszik a szerdai program, benne Fucsovics Márton nyolcaddöntőjével az 501 ezer euró (159 millió forint) összdíjazású genfi férfi salakpályás tenisztornán.

Női Bajnokok Ligája - Csúcsokat dönthet a Lyon a döntőben, Marozsán Jakabfi ellen

18 órája | Budapest - Marozsán Dzsenifer csapata, az Olympique Lyon csütörtökön sorozatban harmadszor nyerheti meg a női labdarúgó Bajnokok Ligáját.
Megkérdeztük a kisvárdai játékosokat: Hogyan élte meg a feljutást?

20 órája | Kisvárda - Brana Ilics,csatár: Szerbiában a Rad Beograddal jutottunk az élvonalba, abban a csapatban éppúgy társam volt Rados Protics is, ahogy itt Kisvárdán a tavaszi szezonban. Olyan sikernek azonban még nem voltam a részese, amikor a klubom története során először lett élvonabeli, ahogy most a Várda. Örülök, hogy történelmet írtunk, és ahhoz gólokkal, gólpasszokkal tudtam hozzájárulni.

Nürnbergi tenisztorna - Stollár bejutott a negyeddöntőbe

20 órája | Nürnberg/Budapest - A selejtezőből főtáblára került Stollár Fanny bejutott a negyeddöntőbe a 250 ezer dollár (67,5 millió forint) összdíjazású nürnbergi salakpályás női tenisztornán.
Bajnokok Ligája - A világ második és nyolcadik legértékesebb klubja a fináléban

21 órája | Budapest - A világ második és nyolcadik legértékesebb labdarúgóklubja csap össze egymással Kijevben, a Bajnokok Ligája szombati döntőjében - a KPMG könyvvizsgáló cég tanulmánya szerint.
Kisvárda Master Good - Három év alatt három feljutás

21 órája | Kisvárda - Heffler Norbert a Mezőkövesd és a Balmazújváros után a Kisvárdával került az NB I-be, de többet szerezett volna játszani.
Kék Cápák - Akár döntetlenre is játszhatnak Pécsen

22 órája | Nyíregyháza - Az ötödik helyért kiírt párharcot csütörtökön kezdi a Blue Sharks a férfi kosárlabda NB I B csoportban.
Kisvárda Master Good - Brazilok érkeznek

22 órája | Kisvárda - Korábbi Flamengo-futballistákat a csapat első új szerzeményei.

MK: véget ér-e az Újpest vesszőfutása?

23 órája | Budapest - Története során először játszik döntőt a Puskás Akadémia együttese.

Laskai Írisz hibátlan fordulója

23 órája | Szabolcs-Szatmár-Bereg - Asztalitenisz, NB-s csapatbajnokságok: A Trió-Maxi Nyíregyháza nagy hajrával mentett pontot Debrecenben az NB II zárásaként.

Nincs edzőkérdés a Veszprémnél, Vranjes marad

1 napja | Budapest - Nincs edzőkérdés a Telekom Veszprémnél, a következő idényben is Ljubomir Vranjes irányítja a legsikeresebb magyar férfi kézilabdacsapatot.

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

1 napja | Budapest - A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Négy magyar érem az utánpótlás teke-világbajnokságon

1 napja | Budapest - Egy arany- és három bronzérmet szereztek a magyarok a Kolozsváron rendezett U23-as teke-világbajnokságon.

Férfi kosárlabda NB I - Előnyben a Körmend, elődöntőben a Szombathely

1 napja | Budapest - A Körmend sima hazai sikerével 2-1-re vezet a férfi kosárlabda NB I három győzelemig tartó negyeddöntőjében, míg a Szombathely remek hajrával nyert Zalaegerszegen, és 3-1-es összesítéssel bejutott az elődöntőbe.
Szpari - A váratlan bombagól

1 napja | Nyíregyháza - Jól kezdett a Szpari Békéscsabán, ám szünet után a hazaiak javára dőlt el a meccs.

Magyar Kupa-döntő - Az Újpest jubileumi, a Puskás Akadémia történelmi diadalra készül

22.05.2018 | Budapest - Az Újpest FC a jubileumi 10., míg a Puskás Akadémia FC a történelmi első diadalára készül a labdarúgó Magyar Kupa szerdai fináléjában, amelyet 20 órától a Groupama Arénában rendeznek.

Torna vk - Hat magyar indul Eszéken

22.05.2018 | Budapest - Hat magyar tornász indul a csütörtökön kezdődő eszéki versenyen, a világkupasorozat idei első állomásán.

Két új sportág a XXII. Budapesti Nagy Sportágválasztón

22.05.2018 | Budapest - Újdonságként a vitorlázás és a hőlégballonozás is képviselteti magát a XXII. Budapesti Nagy Sportágválasztón, amelyet pénteken és szombaton rendeznek meg Kőbányán, a Maglódi úti Merkapt Sportközpontban.

Nürnbergi tenisztorna - Stollár párosban búcsúzott

22.05.2018 | Budapest, Nürnberg - Párosban már a nyitófordulóban búcsúzott Stollár Fanny a 250 ezer dollár (67 millió forint) összdíjazású nürnbergi salakpályás női tenisztornán.

Genfi tenisztorna - Fucsovics bravúros győzelemmel kezdett

22.05.2018 | Budapest/Genf - Fucsovics Márton mindössze három játékot veszítve győzte le az ötödik helyen kiemelt spanyol Albert Ramos-Vinolast az 501 ezer euró (159 millió forint) összdíjazású genfi férfi salakpályás tenisztorna első fordulójában, kedden.

Lucien Favre lett a Borussia Dortmund vezetőedzője

22.05.2018 | Dortmund - A svájci Lucien Favre lett a Borussia Dortmund labdarúgócsapatának vezetőedzője.
Na, még egyszer, utoljára!

22.05.2018 | Kisvárda - Nem túl bő a kisvárdaiak variációs lehetősége, de a legfontosabb, hogy győzelemmel búcsúzzanak.