Álomból vissza a valóságba

5 órája | Kisvárda - Új játékosokkal kiegészülve vág bele a tavaszi hadjáratba a kisvárdai női kézilabda-csapat.
Mozgósítás

Mozgósítás

7 órája | Az utóbbi napok történéseinek alapján elképzelhető, hogy a 2024-es olimpia már csupán politikai értelemben valósulhat meg Budapesten – hogy egy tavaly ősszel elhíresült szófordulatot kölcsönözzünk. Közvetve mi egyébre lesz alkalmas a népszavazási kezdeményezéshez összegyűjtött, negyedmilliónál is több aláírás majd 2018-ban? Fábián György jegyzete.

Még tartja magát a Balaton jege

16 perce Siófok - A folyamatos enyhülés miatt egyre puhul, kásásodik és gyertyásodik a Balaton jege, de hétfőn a Siófok előtti nyílt vízfelület felett még mindig 20 centiméternyi jégvastagságot mértek az összefüggő jégtakarón - számolt be Horváth Ákos, az Országos Meteorológiai Szolgálat siófoki obszervatóriumának vezetője az MTI-nek.

Bundesliga - Gulácsi a forduló válogatottjában a Kickernél

21 perce Budapest/Berlin - Gulácsi Péter, az RB Leipzig labdarúgója bekerült az elmúlt forduló válogatottjába a Kicker magazinnál.

Budapesti női tenisztorna - Vekic az első nyolcaddöntős

25 perce Budapest - A horvát Donna Vekic jutott be elsőként a nyolcaddöntőbe hétfőn a 250 ezer dollár (72,7 millió forint) összdíjazású budapesti női keménypályás tenisztornán.

Csay Renáta és Kozák Danuta az elmúlt év legjobb kajakosai között

3 órája | Budapest - Csay Renáta az Év női sportolójának járó díjat, Kozák Danuta pedig a legjobb olimpiai női kajakosnak járó elismerést kapta a World Paddle Awards-on.

Vendée Globe - Célban a legfiatalabb is, még hatan az óceánon

4 órája | Budapest - Már 12-en teljesítették a Vendée Globe szóló földkerülő vitorlásversenyt, melynek legutóbbi célba érkezője a viadal történetének legfiatalabb hajósa, a francia Alan Roura.

Öttusa vk - Rajt Los Angelesben nyolc magyarral

5 órája | Budapest - Nyolc magyar öttusázó indul az idei világkupa-sorozat első versenyén, Los Angelesben.

Női tenisz-világranglista - Nincs változás, S. Williams vezet, Babos 33.

6 órája | Budapest - Nincs komoly változás a női teniszezők világranglistáján, melynek élén továbbra is Serena Williams áll, a legjobb magyar, Babos Tímea pedig változatlanul a 33. helyen található.

Férfi tenisz-világranglista - Fucsovics négy helyet javított

6 órája | Budapest - Nem változott a bő élcsoport sorrendje a férfi teniszezők világranglistáján, Fucsovics Márton azonban négy helyet javított: a magyar játékos a 149.-ről a 145.-re került.

Bajnokok Ligája - A keddi program

6 órája | Budapest - A legutóbb döntős Atlético Madrid leverkuseni, illetve a Monaco manchesteri vendégjátékával folytatódik kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntője.

A tiszalöki titánok jól teljesítettek Hevesen

6 órája | Tiszalök - A tiszalöki U11-es korosztály labdarúgói Hevesen szerepeltek.
Judo oktatás a Kazinczyban

7 órája | Nyíregyháza - Sport vagy játék? Nyíregyházán, a Kazinczy Ferenc tagintézmény 4-es tanulói játékos formában ismerkednek a nagyon is hasznos önvédelmi forma, a judo sport alapjaival, így vidám bemelegítés után a nyújtás, esés, önvédelem mozdulatait gyakorolják.
Nyírbátori FC - Magasan a léc és a hibákat is látják

7 órája | Nyírbátor - A legfontosabb a győzelem volt, amit biztosan hozott a Nyírbátori FC a labdarúgó NB III Keleti csoportjának sereghajtója otthonában.

A döntő szettek döntötték el a meccseket

7 órája | Szabolcs-Szatmár-Bereg - Apagyon tíz ötjátszmás partira került sor, Nyírmadán hétből csak egyet nyertek meg a hazaiak, az NB III-as megyei rangadón is hatszor „döntőztek” a felek.
Fatum-Nyíregyháza - Az edző kérte, a csapat teljesítette

7 órája | Nyíregyháza - Az újabb biztos győzelem után nyíregyháziak tovább őrzik második helyet a tabellán.
Kisvárda Master Good - Egy nagyot hibáztak, így rossz irányt vettek

8 órája | Kisvárda - Ezt megelőzően több mint hat hónapja kapott ki idegenben az NB II-es kisvárdai futballcsapat.
Határozottan jól mutat Balás Gergő alakítása

9 órája | Szabolcs-Szatmár-Bereg - Befejeződött a műfüves felkészülési torna. A hét végén, megszokott módon három helyszínen játszották a záróforduló mérkőzéseit és nem kérdés, a legnagyobb alakítást Balás Gergő mutatta be.

Soha rosszabb nyitányt!

9 órája | Szabolcs-Szatmár-Bereg - Megkezdődött a kézilabda NB II. tavaszi idénye. Mégpedig megyei szemszögből meglehetősen sikeresen: az öt pályára lépett együttes közül egyedül a kisvárdai férfi csapat szenvedett vereséget.

Női vízilabda világliga - Szuperdöntőt ér a kötelező győzelem

9 órája | Budapest - Amennyiben a magyar női vízilabda-válogatott kedden a papírformának megfelelően legyőzi a vendég franciákat, akkor biztosítja helyét a sorozat júniusi, sanghaji Szuperdöntőjében.

Vívó vk - Ötödik a férfi párbajtőrcsapat Vancouverben

9 órája | Budapest, Vancouver - Az ötödik helyen végzett a magyar válogatott a férfi párbajtőrözők vancouveri világkupaversenyén.

Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

9 órája | Budapest - A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hivatalos totónyeremények - 7/2. hét

9 órája | Budapest - A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 7. fogadási heti, második fordulós TOTÓ és Góltotó nyereményei a jövedelemadó levonása után a következők:

TOTÓ-eredmények - 7/2. hét

9 órája | Budapest - A TOTÓ 7. heti, második fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei:

Férfi röplabda NB I - A Sümeg otthon, a PEAC idegenben nyert

21 órája | Budapest - A Sümeg otthon, a PTE-PEAC idegenben nyert vasárnap a férfi röplabda NB I alsóházi rájátszásában.

Férfi röplabda Közép-európai Liga - Továbbra is nyeretlen a Kazincbarcika

22 órája | Kazincbarcika - A Kazincbarcika hazai pályán három szettben kikapott a szlovák Spartak Miava együttesétől vasárnap a férfi röplabda Közép-európai Liga alapszakaszában.
Kisvárda Master Good SE - Felébresztették az alvó oroszlánt

22 órája | Kisvárda - Négy góllal is vezetett Győrben a Kisvárda, de persze, hogy a nagyobb tudás döntött az NB I-es női kézilabda-mérkőzésen.
Jégkorong MOL Liga - Újra előnyben a Corona Brasov

21 órája | Budapest - A Corona Brasov hazai pályán kétgólos hátrányból fordítva 7-4-re legyőzte a Debrecent a jégkorong MOL Liga negyeddöntőjének harmadik összecsapásán, így 2-1-re vezet a párharcban.

Női kézilabda NB I - Simán nyert a címvédő Győr

22 órája | Budapest - A címvédő Győr magabiztosan, 13 góllal legyőzte a vendég Kisvárdát a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

Gebei Péter a KHL rájátszásában is vezethet mérkőzéseket

22 órája | Budapest - Gebei Péter első magyar játékvezetőként az orosz bázisú profi jégkorongliga (KHL) rájátszásában is vezethet mérkőzéseket.

Női röplabda NB I - Nagy csatában nyert a Vasas

22 órája | Budapest - A Vasas nagy csatában, öt szettben, 3-2 -re legyőzte a vendég Kaposvárt vasárnap a női röplabda NB I-ben.

Osztrák jégkorongliga - Otthon kapott ki a Graztól a Fehérvár

22 órája | Budapest/Székesfehérvár - A Fehérvár AV19 hazai pályán 3-1-re kikapott a Graz-tól az osztrák jégkorongliga (EBEL) középszakaszának 9., utolsó előtti fordulójában.
Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 20. forduló

22 órája | Budapest/Debrecen/Mezőkövesd/Miskolc - A Videoton maradt az élen a labdarúgó OTP Bank Liga idei első, 20. fordulója után, mivel 5-1-re legyőzte az Újpestet.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista - 20. forduló

22 órája | Budapest/Debrecen/Mezőkövesd/Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.
Izgalommentes Fatum-siker

22 órája | Nyíregyháza - Erősen benne volt a pakliban, hogy nem a TFSE elleni bajnoki mérkőzés lesz az, amelyen vért izzad a győzelemért a Fatum-Nyíregyháza élvonalbeli női röplabdacsapata.

Fedettpályás atlétikai ob - Baji megjavította csütörtöki országos csúcsát

22 órája | Budapest - Baji Balázs saját, csütörtökön felállított országos csúcsát megdöntve győzött 60 méter gáton vasárnap a fedettpályás atlétikai országos bajnokságon.

Női kézilabda NB I - Hétgólos érdi siker

22 órája | Budapest - Az Érd hét góllal legyőzte a vendég Siófokot a női kézilabda NB első vasárnapi mérkőzésén.

Férfi kézilabda EHF Kupa - Kikapott Magdeburgban a Tatabánya

22 órája | Budapest/Magdeburg - A Tatabánya öt góllal kikapott a Magdeburg otthonában vasárnap a férfi kézilabda EHF Kupa csoportkörének második fordulójában.

Nyíregyházi Kosársuli - Kisebb különbségű, de azért győzelem

23 órája | Nyíregyháza - Az MTK II ellen játszott hazai környezetben a Nyíregyházi Kosársuli az amatőr női kosárlabda NB I-ben.
Kerekesszékes vívó vk - Három magyar érem a zárónapon Egerben

22 órája | Budapest/Eger - Három érmet nyertek a magyarok a kerekesszékes vívók hagyományos egri világkupaversenyének harmadik, egyben befejező napján.

Női kosárlabda NB I - Győri siker és 33 hazai pont a BEAC-csarnokban

23 órája | Budapest - A Győr magabiztos győzelmet aratott a BEAC vendégeként a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

Női röplabda NB I - Papírforma békéscsabai siker

23 órája | Budapest - A címvédő és százszázalékos mérleggel listavezető Békéscsaba a papírformának megfelelően három sima játszmában nyert a pont nélküli Palota vendégeként vasárnap a női röplabda NB I-ben.
Fájó fiaskóval rajtolt a Szpari

24 órája | Nyíregyháza - A vendég váciak kihasználták a nyíregyházi védelem megingásait és mindhárom pontot elvitték. 2
Kisvárda Master Good - A kiváráson alapuló stílus érvényesült

21 órája | Kisvárda - Gól és pont nélkül maradt a tavaszi nyitányon a Soroksár otthonában játszó Kisvárda Master Good NB II-es futballcsapata.