Súlyos vereséget szenvedett a Kazincbarcikai SC

Nagyon kikaptak a sárga-kékek - © Fotó: Bujdos Tibor

Kazincbarcikai SC – Vác FC 0–5 (0–2)

Putnok, 200 néző. V.: Veizer.

KBSC: Somodi – Fótyik, Oltean, Belényesi, Mikló – Kiss B. (Takács, 60.), Szabó L. (Palmes, 46.), Toma – Tóth L., Lukács R. (Ádám, 72.), Kanalos. Megbízott edző: Dzurják József.

Vác FC: Halasi – Búrány, Görgényi, Szabó N., Hegedűs Cs. – Varga (Kákonyi, 65.), Durso, Tóth G. (Pintér, 84.) – Zsolnai, Sóron – Csillag (Mátyás, 74.). Vezetőedző: Horváth Károly.

4. perc: Egy keresztbe passzolt labdára Sóron érkezett a legjobb ütemben és 5 méterről a hálóba passzolt, 0–1.
21. perc: Hazai elveszített labda után, egy visszapasszt követően Görgényi a bal alsó sarokba küldte a játékszert, 0–2.
64. perc: Váci szöglet után Zsolnai a rövid saroknál a hazai kapuba fejelt, 0–3.
68. perc: Újabb sarokrúgást végeztek el a vendégek, és Sóron érkezett a legjobban a labdára, 0–4.
87. perc: Sakk-matt helyzet, váci kontra után Zsolnai három lépésről passzolt az üres kapuba, 0–5.

Jók: senki, ill. az egész csapat.

Dzurják József: – Ma nagyon gyengén futballoztunk. Kevés párharcot nyertünk, így fájó vereséget szenvedtünk.

Horváth Károly: – Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. A játék minden elemében felülmúltuk ellenfelünket, gratulálok a csapatomnak a mai győzelemhez.

A további eredmények: Mosonmagyaróvár – Balmazújváros 1–1 (1–1), Budaörs – Tiszakécske 0–0, Cegléd – Kaposvár 1–2 (0–1), Zalaegerszeg – Nyíregyháza 2–1 (2–0), Monor – Békéscsaba 2–2 (1–1), Vasas – ETO FC Győr 0–4 (0–3), Siófok – Csákvár 1–2 (0–1), Soroksár – Budafok 0–1 (0–0), Gyirmót – Dorog 3–1 (1–1)

Kikapott a KBSC
Kazincbarcika – A labdarúgó NB II., 23. fordulójában kikapott a KBSC. Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Kazincbarcikai SC 1–0 (0–0) Balmazújváros, 400 néző. V.: Takács J. (Szert, Varga G.). Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szécsi – Kovács N., Papucsek, Bora, Király – Pongrácz (Fekete, 82.) – Kóródi, Domoko...

Simán hozta a meccset a KBSC
Kazincbarcika - A labdarúgó NB II., 22. fordulójában a Kazincbarcikai SC győzött. Kazincbarcikai SC – Duna Aszfalt Tiszakécske 5–0 (3–0) Putnok, 150 néző. V.: Ducsai. KBSC: Somodi – Palmes, Belényesi, Fótyik, Mikló – Toma (Krausz, 63.), Oltean, Kiss B. – Gábor (Lukács, 63.), Szabó L., Kanalos (...