Szárnyalnak a sárkányok Nyírbátorban

Akt.:
Szárnyalnak a sárkányok Nyírbátorban
Szárnyalnak a sárkányok Nyírbátorban - © Fotó: Sipeki Péter
Nyírbátor – A hagyományokhoz híven a résztvevők felvonulásával vette kezdetét pénteken a 23. Szárnyas Sárkány Nemzetközi Utcaszínházi Fesztivál Nyírbátorban.

A hazai fellépők mellett argentin, cseh, lengyel, román, skót és szlovák társulatok szórakoztatják az érdeklődőket a háromnapos rendezvényen.

A XXIII. Szárnyas Sárkány Nemzetközi Utcaszínházi Fesztivál programja

Július 11., szombat

16 óra: Gólyalábas Futballkupa, fesztiváltér
16.30: Mikropódium: Gulyás Terka, múzeumkert
17 óra: Szabad Színház: Bajuszmesék, Korona Teátrum
17.30: Aranygyapjú Társulat: Ének Szent György vitézről, múzeumkert
18 óra: Langaléta Garabonciások: Elemek, fesztiváltér
18.30: Kuckó Művésztanya: A soknevű, Korona Teátrum
18.30: Mikropódium: STOP, cirkuszi sátor
19 óra: V.O.S.A. (Csehország): Parádé, fesztiváltér
19.30: Manic Freak (Argentína): Show, cirkuszi sátor
20 óra: Ágoston Kártett-koncert, nagyszínpad
20.30: Muruya (Argentína): One girl show – utcacirkusz, cirkuszi sátor
21 óra: Aradi Kamaraszínház: Sex, drogok, istenek és rock and roll, Korona Teátrum
21 óra: Barboncás Társulat: Fekete Kisasszony, múzeumkert
22 óra: Szabad Színház: Nyílt tengeren, Minorita udvar
22 óra: Freak Fusion: Cabaret II., cirkuszi sátor
23 óra: Vatafaka koncert + tűzshow, neonlampionos látvány, fesztiváltér
24 óra: Cservenka Ferenc: Jónás könyve, Korona Teátrum

A Népzenei Színpad programja

21 óra: Sugalló Zenekar: moldvai koncert és táncház, sétányszínpad
22 óra: Tönköly Zenekar: vonós koncert és táncház, sétányszínpad
23 óra: Jag Virág Hagyományőrző Együttes: koncert és táncház, sétányszínpad

Július 12., vasárnap

15 óra: Szabad Színház: Bajuszmesék, Korona Teátrum
15 óra: Mikropódium: Guruló cirkusz, múzeumkert
16 óra: Közért Színházi Társulás: Úriemberek kalauza késharchoz, fesztiváltér
16 óra: Fekete Dávid: Vitéz László a világ végén – vásári bábjáték, múzeumkert
17 óra: Zombori zenekar koncert, nagyszínpad
17 óra: Barboncás Társulat: Ne beszélj zöldségeket!, múzeumkert
17.30: Mikropódium: STOP, cirkuszi sátor
18 óra: Ort-Iki Báb- és Utcaszínház, fesztiváltér
18 óra: Kuckó Művésztanya: A meghótt férj, Korona Teátrum előtti tér
18 óra: Lopótök Színtársulat: János vitéz, múzeumkert
18.30: Manic Freak (Argentína): Show, cirkuszi sátor
19 óra: Forte Társulat: Toldi, Minorita udvar
19 óra: Aranygyapjú Társulat: Tejkút, múzeumkert
19.30: Szabad Színház: Emigránsok, Korona Teátrum
20 óra: Teatr Akt (Lengyelország): Az időn túl, fesztiváltér
20 óra: Barboncás: Halálian jó történet, múzeumkert
21 óra: Bordó Sárkány-koncert, nagyszínpad
22 óra: Draco Alatus – fesztiválzáró fényünnep, fesztiváltér








hirdetés